Рубаю олівлє• 01 апреля 2024

Чи модна поміняти телефон після 14 днів?

Всім доброго і спокійного вечора
Підкажіть, будь-ласка
Купувала телефон в Алло через Моно оплата частинами.
Почала користуватись ним і одразу він почав підглючувати.
При переході між додатками підблимує, іноді зависає на дотик .
Носила в сервіс ,сказали проблем немає.
А я не можу телефоном користуватись(
Підкажіть, чи можу я обміняти на нінший,якщо вже 14 днів пройшло?
Пацаааааааан• 01 апреля 2024
Ні, не можете, обміняти можна тільки новий товар, тобто який не був у використанні.

Україна наше все• 01 апреля 2024
Обміняти - ні, але здати бо має брак- так. Вам потрібно звернутися до сервісного центру,або до продавця,який сам звернеться до сервісу,і, якщо буде встановлено брак, то вам повернуть гроші або запропонують ремонт
Слоник-тоник• 01 апреля 2024
Можна здати на тестування. Я так купила в квітні 2022 , бо мій старий був, глючив, а війна, вся родина далеко по підвалам.
Але не користувалася 9 місяців. Мій працював, а настрою на новий не було. Лежав
Потім за місяць користування почав зависати, виключатися . Віднесли на тестування, треба була заміна плати. В наявності не було, повернули гроші. Купила новішу модель ще дешевше . Був сяомі POCO
Але в пене гарантія рік була, через рік би не прийняли
Оплата частинами теж була, якщо не помиляюсь
Брала в Алло. Тестували тижня 2. Після підтвердження браку дуже швидко і безпроблемно повернули гроші
автор Рубаю олівлє • 01 апреля 2024
Ответ дляУкраїна наше все
Носила в сервіс - дали висновок,що все супер(
Налаштування всі переглянула
автор Рубаю олівлє • 01 апреля 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Дякую,спробую ще так