04 апреля в 14:36

Сколько нужно денег для вас в Киеве, чтобы нормально жить?

Как по мне, то минимум от 2000$. Ми живем на 40к грн в месяц на троих, я в декрете. Арендуем квартиру. И я этих денег вообще не вижу. Они улетают просто со скоростью света. Удивляюсь с людей, которые живут на 20к, еще и квартиру за 10к снимают. У нас так не получается. Оказывается, 40к для Киева это пыль просто. Просто выживание от ЗП до ЗП, а не жизнь. Сколько вам нужно для комфортного проживания в Киеве?
9 1 14
Черпак_для_фантазий 04 апреля в 14:38
Автор, у всех свои потребности. У нас доход на 4 около 90 тысяч. Но при этом стройка, машина в кредите и еще банковские кредиты. Денег вечно нет.
Так что все зависит от расходов.
Конфиденциальность 04 апреля в 14:39
У мне квартира своя, я вдвох з донькою, коти і собака
40 тис взагалі ні про що
Наче і не було, хоча лобстерів не купуємо
1 6
Крайня невістка 04 апреля в 14:39
комфортное проживание для каждого свое и предпочтения у всех свои)
у нас только квартира, паркинг и коммуналка - это 18к. так что я тоже из тех людей, которые не поймут как жить на 20к снимая квартиру.
Соображалочка 04 апреля в 14:40
Нам двоим (взрослые) с учетом аренды 80 тысяч хватает и откладываем
Конфиденциальность 04 апреля в 14:40
Ответ дляКрайня невістка
комфортное проживание для каждого свое и предпочтения у всех свои)
у нас только квартира, паркинг и коммуналка - это 18к. так что я тоже из тех людей, которые не поймут как жить на 20к снимая квартиру.
Зараз вам розкажуть, що ви бюджет не вірно розподіляєте
2 3
Крайня невістка 04 апреля в 14:42
Ответ дляКонфиденциальность
Зараз вам розкажуть, що ви бюджет не вірно розподіляєте
так я написала минимально необходимые траты, шоб не спать на улице, а жить в квартире, ну а во время тревог сидеть в паркинге и не переживать что на машину свалится осколок и она сгорит)) до 2022 мы не арендовали паркоместо
Крем для арбуза 04 апреля в 14:42
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Автор, у всех свои потребности. У нас доход на 4 около 90 тысяч. Но при этом стройка, машина в кредите и еще банковские кредиты. Денег вечно нет.
Так что все зависит от расходов.
согласна, у нас так же. квартира своя, но дети, танцы, брекеты, репетиторы, машины заправлять/обслуживать, пойти куда-то сходить, одеться, врачи, собака и т.д. этих денег ни о чем.
Miss Lisi4ka 04 апреля в 14:43
От 1000$. Лично у меня в месяц уходит 2000$+.
Чорт і Шо 04 апреля в 14:44
Мені потрібно для комфотного життя у найближчі роки приблизно 100 000 гривень, бо потрібно придбати житло і утримувати батьків на пенсії, а також бажано подбати про свою.
Конфиденциальность 04 апреля в 14:45
Ответ дляЧорт і Шо
Мені потрібно для комфотного життя у найближчі роки приблизно 100 000 гривень, бо потрібно придбати житло і утримувати батьків на пенсії, а також бажано подбати про свою.
І за скільки років ви відкладете на житло при зп 100 тис в місяць?
Якщо ще і батьків утримувати
3 1
Купи слона 04 апреля в 14:47
150-180 тис на сімʼю 2+1 і дві кішки. Це досить пристойне життя, але без розкоші.
4 2
Чорт і Шо 04 апреля в 14:48
Ответ дляКонфиденциальность
І за скільки років ви відкладете на житло при зп 100 тис в місяць?
Якщо ще і батьків утримувати
Справа в тому, що у мене зараз і немає цих 100 000, тільки думаю, вчусь для того, щоб вирости в з/п, бо зараз вдвічі менше. За відчуттями якраз при 100 000 буде комфортно. Житло думаю не в Києві і однушку, тому у кілька років: 3-5 маю вкластись з ремонтом.
Купи слона 04 апреля в 14:50
Ответ дляКонфиденциальность
І за скільки років ви відкладете на житло при зп 100 тис в місяць?
Якщо ще і батьків утримувати
Теж здивувалась про 100 тис.) Люди чомусь думають, що це космічні гроші. Але 100 тис в нульвих і зараз - це абсолютно різні гроші. Сьогодні 100 тис - це сімейний дохід середньої сімʼї в Києві. На житло там точно не відкладеш.
5 3
Чорт і Шо 04 апреля в 14:52
Ответ дляКупи слона
Теж здивувалась про 100 тис.) Люди чомусь думають, що це космічні гроші. Але 100 тис в нульвих і зараз - це абсолютно різні гроші. Сьогодні 100 тис - це сімейний дохід середньої сімʼї в Києві. На житло там точно не відкладеш.
