Вагітна кицька

Киця вагітна - сама хатня, рідко виходить на двір, любить в ніч виходити
Так цієї ночі випустила, а її досих пір немає
Народжувати ще рано її це точно, бо возили до кота, і знаю точно що ше рано, вона тільки близько місяця вагітна

Чи може вагітна кицька так довго не приходити додому?
НетЕщеНаверное 02 апреля в 14:57
Ви серьозно ) Вони можуть , що хочеш. Все може трапитись. Загуляти по доброй волі це вряд чі, а от все інше може трапитись.
Давно без алко 02 апреля в 15:00
стерелізувати не пробували, навіщо плодити метисів їх і так на вулицях повно
Готова до другої 02 апреля в 15:02
Вы прикалываетесь? Собаки, машины, живодёры. Действительно, что может случиться с кошкой на улице?
Носки на подтяжках 02 апреля в 15:02
а куди котенят діватимете? у ліс? чого не стерелізували? чи розпихувати будете? он на ФБ одна ненормальна збирає котів і знущається з них. Сама падла з Коломиї. Морить голодом ,ріже їх і їсть. Цілий пост був,щоб не віддавали їй котів. Нахєра їх розводять на адські муки,я не знаю.
Вже народила десь, а ви профукали
1 2 5
ФсеСама 02 апреля в 15:05
Ну ви і безстрашні. В мене приватний будинок і киця гуляє лише під моїм наглядом, хоча й стерилізована. Сусідську кицю осінью збила машина в мене перед будинком, а кота сусідського вкрали переселенці які винаймали будинок поряд і повезли в Харків. Я вже не кажу про інших котів/людей які можуть скривдити. Так що прогулянки лише під моїм наглядом..
Готова до другої 02 апреля в 15:07
Ответ дляНоски на подтяжках
а куди котенят діватимете? у ліс? чого не стерелізували? чи розпихувати будете? он на ФБ одна ненормальна збирає котів і знущається з них. Сама падла з Коломиї. Морить голодом ,ріже їх і їсть. Цілий пост був,щоб не віддавали їй котів. Нахєра їх розводять на адські муки,я не знаю.
Вже народила десь, а ви профукали
В полицию писали заявление? У нас в области волонтеры инициировали как-то расследование по похожему случаю.
автор Мурзилка 02 апреля в 15:07
Ответ дляДавно без алко
стерелізувати не пробували, навіщо плодити метисів їх і так на вулицях повно
У мене породиста киця, шотланкаа- ми злучаємо ії постійно з одним котом! Кошенят продаємо чи даруємо, від ситуації! Кажу ж хатня, виходить рідко на двір-і завжди ходить десь з нами по дворі, а це зараз під час вагітності посала на ніч проситись
Готова до другої 02 апреля в 15:08
Ответ дляМурзилка
У мене породиста киця, шотланкаа- ми злучаємо ії постійно з одним котом! Кошенят продаємо чи даруємо, від ситуації! Кажу ж хатня, виходить рідко на двір-і завжди ходить десь з нами по дворі, а це зараз під час вагітності посала на ніч проситись
Породистая кошка, которая гуляет по ночам и бесконечно рожает - это прям классно.
Носки на подтяжках 02 апреля в 15:08
Ответ дляГотова до другої
В полицию писали заявление? У нас в области волонтеры инициировали как-то расследование по похожему случаю.
а я тут причем? я в Киеве,просто увидела пост на ФБ, чтоб этой мрази не отдавали котов.
Давно без алко 02 апреля в 15:09
Ответ дляМурзилка
У мене породиста киця, шотланкаа- ми злучаємо ії постійно з одним котом! Кошенят продаємо чи даруємо, від ситуації! Кажу ж хатня, виходить рідко на двір-і завжди ходить десь з нами по дворі, а це зараз під час вагітності посала на ніч проситись
якщо у неї немає документів про родовід і сертифікації породи
то це метис, у кота теж мають бути
а так це кошенята метиси
автор Мурзилка 02 апреля в 15:10
Ответ дляНоски на подтяжках
а куди котенят діватимете? у ліс? чого не стерелізували? чи розпихувати будете? он на ФБ одна ненормальна збирає котів і знущається з них. Сама падла з Коломиї. Морить голодом ,ріже їх і їсть. Цілий пост був,щоб не віддавали їй котів. Нахєра їх розводять на адські муки,я не знаю.
Вже народила десь, а ви профукали
У мене породиста киця- їй 4 роки з паспортом , прививками
Злучаємо з одним котом, все як книжка пише- кошенят продаємо чи даруємо,
Будинок приватний, загородений- вона ніколи не ходить за переметри, завжли на очах, і як виходить то на трошки
А це зараз під час вагітності почала в ніч проситись на двір, все добре було на 10 хв виходила під кущиком сиділа і назад, а сьогодні пропала
1 3
Давно без алко 02 апреля в 15:11
Ответ дляМурзилка
У мене породиста киця, шотланкаа- ми злучаємо ії постійно з одним котом! Кошенят продаємо чи даруємо, від ситуації! Кажу ж хатня, виходить рідко на двір-і завжди ходить десь з нами по дворі, а це зараз під час вагітності посала на ніч проситись
