Братья Капли• 03 апреля 2024

Як обрати боксерську скакалку для чоловіка?

Дівчата, чи є тут боксери чи спитайтеся у чоловіка. Обираю професійну скакалку для чоловіка, зріст 1.87, атлетична статура. Всі варіанти 2.7- макс. 3 метри. А я читаю, що на такий зріст треба 3.5 м.
Питання. Чи це критично і треба шукати 3.5 ? Чи 3 метри вистачить?
Може порадите конкретного виробника. Дякую заздалегідь!
Томатико• 03 апреля 2024
скакалка має діставати до підмишок від ніг. Шукайте 3,5м, вони є такі.

автор Братья Капли • 03 апреля 2024
Ответ дляТоматико
Знайшла максимально 3.34. але якась дешевенька...