Звісно, залежить від житла. Якщо на квартиру в Барселоні, то цих грошей не вистачить, а на умовну однушку в обласному центрі (за винятком Львова і Ужгорода) - цілком. В нульових люди про 10 000 мріяли.
Злюка бобер 04 апреля в 14:52
У нас на сім´ю(2+2) дохід 100тис. Квартиру не орендуємо, домашніх тварин нема. Стараємось відкладати. Більшість моїх друзів живуть на меншу суму і ок.
Шотуткоїться? 04 апреля в 14:52
Ответ дляКупи слона
Теж здивувалась про 100 тис.) Люди чомусь думають, що це космічні гроші. Але 100 тис в нульвих і зараз - це абсолютно різні гроші. Сьогодні 100 тис - це сімейний дохід середньої сімʼї в Києві. На житло там точно не відкладеш.
Середньої - це як? По зросту чи вазі? 😂
1 1
Гжегож Бженчишчикевич 04 апреля в 14:53
Ответ дляКрайня невістка
так я написала минимально необходимые траты, шоб не спать на улице, а жить в квартире, ну а во время тревог сидеть в паркинге и не переживать что на машину свалится осколок и она сгорит)) до 2022 мы не арендовали паркоместо
ми теж вчора орендували паркомісце, бо хоч ми і в Києві, але під час нічних атак вночі навіть у ванній некомфортно, так гучно бахкає...
Купи слона 04 апреля в 14:58
Ответ дляШотуткоїться?
Середньої - це як? По зросту чи вазі? 😂
По доходу.
Купи слона 04 апреля в 15:01
Ответ дляЧорт і Шо
Звісно, залежить від житла. Якщо на квартиру в Барселоні, то цих грошей не вистачить, а на умовну однушку в обласному центрі (за винятком Львова і Ужгорода) - цілком. В нульових люди про 10 000 мріяли.
Нащо квартира в обл. центрі, якщо там зп малі?
Сумніваюся, що усі можуть знайти дохід 100 тис.
1 2
Послушная 04 апреля в 15:03
Якщо з цієї суми ще й сплачується оренда житла, то, звісно, мало(
Нетутешня 04 апреля в 15:04
Що для Києва, що не для Києва цих коштів на сьогодні дійсно не достатньо враховуючи рівень цін.
Послушная 04 апреля в 15:05
Хоча…В минулій подібній темі, мені доводили, що з 15 000-20 000 заробітної плати, люди реально купують собі нерухомість, роблять ремонт і т.д. ХЗ((…
Федорино Горе 04 апреля в 15:11
Живемо з донькою в Києві на 25к. Квартиру орендуємо. З хліба на воду не перебиваємося. Можемо собі дозволити і з їжі багато чого, і одяг купляємо, і щось з побутової техніки за потреби, ще й на подорож влітку відкладаємо. Більше заробляти, на жаль, поки немає можливості. Було б більше грошей, мабуть не житло своє почала збирати.
Шотуткоїться? 04 апреля в 15:12
Ответ дляКупи слона
По доходу.
А ви якесь опитування проводили чи маєте достовірні статистичні дані, що середня ЗП на родину 100 тисяч?
_amarantik 04 апреля в 15:12
Ответ дляКупи слона
Нащо квартира в обл. центрі, якщо там зп малі?
Сумніваюся, що усі можуть знайти дохід 100 тис.
Удаленный вариант работы не подойдёт для облцентра?
Штора с кисточкой 04 апреля в 15:12
Киев.
Квартира своя. 3+кот. Машины нет на сейчас.
Для покрытия базовых потребностей
И маленький кредит в размере 3300 в месяц уходит в среднем 30 тысяч.
Для нормального более менее комфорта нужно хотя бы 40 тысяч на человека
2 1 1
Djacmin 04 апреля в 15:14
Киев. 60 тыс грв тратится в месяц на базовые потребности, это как минимум, это на 4+ собака+кошка. Когда надо одевать детей на очередной сезон, то еще больше. Квартира своя. Очень много денег уходит на дополнительные занятия детей.
Все буде 04 апреля в 15:22
Если прям на все хотелки, то 50, а если просто нормально жить, то 30, цифры с учётом аренды жилья
Все буде 04 апреля в 15:25
Ответ дляКупи слона
Теж здивувалась про 100 тис.) Люди чомусь думають, що це космічні гроші. Але 100 тис в нульвих і зараз - це абсолютно різні гроші. Сьогодні 100 тис - це сімейний дохід середньої сімʼї в Києві. На житло там точно не відкладеш.
Средний доход обычной семьи в Киеве это 35-45, при двух работающих. И да, при доходе в 100 т на жилье отложить не проблема, знаю по личному опыту.
Самохвалова 04 апреля в 15:58
У нас на двоих с сыном подростком 70 тыс и своя квартира. Конечно, 40 тыс на троих и съемной квартирой для Киева для нормальной жизни это очень мало.
1 2 1