Уси Пуси• 02 апреля 2024

Непроливайка

Потрібна чашка для дитини 6 міс щоб брати з собою на прогулянку водичку. Воду тільки почала давати, зараз п´є з ложечки, багато проливається. Хочу почати привчати до чашки. Порадьте чашку з якої дитині було зручно пити воду на прогулянці в такому віці, бажано фото. Дякую за слушні поради)
Нульовий сантиметр• 02 апреля 2024
Моїй дитині сподобалась чашка ікея біла з зеленою кришкою
Була ще авент і якась ще. Але не сподобалось
Sunrise23• 02 апреля 2024
Спочатку користувались Авент з силіконовим носиком, дуже зручно. Потім, коли почав гризти, взяли з твердим.
Eva030330• 02 апреля 2024
Наш малыш любил непроливайку canpol