Я шалунья• 04 апреля 2024
Як схуднути без дієт і спорту ?
Можливо в когось вже був досвід схуднути без дієт і спорта, бо вже все спробувала. Дана і бажання є, а сили волі немає, постійні зриви , стрес. Вже не можу 😢😢
Покорительная• 04 апреля 2024
Ответ дляЯ шалунья
Ні, я пробувала і дієти, і спорт. Трохи худла, потім знову набирала через переїдання або стрес. Немає сили волі
Я запитала пораду, в кого є досвід, а не просила бризкатися ядом)
Почитайте в интернете как худеют, есть все таки чудо таблетки которые отбивают аппетит
Байрактара• 04 апреля 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ще можна траванутись чимось)
Не допоможе.
Я якось отруїлася шаурмою на Шулявці.
Добряче так, пронос тривав більше тижня (бігала кожні 15-20 хвилин).
Я 10 діб пила лише чай з ромашки. На 11 день почала потроху їсти хлібці-удальці (2 шт на добу). І тільки на 14 день дозволила собі вівсянку на воді.
За два тижні я втратила лише 700 г.
І це я тоді важила 72 кг.
Взагалі ж є декілька способів зменшувати вагу без серйозних зусиль.
Але автор не хоче жодних зусиль, так не буває.
Найпростіший спосіб - зранку натщесерце з´їсти 2 столові ложки сухого рису, крупи. Запити водою.
А потім їсти звичайну їжу строго тричі на день, без перекусів, добре жувати, не поспіхом.
Відмовитися від цукерок і тістечок
Пити чисту воду, в залежності від ваги це 1,5-2,5 л.
Не пити солодкі напої зовсім.
Так реально скинути 1,5-2 кг на місяць, і це діє довго, за рік більше 15 кг скинеться.
Але ж і це зусилля.
Я якось отруїлася шаурмою на Шулявці.
За два тижні я втратила лише 700 г.
І це я тоді важила 72 кг.
Відмовитися від цукерок і тістечок
Не пити солодкі напої зовсім.
Але ж і це зусилля.
Пасхальний тролік• 04 апреля 2024
Ответ дляЯ шалунья
Так і є. Як тільки кажу слово « дієта», то одразу хочеться їсти всілякі солодощі, суші і тд, якось на психологічному рівні діє.
Так їжте іноді, але рахуйте калорії. Чим менше обмежень, тим менше зривів. Почніть з 1600 ккал, їжте більше низькокалорійної, але обʼємної їжі з упором на білок та клітковину
Перша леді колгоспу• 04 апреля 2024
Ответ дляПокорительная
Но только они влияют на психику, это психотропные средства. Есть вероятность стать худым жителем психушки.
Kusalochka• 04 апреля 2024
Ответ дляБла бла бла
Зі свого санаторію
Що поруч
Зі своєї косметологині
З якою 15 тий рік на масажах
Що поруч
Зі своєї косметологині
З якою 15 тий рік на масажах
Так если мало двигаться и до 18.00 есть 5000+ калорий, что будет?
Байрактара• 04 апреля 2024
Ответ дляМолчалка
Я вижу целевую аудиторию в лице автора, для всяких опасных способов, вроде похудительных таблеток. Человек хочет верить в сказку и чудо, и в итоге теряет здоровье.
Ну от моя сусідка купила гербалайф не так давно, я навіть тему створювала.
Ледве вичухалася.
За дві доби прийому отримала проблеми на місяць.
Не схудла.
А потім звернулася до якоїсь блогерши, щоб їй порахували дієту.
За місяць мінус 4 кг, за наступні три ще по -3,5 кг за кожен.
І та вага не повернулася, хоча зараз сусідка тимчасово відмовилася від дієти, бо важко по хвилинах харчуватися.
Ледве вичухалася.
Не схудла.
Бла бла бла• 04 апреля 2024
Ответ дляKusalochka
Немає такого в моїй відповіді
На ваше питання відповіді не знаю
Байрактара• 04 апреля 2024
Ответ длярукиЖимолости
совсем без диет нет. а лежа на диване, и жрать много еды, но определенной, то можно. Углеводы исключить, белок и жир сколько влезет. в свое время 20 кг за 4 месяца так скинула
Так звана Кремльовська дієта.
Треба мати дуже міцні нирки і так, вона працює.
Але ж це обмеження.
І скоро підуть овочі -фрукти, важко від них втриматися.
Це дієта більше для зими.
Але ж це обмеження.
Це дієта більше для зими.
