Катруся 777• 04 апреля 2024

Ліжко з м´яким узголів´ям

Доброго дня! Хто має таке ліжко, підкажіть, які його негативні сторони? Який матеріал краще брати, щоб легко було чистити/мити? А який точно не варто? Може хтось має досвід в цьому, поділіться інформацією, будь ласка.
Интимная• 04 апреля 2024
Точно не варто экокожу, через 5 лет она посыпется и будет у вас срач бесконечный
Люблю_смаколики• 04 апреля 2024
Никаких недостатков нет, материал какой не знаю, текстиль) выбирали чисто визуально что понравилось в салоне мебели, у нас темно-серый цвет
Интимная• 04 апреля 2024
Я думаю своё перешить на антикоготь ткань
Весела бджілка• 04 апреля 2024
Фірма Константа брали , дуже класне.
Тканину брали дорогу
автор Катруся 777 • 04 апреля 2024
Ответ дляИнтимная
Теж за це думала, в мене комп´ютерне крісло з еко-шкіри - то жах. Все посипалися через пару років. Сама шила з тканини на нього чехол, то вже норм, не сиплеться. Я от ще хвилююся за текстиль, чи не треба буде постійно потім хімчистку робити, бо все буде грязне...?
автор Катруся 777 • 04 апреля 2024
Ответ дляВесела бджілка
Фірма Константа брали , дуже класне.
Тканину брали дорогу
І як тканина? Не марка? Як доглядаєте? Хімчистка?
Весела бджілка• 04 апреля 2024
Ответ дляКатруся 777
Чого грязне? Беріть хорошу тканину і все буде добре
Весела бджілка• 04 апреля 2024
Ответ дляКатруся 777
Тканина типу велюр , колір світло-молочний. Ліжку рік , але все гуд.
Ви ж не збираєтесь в ліжку їсти .
Интимная• 04 апреля 2024
Ответ дляКатруся 777
Есть специальные ткани как антикоготь или водонепроницаемые, вы пошарьте в интернете про это подробнее, есть крутейшие ткани, с которыми нет проблем и они очень красиво и дорого выглядят
Весела бджілка• 04 апреля 2024
Колись в Готелі спали на ліжку Blest кожзам чи шкіра , теж якість хороша . Але чогось мені до душі тканина..
Ондатрова шуба• 04 апреля 2024
Ответ дляВесела бджілка
Теж незабаром постане питання вибору ліжка, і боюся, щоб не було жирних слідів від волосся.
Зупка_цем• 04 апреля 2024
Ответ дляИнтимная
Не посыпется
Я вся ваша• 04 апреля 2024
Ніяких мінусів, зверху збирається пил, пилосмоком (подивилась переклад - порохотяг, рілі?) сбираю, все норм
Ондатрова шуба• 04 апреля 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Пилосмок ще можна, не так ріже вухо)
Murzeelka• 04 апреля 2024
Уже 11 лет изголовье из белоснежного бархата( велюра). Проблем нет никаких. Только 2 года назад вызывала химчистку- почистили 2 пятна от голов моих прекрасных сыновей, которые почему то очень любят у меня на кровати тусить)
автор Катруся 777 • 04 апреля 2024
Ответ дляОндатрова шуба
От і я за це боюся. Жирних плям... А тим більше, як їх потім чистити. Можливо хтось знає конкретну назву тканини, з якою точно таких проблем немає, з власного досвіду?
Конотопська відьма• 04 апреля 2024
Ответ дляКатруся 777
А шо там грязне? Пилососом регулярно чистити. Коли замовляєте хімчистку диванів, тоді і ізголів´я чистити.
Я чищу сама дивани купую порошок, по інструкції розводжу, наношу, жду, пилосошу. Так само з ізголів´ям
Конотопська відьма• 04 апреля 2024
Ответ дляКатруся 777
Просто дорогу обирайте, хорошу
Интимная• 04 апреля 2024
Ответ дляЗупка_цем
Не посыпется
У меня посыпался , может если дорогая экокожа то не посыпется , у меня обычная
автор Катруся 777 • 04 апреля 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Маю на увазі жирні плями від волосся. З роками всеодно ж можуть з´явитися...
Істеріомама• 04 апреля 2024
Автор, со временем будет затираться, будут следы, берите лучше дерево.
Істеріомама• 04 апреля 2024
Ответ дляКатруся 777
Будут , конечно.
ДелиВерка• 04 апреля 2024
Лучше съёмный чехол. Или покупать со съёмным, или заказать поверх дополнительно. У меня доп из меховой микрофибры(как покрывала, пледы делают), сшила сама. Очень приятно касаться. Ткань на изголовье типа рогожки. Нет желания часто ее стирать. Но рогожка точно стирается, проверено по диванным подушкам.
автор Катруся 777 • 04 апреля 2024
Ответ дляДелиВерка
Супер, дякую! Чудова ідея, тим більше, що машинка в мене є і руки начебто звідки треба ростуть)) а можете фото свого скинути, щоб для прикладу було? Колір такий самий як ліжка?
vkoren73• 08 апреля 2024
Брали собі в оббивці велюр, користуємся вже більше трьох років, і не скажеш що є якісь недоліки. Матеріал як новий.