Где оформить справку для психиатра об отсутствии одного из родителей, Харьков

Скажите, пожалуйста, кто сталкивался, куда обратиться для получения справки об отсутствии одного из родителей для посещения детского психиатра. Записались в частную клинику, но и там нужна такая справка. А где её выдают, не знают.
Губи до вух 03 апреля в 16:07
Мені здається, це в загс.
Але хай дівчата точніше напишуть.
У вас там вигадана особа?
Счастье_же_вот_оно 03 апреля в 16:09
У любого нотариуса, сестра недавно брала такую справку.
Божий одуванчик 03 апреля в 16:09
тільки вчора ходили до психіатра, батько на скані паспорта дав згоду - я розпечатала і воно пройшло. можливо підійде свідотство про народження?
автор Рання пташка 03 апреля в 16:09
Батько є, але він не може приїхати та не може нотаріальну заяву зробити на згоду
автор Рання пташка 03 апреля в 16:11
Ответ дляБожий одуванчик
тільки вчора ходили до психіатра, батько на скані паспорта дав згоду - я розпечатала і воно пройшло. можливо підійде свідотство про народження?
На скані свого паспорту дав згоду?
Губи до вух 03 апреля в 16:11
Ответ дляРання пташка
Батько є, але він не може приїхати та не може нотаріальну заяву зробити на згоду
А, ну то зовсім інше ж діло. Тоді довідку про відсутність ніхто не дасть. Можна лише якось дистанційно згоду оформити.
Маю декілька думок 03 апреля в 16:12
В відділі у справах дітей при районних адміністраціях
Мию вікна у мороз 03 апреля в 16:12
Взагалі то: Консультація дітей до 16 років проходить тільки з їх законним представником (мама, тато чи опікун з офіційними документами). Якщо звертається бабуся, дідусь або інші родичі, то тільки з нотаріально завіреної довіреністю від законних представників. Вперше чую, що треба згода іншого з батьків
Божий одуванчик 03 апреля в 16:13
Ответ дляРання пташка
На скані свого паспорту дав згоду?
так, зняв копію паспорта, написав що дає згоду на консультацію та лікування ПІБ дитини + підпис. відправив через вайбер, психіатр таку бумагу прийняла
Губи до вух 03 апреля в 16:13
У мене в Києві в одній держ лікарні до війни вимагали присутності абох батьків, а от в 22 році в іншій держ лікарні було достатньо моїх слів ’ні, він не заперечує’. Але перша лікарня більш статусна, так скажімо.
Незнакомлюся 03 апреля в 17:14
Обращались с ребенком до 16 лет, один раз бабушка водила, потом я. Никто не спрашивал такую справку в 3 разных местах