рукиЖимолости• 04 апреля 2024
Ответ дляБайрактара
Так звана Кремльовська дієта.
Але ж це обмеження.
Це дієта більше для зими.
Але ж це обмеження.
Це дієта більше для зими.
мне тогда зашла именно весной. отовсюду пахло шашлыком, пошли весенние овощи и зелень. Огурцы, помидоры, редис, молодая капуста это я ела без ограничений. с огромным удовольствием ела шашлык килограмами с салатом. и как раз до июля к разгару фруктов была уже в форме. хотя я в принципе к фруктам равнодушна а мясо, рыбу, сыры и свежие овощи люблю. Человеку с другими вкусовыми пристрастиями будет сложно в любое время года наверное.
ВЫВсеВрете• 04 апреля 2024
Ответ дляЯ шалунья
Виключіть борошно і цукор. Все решта їжте на здоров´я
постою_послушаю• 04 апреля 2024
Ответ дляЯ шалунья
Ну так не понятно как вы вообще представляете себе эту задачу. Вы хотите таблетки какие-то? Гельминтов подсадить?
Ну сами же знаете, что только диеты и спорт помогают похудеть, как без них?
Вилами по воде• 04 апреля 2024
Ответ дляБоневтікла
Странный вопрос, вы не понимаете, что никак??
Да нет. Есть волшебные Оземпик и саксенда. Правда цена кусается.
постою_послушаю• 04 апреля 2024
Ответ дляЯ шалунья
Так ешьте. Но немного, в рамках калоража
Покорительная• 04 апреля 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ну они по типу ад влияют, сейчас как раз очень актуально)
Покорительная• 04 апреля 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Я вообще не ем мучного и сахара, но вес под 100, так себе идея
Покорительная• 04 апреля 2024
Ответ дляВилами по воде
Есть намного дешевле препараты
Вилами по воде• 04 апреля 2024
Ответ дляПокорительная
Есть намного дешевле препараты
Какие? Напишите пожалуйста
ВЫВсеВрете• 04 апреля 2024
Ответ дляПокорительная
Не может этого быть. Если вы здоровы конечно...щитовидка например сбой дала и т.п. значит вы едите скрытый сахар. И не обращаете внимание на это.
Дуняша• 04 апреля 2024
Найти мотивацию похлеще, чем ваша.
У меня, например, было желание хорошо выглядеть и быть красивой.
Люблю себя, поэтому с легкостью похудела без диет.
Спорт присутствовал, конечно, иначе никак не добилась бы подтянутости тела.
Покорительная• 04 апреля 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Я ем мясное и овощи, редко каши, за неделю 1 кг грейпфрутов, иногда (не чаще раза в месяц ) ананас, с гормонами все ок
ВЫВсеВрете• 04 апреля 2024
Ответ дляПокорительная
Странно конечно. А как давно вы так едите.
Покорительная• 04 апреля 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Последние 10+ лет. На самом деле не проблема такими продуктами вес набрать, это только кажется, что проблема в мучном и сахаре)
anikabusinika• 04 апреля 2024
Я після других пологів не могла схуднути. Дієти, спортзал, дієтолог. Але все давало тимчасовий ефект.
Надлишкова вага близько 15 кг.
Пробувала саксенду. Не допомогло. Вона ефективна коли а вага набагато більше.
Ознмпік не пробувала. Дорого для мене.
Врешті зробила ліпосакцію. Схудла. І апетит зник.
Це єдиний спосіб схуднути без дієт і спорту.
Але на те треба наважитись. І реабілітація таке собі задоволення. Но дисциплінує чудово.
Надлишкова вага близько 15 кг.
Ознмпік не пробувала. Дорого для мене.
Пліснявілий сир• 04 апреля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Война началась. Вес ушел больше 20 кило. Вам помогло?
Покорительная• 04 апреля 2024
Ответ дляВилами по воде
Какие? Напишите пожалуйста
А разве тут можно писать?
Вилами по воде• 04 апреля 2024
Ответ дляПокорительная
А разве тут можно писать?
Почему нет. Я же пишу об дорогих препаратах
Пишите.
Ангел-предохранитель• 04 апреля 2024
Я організувала собі триразове харчування в 9-13-17 годин.Вага порції 300-350 грам, після сніданку та обіду шматочок шоколадки та кава.Жодних перекусів.На тарілці овочі, м´ясо, яйця ,сир.Без каш.Без алкоголю. Налаштувала тік-ток на похудатєльні історії.Так і худну потихеньку
ВЫВсеВрете• 04 апреля 2024
Ответ дляПокорительная
))) порции большие?