Аноним НаВсеГда• сегодня в 17:06

Питання про виїзд. Рятувати дитину чи чоловіка (родину)?

Дівчата, ситуація важка морально. Можливо, потребую тверезого погляду з іншого боку. Вибачайте, тексту буде багато, шо зрозуміліше було.

З чоловіком другі шлюби. З нами мій син від першого. Його діти з мамою за кордоном.
До війни жили добре. Моя мама допомогла з придбанням квартири. Заробляли більш-менш однаково. Планували ремонт та щасливе спільне майбутнє.

Коли почалась війна, була можливість виїхати (ми прикордонна територія, було страшно, була і загроза окупації), але я була впевнена: разом до кінця (ані чоловіка, ані дім не покину). Слава Богу, тоді території через пару місяців звільнили. Але загроза мобілізації залишилась, він дуже нервував, крім того, зарплату дуже затримували. Короче, декілька років цей стрес зливався в родину. Я, як мудра, розуміюча, підтримуюча дружина, намагалась забезпечувати побут практично сама, давала можливість працювати (одна робота була для броні, друга як підробіток - для грошей), виховувала сина, теж працювала, змінила роботу на більшу зп, але гірші умови.
Але все одно його незадоволеність всім росла (не така хозяйка, не така мама, не така не сяка...). Я розмовляла, пояснювала, сварились. Але чула у відповідь "Ти надто емоційна. Треба бути сильнішою. Чоловіку вдома потрібно виговоритись. Я маю свою думку на все, справжній чоловік мовчати не буде, тощо". Одного дня просто не витримала, роз´їхались. Він живе у мами (вона за кордоном), але цей рік намагався покращити стосунки, типу медовий місяць,і час проводим разом, і грошима потроху допомагає, хоча додому повертатись не поспішає (вважає, що я маю оцінити це, бо ми взагалі не сваримось і все добре). бо так є можливість і грошенят назбирать, і нікого критикувати та виховувати не портібно...

Короче, на сьогодні ситуація наступна: в нашому місті фпв, КАБи. все страшніше. Хочу вивезти сина та свою маму (вона вже пережила один мікроінсульт, тільки пару років почала нормально жити), він поки планує виїзжати "тільки на словах", бо роботи з бронюванням ніде немає, а тут він на двох одразу, але гроші сказав дасть на перший час (типу дорога, перша аренда). Пошуком куди виїзжати і тд займаюсь тільки я. Він теж розуміє, шо ситуація погіршується, але каже: кому ти там нужні? чи потягнемо оренду, бо вона тепер космічна і тд.

Я це все теж дуже добре розумію. І взагалі бажання виїзжати не маю, в мене тут велика затишна квартира, гарна робота, друзі, все рідне і знайоме... але в мене вже серце не перестає боліти, сну більше двох годин поспіль немає, у сина ані школи, ані тренувань, ані друзів... мама на грані другого інсульту і тд.
В нього мама у своєї доньки за кордоном, діти зі своєю мамою теж, тобто всі в безпеці.
Піднімала питання про переїзд по Україні, одразу сказав: "дивись, мене все буде бісити, бо стабільності ніде немає, якщо навіть знайду роботу з бронюванням, це не гарантія, що мене не попруть з неї. Це ти можеш змінювати роботу тисячу разів, я - ні. Тому попитка буде лише одна. А ми будемо жити всі разом, ти ж розумієш, що я знову буду висказувати свої думки, а ти будеш ображатися... тому ти одразу повинна розуміти, що буде важко..."
Одна прожити на заході України (наприклад) не знаю чи потягну, дивлюсь на зп і ціну оренди, і очі на лоба... Свою квартиру зараз не продам, лише за безцінь взагалі... Думаю, над виїздом за кордон - це і для сина перспектива (мова, навчання, і взагалі яка ситуація складеться в країні). але це ж точно буде розрив...

Короче, я на страшенному роздоріжжі. Розумію, шо несу відповідальність за життя і здоров´я сина, в деякій мірі і за маму, бо все, що маю в житті - вона мені все віддала, саму не покину.
Але це здається, що я знову жертвую ними заради чоловіка...
Элька-Карамелька• сегодня в 17:19
Ответ дляАноним НаВсеГда
Він працював на двох роботах, на одній була бронь (зп копйки і те не вчасно), на іншій - зп

Він міг періодично допомагати пропилососити або зробити разом закупи. Але в основному він на вихідних та ввечері працював дома віддалено
И? Сейчас так у очень многих. Мне например полностью понятно, что мужик закрывал свои ’дефициты’ радостей жизни, а вы занимались ребенком и бытом. Все очень классически, когда мужикам семья не нужна.

Алина-1240• сегодня в 17:21
Себя и ребенка.мужей еще куча может быть
Лгин• сегодня в 17:21
Автор, а тепер прочитайте те що ви написали, прочитайте так, ніби це не ваш текст, а чужий. Невже нічого не бачите, що ваш чоловік м´яко кажучи, не дуже хороший чоловік?
Комиссия50%• сегодня в 17:21
Так он уже с вами разьехался, когда приведет фею это только вопрос времени, у вас уже нет мужа, этот весь звездежь это ваша иллюзия. У вас есть вы, ребенок, мама, действуйте
Золота орда• сегодня в 17:22
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ваше мнение?
1,5 года прошло, мужчина в семью, которую так стремился сохранить, просил прощения, до сих пор не вернулся.
Навреное, так проще? там ’не такая жена’, там чужой ребенок, там, как теперь оказалось, чужая квартира, в которую он не будет вкладываться... Не нужно никого воспитывать и улучшать. А тут сам себе хозяин, денежку коплю, время с женой периодически провожу и все хорошо.
Ну? И что вам непонятно?
Комиссия50%• сегодня в 17:22
Ответ дляЛгин
Сто проц
Или точнее не очень муж
Не люблю натовп• сегодня в 17:23
У Вас нет мужа!
Спасать себя, сына и мать!
Элька-Карамелька• сегодня в 17:23
Ответ дляЗолота орда
Ну? И что вам непонятно?
Наверное ждет когда в дию прилетит уведомление о разводе.
НаливайКа• сегодня в 17:24
Ніхуя нормального нема, каби і дрони літають. Квартира красіва, виїжджати не хочу

