Лгин• 23 апреля в 00:08
Порадьте найкращі резинки для фітнесу
Купила в епіцентрі а вона мало тягнеться
Крихітка на всі• 23 апреля в 00:11
Хтомолодець? Я!• 23 апреля в 00:20
Цікаво. А навіщо вони? Вони допомагають вправи робити краще? Відчувається різниця - з ними та без?
Невидимка Майя• 23 апреля в 00:24
У меня как в первом комменте, брала на Али, шикарные. Но они тугие, мне такие и нужны были. Покупала еще в Еве набор тонких из резины, они мягкие, сильно тянутся, мне не очень.
Еще есть резинки тонкие длинные с карабинами на конце разной плотности, в эспандер собираются, мои любимые. Брала на Розетке, ноунейм какой-то
Непонятно• 23 апреля в 00:24
Ответ дляХтомолодець? Я!
З ними дома дуже класно займатись.
Подивіться вправи і зрозумієте
Хтомолодець? Я!• 23 апреля в 00:26
Ответ дляНепонятно
З ними дома дуже класно займатись.
Подивіться вправи і зрозумієте
Так я дивилася трохи, попалися всі ті вправи, що можна і без резинок робити. Питаю, чи є різниця?
Бла бла бла• 23 апреля в 00:27
Ответ дляХтомолодець? Я!
Існує цілий комплекс вправ саме з ними )) І без них не зробиш )
Невидимка Майя• 23 апреля в 00:28
Ответ дляХтомолодець? Я!
Можно, но с ними нагрузка и мышцы прорабатывать лучше. Те же отведения ног в сторону и назад из положения стоя эффективнее с резинкой
Непонятно• 23 апреля в 00:28
Ті, що гумові, то навіть чорна слабка і швидко рветься. Гумові всі скручуються сильно, яка б ціна не була
Тканинні, такі як дівчата вище рекомендують, більш практичні
Не рвуться, не скручуються, не липнуть до тіла, якщо займаєшся літом. Не так розтягуються, але більш дієві, більше навантаження
Хтомолодець? Я!• 23 апреля в 00:28
Ответ дляБла бла бла
Дякую. Пошукаю
Непонятно• 23 апреля в 00:31
Ответ дляХтомолодець? Я!
Навантаження зовсім інше, дивлячись яку ризику використовуєте.
Подекуди навантаження порівнюють не зі звичайними вправами, а ніби в тренажерці на тренажерах займаєшся.
Скажу від себе, деякі вправи на ноги дуже підтягують внутрішні м´язи тазового дна.
Лгин
• 23 апреля в 00:31
Ответ дляНепонятно
Які
Порадьте
Непонятно• 23 апреля в 00:38
Ответ дляЛгин
Які
Порадьте
Я вже писала, тканеві кращі.
Але якщо тільки починаєте, то можете купити резинові але 2 найжорстокіші.
Бо ті, що слабші, в наборах бувають, то фігня.
Я зараз закинула, але гарно пору, ноги, руки підкачувала мінімумом вправ.
30-50 хв вдома через день
Зараз якраз почала повертатись, знайшла першу чорну резинову, реально слабка.
30-50 хв вдома через день