Філіали українських ВНЗ за кордоном

Добрий день! Де можна знайти інформацію про українські інститути чи університети, які мають філіали за кордоном?
1 2
Своего не предлагать 02 апреля в 16:13
А такие есть?
Разве что какой-то МАУП в Польше. О других не слышала
ЗабежАЛОЧКА 02 апреля в 16:14
Немає такого
автор Виниловая пластинка 02 апреля в 16:15
Ні, деякі харківські ВИШі повідкривали філіали в Німеччині. Нормальні навчальні заклади, не МАУП.
2 4
ТрамвайGirl 02 апреля в 16:18
Нема такого
Света С Приветом 02 апреля в 16:22
Ответ дляВиниловая пластинка
Ні, деякі харківські ВИШі повідкривали філіали в Німеччині. Нормальні навчальні заклади, не МАУП.
Нет такого, слава богу! Выбрали Германию - поступайте там
Репетиторша 02 апреля в 16:24
Существует программа двойных дипломов. Когда учась в украинском ВУЗе, человек получает еще и диплом европейского.
Если какой то вуз открыл филиал, то логично на сайте ВУЗа искать информацию.
автор Виниловая пластинка 02 апреля в 16:39
Ответ дляРепетиторша
Существует программа двойных дипломов. Когда учась в украинском ВУЗе, человек получает еще и диплом европейского.
Если какой то вуз открыл филиал, то логично на сайте ВУЗа искать информацию.
Ви ж розумієте, що перешерстити всі виші України - ну дуже проблематична задача. Тому я і питала. Але в будь-якому випадку - дякую за інформацію.
Репетиторша 02 апреля в 16:40
Ответ дляВиниловая пластинка
Ви ж розумієте, що перешерстити всі виші України - ну дуже проблематична задача. Тому я і питала. Але в будь-якому випадку - дякую за інформацію.
Загуглите: програми подвійних дипломів.
Поиск выдает вузы, в которых она работает.
Пишущаяся 02 апреля в 16:53
Ответ дляВиниловая пластинка
Ні, деякі харківські ВИШі повідкривали філіали в Німеччині. Нормальні навчальні заклади, не МАУП.
Вони не філіали відкрили, а це релокація деяких факультетів. Диплом буде український.
пАлАвинкА 02 апреля в 16:57
Ответ дляВиниловая пластинка
Ні, деякі харківські ВИШі повідкривали філіали в Німеччині. Нормальні навчальні заклади, не МАУП.
Ні, не філіали, є програма ’міст в Німеччину’, після першого курсу харківського ВНЗ на перший курс німецького ВНЗ, здається Магдебург але визначені спеціальності.
автор Виниловая пластинка 02 апреля в 16:59
Ответ дляПишущаяся
Вони не філіали відкрили, а це релокація деяких факультетів. Диплом буде український.
Ні.
пАлАвинкА 02 апреля в 16:59
автор Виниловая пластинка 02 апреля в 17:00
Ответ дляпАлАвинкА
Ні, не філіали, є програма ’міст в Німеччину’, після першого курсу харківського ВНЗ на перший курс німецького ВНЗ, здається Магдебург але визначені спеціальності.
Так, ХПІ. Але я думала, можливо, і інші теж працюють за цією програмою.
пАлАвинкА 02 апреля в 17:04
Чула пр це , а користуючись вашою темою ось загуглила
Український католицький університет відкриває осередок у Польщі . Але осередок це не зовсім філіал, в цей ВНЗ і в Україні рейтинг дуже високий і місць мало,тому вступити дуже не просто.

https://ucu.edu.ua/polska/
ЖаннаНеАгузарова 02 апреля в 17:25
Каразина та ХПИ.