Я_не_аноним_100%• 03 апреля 2024

В чому секрет Макдональд? Це ж звичайна закусочна

І чому Хесбургер не може повторити успіх Макдональдс?
Ёшки_Матрёшки• 03 апреля 2024
Ви були в хесбургер? Там асортимент ну дуже відрізняється. Ціни менші, але і смак не такий(((( декілька разів купила, то одного разу щось тверде в котлеті попалося. Нагетси в них несмачні, сирний соус гидота. От і думайте чому туди не ходять, боксів з іграшками немає

Не за Будка• 03 апреля 2024
Вы пробовали тот хесбургер - резиновое дерьмо. Мак хотя бы из хорошего мяса делают.
Будьте так ласкаві• 03 апреля 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Да, там он непопулярен и не такой классный как у нас.
Те що не такий популярний - погоджусь, бо в США купа інших мереж фаст фуда. Те, що ніхто не ходить - неправда, ходять.
І, до речі, в американському Маку, на відміну від українського, є салати зі свіжих овочів.
Будьте так ласкаві• 03 апреля 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Так вот так, по суті ї з їжа лайно за великі гроші, бо порції вони в 1.5 знизили [ за вагою] за останні роки.
Їжа шкідлива, жирна, солена....
В Маку дуже жорсткий контроль якості. Дуже. І все стандартизовано.
От, наприклад, зараз Мак відмовляється поновлювати роботу заклада в Миколаєві через погану якість води в місті(
Кудесница_с_пургеном• 03 апреля 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Хесбургер також швидко
Что это вобще? Первый раз слышу
Хачапууури• 03 апреля 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Їжа шкідлива, жирна, солена....
Боже, гамбургер - это просто булка с котлетой. Что в вредного, жирного, соленого в булке? Или в котлете? Или в мороженом? Или в пирожке с вишней?
Мульйонерша• 03 апреля 2024
Ответ дляНаучительница
А жкт в норме?
Да в норме. Может просто я употребляю нежирную пищу и булки...

Мрію про пончик• 03 апреля 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Мак був революцією у світі ресторанного бізнесу
Зараз це бренд де точно можеш бути впевнений в якості за ок ціну
Це все ще один з найдешевших варіантів поїсти у будь якому місті світу
Нажаль мені особисто мак смакує лише в Україні, але дітям норм і навіть подобається
Для нас мак це варіант поїсти не витрачаючи багато часу і грошей. Саме поїсти на не сходити туди типу як в ресторан
Ви вважаєте бутерброд з котлетою 100 грам за майже 100 грн (1 кг м´яса вартує від 115 грн) - це дешево поїсти
вАлнуюся сильнА• 04 апреля 2024
Ответ дляМрію про пончик
Так.
Обожнюю коли ціноутворення зводять лише до вартості мʼяса на ринку 🤦‍♀️
IQ 80• 24 апреля 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Ну вот у себя на родине, это отстойная закусочная в которую никто не ходит.
У нас думаю популярна за счет того что продукты местные вкусные, плюс стандартов придерживаются
да прям таки)))
Олена_Луг• 16 мая 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
в «Pizza Hut» свежие салаті... В Маке не видела
ЖивунаБагамах• 02 июня 2024
Уровень сервиса
Этим и привлекают
У нас - чисто, быстро, приятно, гигиенично. Не отравишься. Поэтому в новых городах предпочту Мак, чтоб не травануться

Остальные сети вроде и ничего, но постепенно скатываются. Из хороших - Салатейра, любила их. Но цены, да и дети не едят
Кукарикуууууу• 21 июня 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Які популярні?
Никакие. В любом ТЦ в маке очередь, остальные закусочные пустые скучают. Разве что кфс еще в тренде