Я шалунья• 04 апреля 2024
Як схуднути без дієт і спорту ?
Можливо в когось вже був досвід схуднути без дієт і спорта, бо вже все спробувала. Дана і бажання є, а сили волі немає, постійні зриви , стрес. Вже не можу 😢😢
Сегодня не целуюсь• 04 апреля 2024
Ответ дляЯ шалунья
Ні, я пробувала і дієти, і спорт. Трохи худла, потім знову набирала через переїдання або стрес. Немає сили волі
Я запитала пораду, в кого є досвід, а не просила бризкатися ядом)
Так а ви думаєте як ми підтримуємо точьону фігуру? Прискаємось ядом тут)
Физрукая• 04 апреля 2024
Гипертиреоз )))
Кг просто слетают, сколько бы не жрал
Правда всегда очень жарко и сердце вылетает от минимальной нагрузки
Кг просто слетают, сколько бы не жрал
Престидижитатор• 04 апреля 2024
Їжте собі, але не солодке, не мучне, не майонезне. Ви ж розумієте, що на булках і олів´є нічого не вдасться, на жаль(
Мій син скинув все зайве без зусиль і спорту, лише прибравши цукор, фаст фуд і борошно, вся інша їжа залишилась
svetikmolcha• 04 апреля 2024
Ответ дляЯ шалунья
Так і є. Як тільки кажу слово « дієта», то одразу хочеться їсти всілякі солодощі, суші і тд, якось на психологічному рівні діє.
Я як худну , то не виключаю ні суші, ні солодощі, але одну дві цукерки, або зефірку. Якщо суші, то 3-4 штучки і враховую калорійність.
Сегодня не целуюсь• 04 апреля 2024
Ответ дляФизрукая
Гипертиреоз )))
Кг просто слетают, сколько бы не жрал
Ще можна траванутись чимось)
Снегопадка• 04 апреля 2024
Дыхательные упражнения, комплекс ’Цзяньфэй’ - вроде и упражнения, и делать ничего не надо.
Физрукая• 04 апреля 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ще можна траванутись чимось)
Так)) Шкода, що це має тимчасовий ефект)))) і немає радощів від їжі
Полтавська галушка• 04 апреля 2024
Якщо є гроші, то курс масажу. Мінімум 10 сеансів. Мені допомогло. Але коштувало до війни 6000 грн.
Сегодня не целуюсь• 04 апреля 2024
Ответ дляФизрукая
Ну, можна потім триматись просто кайфуючи від легкості тіла, яка настала доволі різко, хоч і таким варварським методом:)
Kusalochka• 04 апреля 2024
Ответ дляЯ шалунья
Ще раз повторюю, я запитала пораду в тих, кого є досвід в цьому🙄 а я впевнена, що хоча б у однієї людини в світі він є
Тож проходьте повз, якщо не маєте відповіді на запитання
У меня есть опыт. НИКАК.
Давно без алко• 04 апреля 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Так теж можна, витратити всі гроші, щоб не було за що продукти купувати :)
Фенте Фря• 04 апреля 2024
Ответ дляКицюююня
Сальмонелла -7 кг за 5 днів
Да, вы правы. Без спорта и диет, помогут похудеть либо глисты, либо болезнь 🤷🏻♀️
Kusalochka• 04 апреля 2024
Ответ дляБла бла бла
Душ шарко
Антиц вакуумний масаж
Круг крутити
І після 18 не їсти
Обʼєми підуть за місяць мінус один розмір
Антиц вакуумний масаж
Круг крутити
І після 18 не їсти
С чего это Вы взяли?
Тут надолго• 04 апреля 2024
Ответ дляФенте Фря
Либо уменьшить желудок, операцию
Молчалка• 04 апреля 2024
Я вижу целевую аудиторию в лице автора, для всяких опасных способов, вроде похудительных таблеток. Человек хочет верить в сказку и чудо, и в итоге теряет здоровье.
рукиЖимолости• 04 апреля 2024
совсем без диет нет. а лежа на диване, и жрать много еды, но определенной, то можно. Углеводы исключить, белок и жир сколько влезет. в свое время 20 кг за 4 месяца так скинула
Молчалка• 04 апреля 2024
Надо понять для себя, почему еда, стала главной в жизни. И заменять еду другими приятностями.
Еда это всегда самая доступная замена чему то, чего сейчас нет в доступе. Сексу, общению, прогулке, развлечениям и т.п.
Физрукая• 04 апреля 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ну це коли треба зкинути 2-3 кг
З вагою центнер скоріше дуба вріжеш, поки через отруєння отримаєш відчуття легкості тіла🤣
Бла бла бла• 04 апреля 2024
Ответ дляKusalochka
С чего это Вы взяли?
Зі свого санаторію
Що поруч
Зі своєї косметологині
З якою 15 тий рік на масажах
Що поруч
Зі своєї косметологині
З якою 15 тий рік на масажах
Кусюче сонечко• 04 апреля 2024
Меньше жалейте себя, то у вас стресс, то силы воли нету. Всем хочется жрать.
Сегодня не целуюсь• 04 апреля 2024
Ответ дляФизрукая
Ну це коли треба зкинути 2-3 кг
А ми ж не знаємо що там у автора
Скоро_вчера• 04 апреля 2024
Ответ дляЯ шалунья
У всех есть опыт.
Вы либо хотите есть либо похудеть.
Похудеете когда желание стать худой превысит желание переедать
Я начала худеть после того как увидела себя на одной конкретной фотографии. Тогда поняла что вот сейчас уже надо.
Вы либо хотите есть либо похудеть.
Кусюче сонечко• 04 апреля 2024
Ответ дляФизрукая
Гипертиреоз )))
Кг просто слетают, сколько бы не жрал
Язва желудка тоже не плохо. Ты вроде собрался поесть, но как скрутит, так уже и передумал. Диабет тоже неплохо, жрёшь как свинья, потом качели от сахара. Да дохрена чего помогает, тьфу тьфу, пусть идёт стороной ...
Скоро_вчера• 04 апреля 2024
Ответ дляЯ шалунья
Я худела без спорта и без диет. На дефиците калорий. Долго и нудно.