автор Аноним НаВсеГда • сегодня в 17:24
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Там где мама во втором браке помогла купила квартиру, даже дочитывать не стала. Выбирайте сына.
Вы имеете ввиду, что это должна была сделать не мама? а этот муж?
Ну тут ’ у него обстоятельства ’ все свои деньги он потратил на ремонт квартиры бывашей жены
Язикувата Хвеська• сегодня в 17:24
В цій ситуація про такого мужика я б давно забула
Шо ви носитесь з ним
Этожзвяздаяегообожаю• сегодня в 17:25
Ответ дляАноним НаВсеГда
Да, там сразу видно что вам брак больше нужен чем ему, что в целом в дальнейшем и проявилось.
Комиссия50%• сегодня в 17:25
Ответ дляАноним НаВсеГда
И после этого вы его ещё считаете мужем? Вопросы не к нему а к вам
Love_Love_Love_• сегодня в 17:25
Ответ дляАноним НаВсеГда
Молодець! Реально
Класно пристроівся, просто, ви дура. Квартиру куплену хоч не на себе оформили надіюсь?
автор Аноним НаВсеГда • сегодня в 17:26
Ответ дляТреба ось так
Я вашу фразу ’Він живе у мами (вона за кордоном)’ зрозуміла так, що він живе за кордоном.
Зрозуміла. Нє, він в квартирі мами сам, вона у своєї доньки за кордоном
Ниф_ниф• сегодня в 17:26
Главное что у власти проблем нет, потужный родителей вывез без проблем, жена с детьми тоже в безопасности, а на быдло насрать, че там у них с семейными делами, какая разница если для власти ваши мужья и сыновья - это мясо - уничтожая которое власть продливает себе место у корыта, а если вдруг появился министр обороны который начал деньги перераспределять в сторону быстрейшего завершения войны в убыток наполнению корыта то его сразу сняли без обьяснений ибо царские указы не обсуждаются, даже то что призрачно замаячило гипотетическое завершение войны на горизонте, нашу шоблу напугало, им в идеале нужно чтоб на росии была мобилизация и у нас ТЦК больше мяса набирало и тогда война будет бесконечной - влажные мечты власти
Рву и мечу• сегодня в 17:26
Ответ дляАноним НаВсеГда
Нет, не в браке, как раз накануне)
хоть это слава богу, а то этот мудак бы еще на пол хаты претендовал, железобетонно
Лгин• сегодня в 17:27
Що покращилось у вашому житті, коли ви одружились вдруге? Які плюси від цього шлюбу? Мінусів ми прочитайте багато, позитивне щось є?
Швидкоруч• сегодня в 17:27
Давно такого единства мнений не было на советчице)
Я тоже плюсуюсь за то чтоб выезжать заграницу с сыном и мамой

НаливайКа• сегодня в 17:27
Ответ дляНиф_ниф
Заплутались?)
автор Аноним НаВсеГда • сегодня в 17:27
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну так вам що з того? Він вас утримував?
Я вважаю, що ми утримували її разом. Хтось часом більше, хтось меньше
автор Аноним НаВсеГда • сегодня в 17:28
Ответ дляЕдинорог_помог
однозначно в вашей ситуации выезжать
по Украине или за границу?
автор Аноним НаВсеГда • сегодня в 17:28
Ответ дляЗоряний Шлях
Обычно я против выезда без мужа, но в вашей ситуации - лучше выехать и спасать сына и маму
по Украине или за границу?
Бубль Гум)• сегодня в 17:29
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ваше мнение?
Это ваша не первая тема?
Элька-Карамелька• сегодня в 17:31
Ответ дляБубль Гум)
Это ваша не первая тема?
У меня тоже появилось такое ощущение, особенно после упоминания, что он свои деньги вложил в квартиру бывшей. В итоге бывшая за границей замужем, дети в безопасности, в квартире в Украине ремонт или уже бабки за нее лежат в квартире европейской. Мужик на чиле по жизни, нашел лохушку которую шпыняет, ее мама оплатила им крышу над головой, а он тонкая душевная организация решил сбежать от жизни с тетей которая взрослого мужика хочет вернуть в стойло.
Love_Love_Love_• сегодня в 17:32
Ответ дляАноним НаВсеГда
На кого оформили квартиру і яку частину грошей у % він вам дав?
Зоряний Шлях• сегодня в 17:32
Ответ дляАноним НаВсеГда
по Украине или за границу?
Это от вас зависит - насколько вы готовы изменить жизнь - полностью или частично

Заграница - полностью

По Украине - частично, потому что язык тот же, родная среда и т. д.
Ото буде веселуха• сегодня в 17:34
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ваше мнение?
Вибачте, а де тут шлюб?
Більше схоже на легкі зустрічі з коханцем для здоров´я. Якщо він того вартий.
При цьому з коханцем, який ані кружити, ані завойовувати, ані дивувати вже не збирається.

Якось не дуже зрозуміла, а за що ви тримаєтесь? За папірець, на якому надруковано ’Свідоцтво про шлюб’?
Единорог_помог• сегодня в 17:37
Ответ дляАноним НаВсеГда
по Украине или за границу?
за границу
Усатая полосатая• сегодня в 17:39
Автор, почему вы до сих пор в Украине, чего ждете?