ой ще дайте вгадаю кіт британець кицька шотландка, або він скотіш фолд і вона фолд
автор Мурзилка 02 апреля в 15:13
Ответ дляФсеСама
Ну ви і безстрашні. В мене приватний будинок і киця гуляє лише під моїм наглядом, хоча й стерилізована. Сусідську кицю осінью збила машина в мене перед будинком, а кота сусідського вкрали переселенці які винаймали будинок поряд і повезли в Харків. Я вже не кажу про інших котів/людей які можуть скривдити. Так що прогулянки лише під моїм наглядом..
Вона просто за 4 роки, ще нікуди не пішла далі подвір‘я! А в ніч поверталась за 10 хв, вона любить під кущиком посидіти
От і думаю, що можливо вкрали
Готова до другої 02 апреля в 15:13
Ответ дляНоски на подтяжках
а я тут причем? я в Киеве,просто увидела пост на ФБ, чтоб этой мрази не отдавали котов.
Я не про вас, я вообще про ситуацию, может вы в курсе.
автор Мурзилка 02 апреля в 15:14
Ответ дляГотова до другої
В полицию писали заявление? У нас в области волонтеры инициировали как-то расследование по похожему случаю.
В нас ніхто котів шукати не буде, ще тільки засміют
Волонтерів у нас немає
2 2
автор Мурзилка 02 апреля в 15:16
Ответ дляГотова до другої
Породистая кошка, которая гуляет по ночам и бесконечно рожает - это прям классно.
Чому безкінечно родить? Навіщо Ви так говорете? 1/2 рази на рік
Вона куплена з документами, привівки, обстеження, як з маличку ходить по дворі, і за 4 роки нікуди на пішла?!
Кошенят відразу розберают- якщо Ви думаєте що я їх викидаю, з цим взагалі проблем немає
автор Мурзилка 02 апреля в 15:18
Ответ дляДавно без алко
якщо у неї немає документів про родовід і сертифікації породи
то це метис, у кота теж мають бути
а так це кошенята метиси
У нас є всі документи! Возимо до ветеренара, всі щеплення все є! І в кота до якого возимо, теж є все є
автор Мурзилка 02 апреля в 15:22
Ответ дляДавно без алко
ой ще дайте вгадаю кіт британець кицька шотландка, або він скотіш фолд і вона фолд
Зла Ви людина!
До чого тут взагалі це? Я тут не питалась як мені парувати котів,
У мене горе, дитина плаче за кицьою, амВи насміхаєтесь?
Продаю витрішки 02 апреля в 15:28
Ответ дляДавно без алко
стерелізувати не пробували, навіщо плодити метисів їх і так на вулицях повно
Милая, а с чего вы взяли что кошка дворянка и будут метисы?
Нервогенератор 02 апреля в 15:29
Не нужно было ее саму выпускать. Только под присмотром или на поводке. Вам же правильно пишут, может случиться что угодно. Элементарно даже с сердцем стало плохо и все.. Шотландские кошки часто имеют проблемы с сердцем, а сердечный приступ косит моментально.
Может украли, может сбили, может ещё чего.
Сусідка зверху 02 апреля в 15:30
Котиков, гуляющих сами по себе, рано или поздно постигает такая участь😓
Недалеко от места, где я живу, м@дак выстрелил в кота из воздушки и выкинул в мусорку, нашли через несколько дней((
Надеюсь, ваша найдется живой и целой, и вы будете тщательнее следить за животным в дальнейшем
Давно без алко 02 апреля в 15:34
Ответ дляПродаю витрішки
Милая, а с чего вы взяли что кошка дворянка и будут метисы?
бо часто стикаюсь з горе « розводчиками»
якщо в автора не так то я буду тільки рада але відношення зрозуміле
тварина без нагляду
автор Мурзилка 02 апреля в 15:46
Ответ дляНервогенератор
Не нужно было ее саму выпускать. Только под присмотром или на поводке. Вам же правильно пишут, может случиться что угодно. Элементарно даже с сердцем стало плохо и все.. Шотландские кошки часто имеют проблемы с сердцем, а сердечный приступ косит моментально.
Может украли, может сбили, может ещё чего.
Все дякую! Знайшлася!
автор Мурзилка 02 апреля в 15:48
Ответ дляДавно без алко
бо часто стикаюсь з горе « розводчиками»
якщо в автора не так то я буду тільки рада але відношення зрозуміле
тварина без нагляду
Дякую! Всі в місті знают яка я хазяйка по відношеню до тварин!
Ви ж не бачите в яких я умовах проживаю, жили б так- голі б по подвірю ходили, тому не судіть не знаючи людину
Киця знайшлася! Дякую
автор Мурзилка 02 апреля в 15:49
Ответ дляСусідка зверху
Котиков, гуляющих сами по себе, рано или поздно постигает такая участь😓
Недалеко от места, где я живу, м@дак выстрелил в кота из воздушки и выкинул в мусорку, нашли через несколько дней((
Надеюсь, ваша найдется живой и целой, и вы будете тщательнее следить за животным в дальнейшем
Боже, який ненормальний чоловік
Як так можна?!

