Репетиторша• 04 апреля 2024
Чи задоволені додатком дуолінго?
Чи відчуваєте, що вивчаєте мову? Є результати?
Чемна панночка• 04 апреля 2024
Полторы тысячи дней на дуолингво. Типа изучаю английский.
Даже элементарной фразы не могу сказать.
Это после двух лет на курсах английского с 0 до б2, 7 лет в школе, 5лет в универе.
Не дано мне
Незламна Україна• 04 апреля 2024
Я задоволена. Вже 587 днів. Але я більше поаторюю і піднімаю з глибин пам´яті шкільне. З нуля я б так не вивчила англ там.
Все таки треба базові якісь знання мати були, щоб працювать з цією програмою.
Як для безкоштовної, вважаю чудово.
Я не проплачую додаткові можливості.
Це вже як ритуал перед сном поюзать
Як для безкоштовної, вважаю чудово.
Я не проплачую додаткові можливості.
Це вже як ритуал перед сном поюзать
Репетиторша
• 04 апреля 2024
Ответ дляTammy21
У вас точно будуть кращі результати з Дуолінго аніж з мріями про те як вивчити мову) Просто починайте, мова це як конструктор, який можна збирати роками.
ПС. Я використовую Дуо, Бусу, Дропс більше для самоорганізації і драйву. Мені вони насправді допомагають.
А буса дропс це що? Теж додатки для вивчення мови?
Я_канеша_извиняюсь• 04 апреля 2024
Доньки 5 років вчить алфавіт, 9 років теж щось вчить. За допомогою одного додатка не можна знати мову. Треба ще читати, дивитись відео, фільми. І головне спілкуватись!
Глаза_в_3_карата• 04 апреля 2024
Мне очень нравится Дуолинго. Но у нас семейная подписка, поэтому удобно. Английский на нем сначала тренировала. Теперь с нуля учу немецкий. Перестала бояться немецкого, для меня это большой плюс. Уже больше 600 дней всего пользуюсь, за 8 месяцев половину курса немецкого прошла.
Глаза_в_3_карата• 04 апреля 2024
Я, кстати, решила учить немецкий из-за ребенка. Так получилось, что классы пообъединяли у нас в школе и он попал в класс, где уже второй год должен был быть второй язык (немецкий, 6 класс). То есть на год отставал. Школа выбрала учебник и тетрадь, мы купили, а там А1.2. Не А1.1, не сначала, и ни он, ни я не знаем языка. Плюс еще учителя не было первый семестр.
Хорошо, что я летом перед учебным годом решила учить в Дуолинго немецкий. И мы с ребенком до Нового года прошли вместе весь учебник А1.1. Во втором семестре нашли учителя, и сын продолжил учить уже А1.2. Сын тоже в Дуолинго дополнительно занимается и делает успехи. С учителем чуть ли не один на всю подгруппу может поговорить.
ГонУрова дівка• 04 апреля 2024
повторювала англійську з української в дуолінгво - мало рівнів, двічі пройшла все до кінця - не цікаво було, десь рівень А2, може зараз вже є продовження на вищі рівні.
зараз вчу вже 9 міс іспанську з англійської, почала з нуля, набагато більш продуктивно ніж попередня мова, є 8 рівнів, сподіваюсь пройти хоч половину.
Пекельнi Борошна• 04 апреля 2024
Ответ дляНезламна Україна
Як для безкоштовної, вважаю чудово.
Я не проплачую додаткові можливості.
Це вже як ритуал перед сном поюзать
Як для безкоштовної, вважаю чудово.
Я не проплачую додаткові можливості.
Це вже як ритуал перед сном поюзать
Як я писала)
Повністю згодна, і так само - ритуал перед сном.
Мамина квіточка• 05 апреля 2024
Ответ дляЧемна панночка
Не дано мне
Попробуйте English galaxy. У меня тоже был бессвязный набор слов до этого приложения. Сейчас намного лучше.