ВерСаСе• 04 апреля 2024

Як Ви вважаєте зарплата 27000-28000 зараз адекватна?

В Україні. Київ Адекватна це зарплата?
Королева Сарказма• 04 апреля 2024
Ответ дляЗайченя
А с каких пор в Украине указывают ЗП брутто?
Не знаю з яких, але особисто в мене з 2007 року. Кожного року я отримую від керівництва офіційний лист з щорічним перерахуванням заробітної плати і сума вказана брутто. Я працюю в приватній компанії, ТОВ «*****» в Україні

Королева Сарказма• 04 апреля 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Серед ваших знайомих немає людей які заробляють від тисячі доларів? В моєму оточенні таких більшість
В моєму не більшість, але половина як мінімум заробляють 35-40 тис чистими. А дехто і значно більше
Горлаю зрання• 04 апреля 2024
Неплохая ЗП, учитывая, что много людей имеют меньше.
Но с современными ценами увы немного( все растет как на дрожжах
Я-ваш шанс• 04 апреля 2024
Ответ дляMurzeelka
Начните непринужденно. Похвалите актуальность темы. Плавно перейдите к эмансипации( феминизм не трогайте).
Участливо поинтересуйтесь актуальностью сильного мужского плеча рядом( здесь уместно сбросить декларацию).
При активных ответах приглашайте в Париж на выставку. Или в парк посмотреть на природу.( отталкивайтесь от реальных возможностей)
Так план хороший , але не реальний , коли діло дійде до диклараціїї то.:),в мене інший план дій, тут потрібно зробити ставку на жалість і доброту автора,я їй реально опишу свою ситуацію, безробітний, бомж, переховуюсь від ТЦК,можливо пожаліе і підбере, ви як думаете?
Шукаю стакан• 04 апреля 2024
Це ставка? Чи з відсотками? Офіс, чи вдома? Наскільки великий оборот компанії? Наскільки продукт, який ви продаєте користується попитом? Який саме ваш вклад у відсотках у всі продажі? Тоді можна сказати, чи адекватна зп
Мира всем• 04 апреля 2024
Ответ дляНекомильфо
Слухайте, ви шановна заїлися. 30 тисяч достатньо навіть якщо знімаєш квартиру в Києві і живеш не одна.
До недавно я тоже так думала.
У меня 27_28, кв своя. Я и подросток.
Вот прошлый месяц ушла практически в 0. Без крупных покупок!!
Веду учет, но еше не посчитала , интересно ск на еду пошло. Я решила типа не экономлю и упс.. повторяю, даже без одежды практически _ 1 футболка и шарфик, то мелочь..
Боюсь и считать ск на еду пошло (( без особых деликатесов, ну красная рыба немного..
Пригощаю кашею• 04 апреля 2024
В мобілізованого солдата ( якій на волі заробляв більше) зп 20 тис. Ось це - неадекватно.

автор ВерСаСе • 04 апреля 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Якщо немає потреби платити за оренду житла, то доволі неплоха зарплатня.
Це чистими чи до оподаткування?
Чистими
Некомильфо• 04 апреля 2024
Ответ дляМира всем
До недавно я тоже так думала.
У меня 27_28, кв своя. Я и подросток.
Если вас 2 человека на такую зп мало
Ананомчикус• 04 апреля 2024
Ответ дляДодекаэдр
З Німеччини?
Нет, из Одессы
Полонянка SexShop-а!• 04 апреля 2024
В мене 20000, двоє дітей, квартира своя, чоловік в ЗСУ, не шикуємо, вистачає.
Київ
Оце так цабе• 04 апреля 2024
Не совсем мало, но скромная зарплата, тем более если у вас аренда