Кто носит каркасные трусы

Удобны ли они? Не могут ли выпасть при ходьбе?
показать весь текст
ПоЗиТиВнАя 03 апреля в 21:13
Я собі колись купила 100 років тому, так і валяються десь. Не зайшло, хоча я купувала просто щоб щоловіка здивувать, пару раз одягла і закинула ))))
автор жінка незаміжня 03 апреля в 21:18
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Я собі колись купила 100 років тому, так і валяються десь. Не зайшло, хоча я купувала просто щоб щоловіка здивувать, пару раз одягла і закинула ))))
Здивували?
ПоЗиТиВнАя 03 апреля в 21:53
Ответ дляжінка незаміжня
Здивували?
Та поржали ))) був веселий, а не романтичний вечір
Відповів всім 03 апреля в 22:23
Ответ дляМилота
Семейные - это в смысле вся семья носит в порядке очерёдности?
нет, это такой фасон