бибизяна• 02 апреля 2024

На Айхерб і таке буває, не знала..

Листування з супорт:

Добрий день. Замовила ось такий комплекс добавок з калієм, як заявлено на упаковці: https://ua.iherb.com/pr/nature-s-life-cal-mag-zinc... Nature´s Life,
При отриманні перевірила склад і не бачу там калію - лише кальцій.
Я хотіла б розуміти що ж саме я купила.

Додані файли
blob
Накладні мюслі• 02 апреля 2024
Ответ длябибизяна
От тільки поки сама залишилася в мінусі, з урахуванням повернення коштів ти прям профі, я дивлюся
И это дешевле человеческого перевода, который не от чего не защищает

автор бибизяна • 02 апреля 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Используйте оригинальную версию сайта и не будет проблем
З якого б дива, цікаво?
Накладні мюслі• 02 апреля 2024
Ответ дляЛапка
К сожалению.
Видимо люди, которые разбираются, такой комплекс вжить не закажут
Вот и приходиться писать про калий)
Так это не они написали, а переводчик
Не худа ні разу• 02 апреля 2024
Ви все правильно зробили! Я з вами. І чудово, що розповіли, бо це корисна інформація.🫶Обіймаю
Накладні мюслі• 02 апреля 2024
Ответ длябибизяна
З якого б дива, цікаво?
С того, чтобы не иметь таких проблем
автор бибизяна • 02 апреля 2024
Ответ дляДля драки
На упаковці - Cal великими літерами, це стандартне поєднання мікроелементів
А в назві КАЛІЙ не менш великими літерами.

З чого б я дивилася на неперекладену упаковку якщо є український переклад?
Kidstaff Bot• 02 апреля 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.

FluffuRana• 02 апреля 2024
Ответ длябибизяна
Удалено администрацией...
не хаміть з самого ранку людям
GarnoKvit• 02 апреля 2024
Ответ длябибизяна

Неперекладена упаковка Аж три літери авторка не може перекласти
Dani777• 02 апреля 2024
Ответ дляЛапка
Удалено администрацией...
Вам тоже, о знаках препинания слыхали?
Veronika_100k• 02 апреля 2024
Клёво вы пересрались из-за ничего 😂
iroman• 02 апреля 2024
Так они вернут вам деньги за этот товар - точно не в убытке останетесь)
Еленка14• 02 апреля 2024
Ответ дляМинерАлочка
А мені дивно, що ви в школі не придивлялися до таблиці Мєндєлеева. Бо калій не так пишеться, як на упаковці. Чи ви на картинку з товаром також не дивилися?

Бо на паркані теж буваж написане щось приємне з трьох літер, а виявляється, що за парканом усього лише дрова.
О то ж, а тут піною у рота доказують: ніколи в житті не знадобилася хімія.... та інші предмети. Нащо його вчити...