Мені 21 рік, хлопцю 31. Живемо вже 2 роки разом. Чудовий хлопець, неймовірно добрий, чуттєвий і турботливий. В моєму дитинстві часто випивав тато, і коли він випивав- творились просто жахливі речі. Я з обережністю ставлюсь до алкоголю і вживаю його дуже рідко і зазвичай в малих дозах.. Мій хлопець зовнішністю, характером дуже схожий на мого тата. Коли він випʼє, просто стає не нормальною людиною.. Блін, він мене там не ображає, нічого.. Але в людини просто немає кнопки «стоп», він пʼє до останнього, а потім починаються в нього «тусовки» в голові
Типу «не сплю я, ніхто не буде спати»
Піднімати для мене теми «табу» в компаніях, голосно розмовляти, гупати дверима
Виясняти щось при інших людях
От зараз я лежу в окремій кімнаті, і просто досі не можу дати собі відповідь, чи це щось в моїй голові не так(повʼязане з дитинством), чи це його поведінка не нормальна…
Типу «не сплю я, ніхто не буде спати»
Виясняти щось при інших людях
Пукимончиг• 05 апреля 2024
Ні, це не Ви, це поведінка ненормальна. Не ламайте собі життя. Навіщо Вам стосунки, які не роблять життя кращим, а навпаки - додають зайвих хвилювань і тривоги?
Бюст Березуцкого• 05 апреля 2024
Ответ дляКундалина
Буйный алкаш
Я також виросла з таким батьком. Вибиті вікна, переламані меблі це була норма.
Так от собі я такого б чоловіка не вибрала.
Знайома свого такого ще з молоду закодувала .
Кундалина• 05 апреля 2024
Если вас это не устраивает, то почему вы целых 2 года с ним торчите? Или у вас уровень требований к партнеру: не бьёт, под себя не ссыться - пойдет.
Мене лякає те, що він загалом успішний, самодостатній і освідчений чоловік, але в нього в сімʼї, реальні всі алкаші.. Прям конкретні🤯 І мені якось так страшно, що от в якийсь момент, він стане схожим на когось , наприклад з братів.. Хоча пʼє він дуже рідкоооо
Але кожне ось це пиття, не закінчується адекватно, без якоїсь сварки
Кундалина• 05 апреля 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
И я так же. Это табу на всю жизнь.
Пукимончиг• 05 апреля 2024
Ответ дляLina-a908
Ну типу, ось сидим в компанії людей, він починає щось там згадувати про моїх колишніх хлопців, або щось він десь чув таке, і типу « ти мені не казала, давай виясним при всіх»
Так і хочеться написати: ’боже, яке конч...’. Людині в 31 немає більше нічим цікавішим зайнятись, як пити і обговорювати при всіх колишніх своєї юної дівчини? 😱
Заздрість то погано• 05 апреля 2024
Ответ дляLina-a908
Чому стане? Він вже є. Ви його не зупиняєте і не зупинете. Вам лише 21. Тікайте.
Пупс• 05 апреля 2024
Ответ дляLina-a908
Треба його закодувати, як то кажуть, не вмієш пити не берись.
І, одразу перепрошую, але хочу вас виправити, правильно писати Освічений - від слова освіта.
Освідчуватись , ви й самі знаєте що то)
Леди Г• 05 апреля 2024
Ответ дляLina-a908
Та він вже алкаш, ще і агресивний. Йдіть від нього поки його п´яний базар не перейшов у рукоприкладство, не псуйте своє життя.
Ответ дляПукимончиг
Хочу дати відповідь на коментар, типу 2 роки не бачила
Блін, людина в повсякденному житті- ідеальний чоловік
Немає навіть до чого придертися, але приходить час якоїсь тусовки- все.. просто все іде в одне місце
Я розумію, що я загалом не переношу пʼяних людей, але інші чоловіки подивитись
Спокійні, йдуть додому і лягають спати
Повелитель бітка• 05 апреля 2024
Ответ дляLina-a908
ну це дніщє канєшно. і шо вас з ним тримає?
Папобус• 05 апреля 2024
Ответ дляLina-a908
Спокійні, йдуть додому і лягають спати
В мене чоловік був такий же. Мені стидно було йти з ним в компанії. Ми перестали зустрічатися з друзями. Він почав пити сам. І почав агресувати на мене.
Коли тверезий-норм людина.
Все зайшло в глухий кут закордоном, коли він там напився ужас як і мені закатив концерт. Я пішла від нього і не жалкую
Коли тверезий-норм людина.
В гости звали?• 05 апреля 2024
Тому, шо ви обрали собі чоловіка схожого на тата, це не свідомо, але так часто буває. Залишитесь з ним - життя ваших дітей буде таке ж як і ваше.
Боже 21 рік, нащо то терпіти, дівчинка, тікай.
Дівчина Бобула• 05 апреля 2024
Он бухает и буйный - для этого не обязательно, чтоб тебя били, - какие еще у Вас вопросы?
Всміхайлик• 05 апреля 2024
Бежать. Это сегодня просто громкий, но колокола у вас орут! Ещё немного и начнёт бить, не дай бог дети, вы же понимаете, что вас ждёт?!
Дівчина Бобула• 05 апреля 2024
Ответ дляПупс
Освідчуватись , ви й самі знаєте що то)
Та не надо ничего и никого кодировать - ей зачем играть в спасительницу? бежать от него и расставаться - один выход
Дівчина Бобула• 05 апреля 2024
Ответ дляLina-a908
Спокійні, йдуть додому і лягають спати
И шо? Какие комментарии? Это все неважно. Он алкоголик. А Вы его оправдываете по своей молодости и глупости. Блин, девушка, бегите.
Знаєте, іноді сама собі задаю запитання, що мене тримає і що мене зачепило в даній людині. Я з забезпеченої сімʼї, все життя займаюсь спортом, навчаюсь в медичному університеті.. він простий хлопець з села
За свій юний вік ніколи ще не зустрічала таку справжню і добру людину.. мені реально добре з ним.. я реально відчуваю себе дівчинкою в цих стосунках.. Але знаєте, коли все круто, класно
І тут запрошення на якийсь захід, чи кудись до друзів, то мені тупо страшно йти з ним
Хоч він часом нічого і не робить поганого, але просто деякі моменти мене так виводять , що в мене просто опускаються руки
І я просто хочу зібрати речі і повернутись додому
Дівчина Бобула• 05 апреля 2024
Ответ дляLina-a908
Все это понятно.
Бегите!
Леди Г• 05 апреля 2024
Ответ дляПупс
Освідчуватись , ви й самі знаєте що то)
Кодування це міф і всі закодовані рано чи пізно зриваються і бухають собі далі. Не вживати - має бути рішення самої людини і моральна готовність до того, що буде важко і іноді це прям боротьба з самим собою.