Директор Пляжу• 04 апреля 2024

Чи буває так, що можна покохати людину знову?

Коли вже відчуваєш повну байдужість до неї
Але вона або змінила імідж , або схудла і гарно виглядає або змінила характер ( ну тобто поведінку ) або почала більше заробляти
Так буває що знову можуть полюбити вас або ви або почуття зникли ?
Люблю Украину• 04 апреля 2024
Звісно що буває

дякую аж підскакую• 04 апреля 2024
Не верю в такое
Любят же не за внешность)
автор Директор Пляжу • 04 апреля 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Не верю в такое
Любят же не за внешность)
Це ж не лише про зовнішність
дякую аж підскакую• 05 апреля 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Це ж не лише про зовнішність
Ну у вас 2/3 текста про изменение внешности

Я верю, что чувства могут притупиться обидой, разочарованием. Если корректируется поведение, то возможно еще вернуть.

Но если прям разлюбил, то не верю. Не видела ни одного такого примера, да и сама такого не испытывала
СкрипяСердцем• 05 апреля 2024
Я думаю ні ,це неможливо
Чупокабра• 05 апреля 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Не верю в такое
Любят же не за внешность)
Так в пості не тільки про зовнішність, там ще про гроші)
Organic• 05 апреля 2024
Змінити характер і поведінку майже нереально . Рано чи пізно проявиться. А стосовно іміджу і заробітків , то це не про кохання до людини , а про кохання до грошей)
дякую аж підскакую• 05 апреля 2024
Ответ дляЧупокабра
Ну если про деньги)
То это любовь к деньгам, а не к человеку)
Я инженер, меряю от 1• 05 апреля 2024
Если не про внешность, то запросто.
Расскажу случай.
Началась война, я уехала в Польшу.
Через пол года осознала, что ничего не чувствую к парню.
Честно сказала ему об этом.
Потом ещё через год приехала к родственникам на неделю в Днепр, увиделись и все как закрутилось.
Могу с уверенностью сказать, что люблю.
Но вот что теперь с этим делать, не знаю.

Госпожа_тамагочи• 05 апреля 2024
можно ненавидеть и полюбить
Таро Клеопатра• 05 апреля 2024
Нет ,дважды в одну реку не войдёшь.а если и войдёшь в болоте опять окажешься
Королева краси• 05 апреля 2024
Ні
Підмітайло• 05 апреля 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Це ж не лише про зовнішність
Оте що ви перерахували, то не полюбила б. І звісно відіграє вилику роль, чого розлюбила. Якщо воно падло було, або гуляло, то назад дороги немає 100%. Навіть не уявляю, як покохати того, з ким було погано.
Сумчатая кошка• 05 апреля 2024
Ответ дляТаро Клеопатра
Не всегда так
Підмітайло• 05 апреля 2024
Зовнішність, це мабудь більше про жінку. Типу схудла , стала красотка і полюбив знов? Та навіщо мені таке чмо?
Riesling• 05 апреля 2024
Ще й як буває.
Уявіть, ваш диванний товстун схуд і пішов у спортзал, з´явився блиск в очах, купа дівок навколо.

Або ваш Вася сантехнік організував бізнес - бригаду сантехніків, і вже живе не в зйомному хрущі на борщазі, а у власній новобудові.

Не закохаєтесь знову?
Ага, аж бігом.
Все впливає.
Підмітайло• 05 апреля 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Не всегда так
Це дійсно так, рано чи пізно ілюзія спадає. Або можна все життя притворятися, що все добре і лапша, яку тобі вішають, то чиста Божа правда)))
Підмітайло• 05 апреля 2024
Ответ дляRiesling
Ще й як буває.

Не закохаєтесь знову?
Ага, аж бігом.
Все впливає.
Навіщо колишній Вася, якщо є Пєтя такий же, в якого теж можна закохатися))
Сумчатая кошка• 05 апреля 2024
Ответ дляПідмітайло
Среди моих дальних родственников есть пример, когда мужчина и женщина снова сошлись спустя много лет после расставания. Уже несколько десятилетий живут в браке. Ни иллюзии, ни притворства там нет

Підмітайло• 05 апреля 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Подобаються люди, які стверджують про інших, які ті щастливі.
Сумчатая кошка• 05 апреля 2024
Ответ дляПідмітайло
А меня раздражают люди, подвергающие сомнению семейное счастье тех людей, которых даже в глаза не видели
Organic• 05 апреля 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Зійтися і покохати не одне й те ж саме . Варіантів багато .
Riesling• 05 апреля 2024
Ответ дляПідмітайло
А де взяли такого самого Пєтю?
Якщо до цього ваш рівень був сантехнік у зйомному хрущі.

Якщо теж виросли, то може і з´явиться крутий Пєтя, а якщо ні - то знову буде умовний сантехнік Саня.

Казки про те, що пішла від сантехніка відразу до бізнесмена бувають тільки у світі рожевих поні.
Пластилин_Колец• 05 апреля 2024
Можна. В мене так було :)
Сумчатая кошка• 05 апреля 2024
Ответ дляOrganic
Это тот случай, когда мужчина и женщина снова полюбили друг друга
Шукаю трусики• 05 апреля 2024
Я пыталась, не получилось. Симпатичный, веселый, умный, фигура отпадная, член большой, руки красивые большие, но я не смогла влюбиться. А позже садистом каким-то стал, вместо нежности щипания за соски , знал что мне дико неприятно и ненавижу это, а делал. Секс тоже отстой, нет нормальных прилюдий, больно и не возбуждал
Пластилин_Колец• 05 апреля 2024
А взагалі то історія з життя про кума: чотири рази одружувався. Четверта жінка - та, що була другою. Якось так. Все в житті буває
Таро Клеопатра• 05 апреля 2024
Честно глупый вопрос,не будет тех чуств что и первый раз, да и в отношениях на 90%один любит,другой позволяет себя любить.вы к Кому относитесь?
Підмітайло• 05 апреля 2024
Ответ дляRiesling
А де взяли такого самого Пєтю?

Чому казки? Жінка чогось же розлюбила сантехніка Васю. Може вона виросла , а той таким і залишився. То чого б не шукати на свій рівень і смак?
Підмітайло• 05 апреля 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Заспокійливе пийте, щоб не роздражатися. Ви вважаєте, що знаєте що в них у родині? Я в цьому сумніваюся.