Якщо я здаю в оренду єдине житло і орендую інше маю платити податок?

Якщо свою квартиру здаю, орендую за ціну вищу ніж отримую з оренди. Я маю платити податок?
Файна цьоця 03 апреля в 15:28
ну по закону то да
Гостра на язик 03 апреля в 15:29
Так. Податкову цікавлять ваші доходи, а не витрати.
7 2
Локшина на вухах 03 апреля в 15:32
Звісно. Але мені цікавий хід ваших думок. Шо саме, на вашу думку, є підставою для звільнення від оподаткування, у вашому випадку?
Страхованная 03 апреля в 15:32
а чого ви вирішили, що ні?
автор Из Виа-гры 03 апреля в 15:32
Ответ дляЛокшина на вухах
Звісно. Але мені цікавий хід ваших думок. Шо саме, на вашу думку, є підставою для звільнення від оподаткування, у вашому випадку?
Що я не отримую прибутку, я в суттєвому мінусі.
Эта_Шикарна) 03 апреля в 15:34
Я теж отримую X грн, а витрачаю Y грн. Завжди влажу в кредитку в мінус. Мені не потрібно декларувати доходи?
Локшина на вухах 03 апреля в 15:34
Ответ дляИз Виа-гры
Що я не отримую прибутку, я в суттєвому мінусі.
А якщо Айфон коштує більше моєї місячної зарплати, я звілняюсь від сплати пдв прикупівлі 15 про макс?
автор Из Виа-гры 03 апреля в 15:36
Ответ дляЭта_Шикарна)
Я теж отримую X грн, а витрачаю Y грн. Завжди влажу в кредитку в мінус. Мені не потрібно декларувати доходи?
Ну підприємці ж податок з доходу платять, правильно?
автор Из Виа-гры 03 апреля в 15:36
Ответ дляЛокшина на вухах
А якщо Айфон коштує більше моєї місячної зарплати, я звілняюсь від сплати пдв прикупівлі 15 про макс?
Без айфону можна жити а без житла ні.
Локшина на вухах 03 апреля в 15:37
Ответ дляИз Виа-гры
Ну підприємці ж податок з доходу платять, правильно?
Так, з доходу, а не з прибутку. Але я все одно не розумію до чого тут ваші особисті витрати до підприємницької діяльності.
автор Из Виа-гры 03 апреля в 15:38
Виходить тільки в своєму житлі жити, щоб не мучитися з податками((
Ку-кусик 03 апреля в 15:39
Ответ дляИз Виа-гры
Що я не отримую прибутку, я в суттєвому мінусі.
Мені теж не вистачає моєї зарплати ні на що. Весь час в мінусах.
По вашій логіці з мого доходу теж не повинні вираховувати податок?
автор Из Виа-гры 03 апреля в 15:39
Ответ дляЛокшина на вухах
Так, з доходу, а не з прибутку. Але я все одно не розумію до чого тут ваші особисті витрати до підприємницької діяльності.
Дохід і розхід стосується житла, щодо комерційної нерухомості точно є якась норма про здачу і оренду підприємцями, а про приватне от цікавлюся.
автор Из Виа-гры 03 апреля в 15:40
Ответ дляКу-кусик
Мені теж не вистачає моєї зарплати ні на що. Весь час в мінусах.
По вашій логіці з мого доходу теж не повинні вираховувати податок?
Дохід від оренди це не зарплата.
2 1
Ку-кусик 03 апреля в 15:42
Ответ дляИз Виа-гры
Дохід від оренди це не зарплата.
Але це дохід.
автор Из Виа-гры 03 апреля в 15:42
Дякую, зрозуміла, треба цікавитись в спеціалістів. Дорого здавати і орендувати при умовах ще сплати податків(
Локшина на вухах 03 апреля в 15:43
Ответ дляИз Виа-гры
Дохід від оренди це не зарплата.
Але і сплата оренди житла - це не операційні витрати😂
автор Из Виа-гры 03 апреля в 15:44
Може якщо зареєструвати фоп загальну систему і вказати витратою оренду іншого житла, то не треба буде платити,буду дізнаватися.
Локшина на вухах 03 апреля в 15:44
Ответ дляИз Виа-гры
Може якщо зареєструвати фоп загальну систему і вказати витратою оренду іншого житла, то не треба буде платити,буду дізнаватися.
Ви зараз тролите?
Губи з філером 03 апреля в 15:45
Неужели хоть кто-то сейчас платит этот налог? Пытаюсь снять квартиру сейчас. Даже никто на карту не соглашается, только налом.
автор Из Виа-гры 03 апреля в 15:46
Ответ дляЛокшина на вухах
Ви зараз тролите?
Ні, я просто зовсім не в курсі)) З орендою не стикалася раніше.
Страхованная 03 апреля в 15:47
Ответ дляИз Виа-гры
Виходить тільки в своєму житлі жити, щоб не мучитися з податками((
господи, хоть бы вы не бухгалтером были
Губи з філером 03 апреля в 15:48
Автор, а про фоп на едином узнайте, они по-моему если сдают, то можно как-то не платить. Но это не потому что вы снимаете.
Локшина на вухах 03 апреля в 15:49
Ответ дляСтрахованная
господи, хоть бы вы не бухгалтером были
Можливо податковий інспектор…
автор Из Виа-гры 03 апреля в 15:49
Ответ дляСтрахованная
господи, хоть бы вы не бухгалтером были
Ні, я далека від бухгалтерії і фінансів, дуже
автор Из Виа-гры 03 апреля в 15:53
Ответ дляГуби з філером
Автор, а про фоп на едином узнайте, они по-моему если сдают, то можно как-то не платить. Но это не потому что вы снимаете.
Я щось таке чула теж, саме про це думала хтось тут в курсі.
автор Из Виа-гры 03 апреля в 15:55
Треба в податкову подзвонити і запитати всі деталі. Може і нема сенсу цим всім займатися. Але в нас житло власне реально мале нам((
Швидка Настя 03 апреля в 15:59
Анонім Завгосп 03 апреля в 16:11
Відкриваєте ФОП на загальній системі оподаткування. Там ви вказуєте доходи і витрати. Якщо витрати перевищують доходи, то платите 0. Але ж є умова: ви теж маєте орендувати житло офіційно, тобто власник орендованого житла має подавати інфу в податкову і платити податки.
автор Из Виа-гры 03 апреля в 16:16
Ответ дляАнонім Завгосп
Відкриваєте ФОП на загальній системі оподаткування. Там ви вказуєте доходи і витрати. Якщо витрати перевищують доходи, то платите 0. Але ж є умова: ви теж маєте орендувати житло офіційно, тобто власник орендованого житла має подавати інфу в податкову і платити податки.
О, дякую дуже.