Княгиня пітьми• 03 апреля 2024
Сумки Карл Лагерфельд
Полюбляю їх одяг у чоловіка взуття добре носиться, як на рахунок сумок ? Яка якість?
Женщинас• 03 апреля 2024
В мене рюкзак. Добре носится. Але він з тканини. Така, як плащівка дуже плотна.
Княгиня пітьми
• 03 апреля 2024
Ответ дляКраїна мрій
преимущественно кожзам
такое
Ну в мене Майкл Корс дуже добре носиться наприклад також кожзам
Країна мрій• 03 апреля 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
корс это другое немножко
Княгиня пітьми
• 03 апреля 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Шо вам ті бренди , більше нічого носить чи шо
В більшості з них отримала якість яку очікувала, а от дешеві речі на декілька праннів(
Скользкая• 03 апреля 2024
ни Корс, ни Лагерфельд не покупала бы, зря выброшенные деньги и избитый стадный эффект. В мире сотни других красивых марок, стильных и гораздо дучше названных. Итальяны в этом лидеры, смотрите у них.