Молода і нерозважлива• 06 апреля 2024
Картка Пакунок малюка, де нею тепер можна розрахуватись?
Дівчата, які магазини, аптеки на данний час приймають цю картку Пакунок малюка? Напишіть будь ласка з власного досвіду, де саме вам вдалось нею розрахуватись, за останній час. Які аптеки можливо приймають, онлайн-магазини, крім інстаграм-магазинів. За Єву я знаю, а ще? Всім наперед дякую.
Дон Пэдро• 06 апреля 2024
Де завгодно. Це просто гроші. Ви можете їх зняти і хоч манікюр на них зробити, якщо хочете
Молода і нерозважлива
• 06 апреля 2024
Ответ дляДон Пэдро
Не можна так, не приймають.
Молода і нерозважлива
• 06 апреля 2024
Ответ дляСегодня сержусь
я перевела на свою особисту картку
Певно вам нарахували ці гроші на звичайну карту для виплат. Мені банк відмовив. Тепер нараховують тільки на спеціальну карту, на ній пише Пакунок малюка.
Банан-барабан• 06 апреля 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Я розраховувалась на розетці, але не зараз. Купила автокрісло і відеоеяню. Решту на підгузки.
Ответ дляМолода і нерозважлива
У меня тоже была карта пакунок. И я с этой карты в приват 24 перекинула на карту универсальную и сняла
Сегодня сержусь• 06 апреля 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
ні, не на соціальну. на пакунок малюка
Сегодня сержусь• 06 апреля 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
на звичайну не можна, я також відкривала спеціальну у приваті