Дякую, знайшлася киця!
Tivoli 02 апреля в 15:55
Ответ дляМурзилка
Вона просто за 4 роки, ще нікуди не пішла далі подвір‘я! А в ніч поверталась за 10 хв, вона любить під кущиком посидіти
От і думаю, що можливо вкрали
Конечно, ’ украли’
кому нужна ваша кошка, еще и котят пристраивать

Все, кто отправлял котиков на самовыгул и чьи котики в итоге были сбиты машино, загрызены собаками, умерли в страшных муках - рассказывают, что их ’украли’

Как можено быть таким насекомым, расплодник котят плюс самовыгу.
Что у людишек в мозгах творится.
Тараканы нас...ли, не иначе
Tivoli 02 апреля в 15:56
Ответ дляМурзилка
Чому безкінечно родить? Навіщо Ви так говорете? 1/2 рази на рік
Вона куплена з документами, привівки, обстеження, як з маличку ходить по дворі, і за 4 роки нікуди на пішла?!
Кошенят відразу розберают- якщо Ви думаєте що я їх викидаю, з цим взагалі проблем немає
Тролль какой-то под видом наивной девахи
Нервогенератор 02 апреля в 15:57
Ответ дляМурзилка
Все дякую! Знайшлася!
Чудесно. Но будьте аккуратнее в следующий раз
Готова до другої 02 апреля в 16:00
Ответ дляМурзилка
Чому безкінечно родить? Навіщо Ви так говорете? 1/2 рази на рік
Вона куплена з документами, привівки, обстеження, як з маличку ходить по дворі, і за 4 роки нікуди на пішла?!
Кошенят відразу розберают- якщо Ви думаєте що я їх викидаю, з цим взагалі проблем немає
Вы в своем, извините, уме? У вас реально кошка рожает каждый год по два раза?? Это даже не средневековье, это лютый трэш.
От всей души желаю вам рожать каждый год.
Готова до другої 02 апреля в 16:01
Ответ дляTivoli
Тролль какой-то под видом наивной девахи
Да я тоже что-то не верю в такую тупость непроходимую. Пусть лучше это будет троль