Анна-8589• 05 апреля 2024

1 біохімічний скринінг

Дівчата в кого був низький ризик по Астраії?
(Які народилися дітки?)

В мене перше узд ідеальне
Саме МОм був підвищений а решту результатів в нормі

Місця не знаходжу собі
Здала ніпт (мали прийти вчора результати )
Дзвонять та кажуть що недостатньо було мого днк🤯треба ще раз перездати і знову чекати 12 днів ....
Зам. зав. Анонима• 05 апреля 2024
Автор, є, як позитивний, так і негативний досвід. Хочете знати точно, без чиїхсь історій робіть днк тест, інших варіантів немає. В мене хвора дитина, аналізи були не дуже, узі ідеальне. Тому не потрібно відмовлятись від додаткових досліджень, особливо коли кров показує підвищені ризики.

Гидроусилитель руля• 05 апреля 2024
що саме в МОм? це одиниця вимірювання. в мене був підвищений ХГЛ, але вийшов низький ризик. здала НІПТ і спокійно доходила вагітність
автор Анна-8589 • 05 апреля 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Тільки один показник не в нормі
автор Анна-8589 • 05 апреля 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
У мене не підвищині ризики, стосовно узд мене дивилася дуже добра лікарка (хто з Франкіська знає) Дельва Ксенія Мар´янівна ,вона сказала що одразу б побачила ) в мене низький ризик саме по трисомії 21
автор Анна-8589 • 05 апреля 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Ви вже народили? Як дитинка?
Гидроусилитель руля• 05 апреля 2024
Ответ дляАнна-8589
Ви вже народили? Як дитинка?
Так, вже повзає по квартирі) Не хвилюйтеся, передасте НІПТ і все у вас буде добре
автор Анна-8589 • 05 апреля 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Дякую🥺
Здоров´ячка та щастя вашій лялі💕
МатьЧасть• 05 апреля 2024
Ответ дляАнна-8589
Дякую🥺
Здоров´ячка та щастя вашій лялі💕
В де ви роили ніпт і яка вартічть, що всього 12 днів?
автор Анна-8589 • 05 апреля 2024
Ответ дляМатьЧасть
Ескулаб ( 18 тисяч )

Зам. зав. Анонима• 05 апреля 2024
Ответ дляАнна-8589
Мене теж дивилась ’найкраща’, всі її знають через телевізійні шоу, вона там експерт, так що помилки бувають у всіх. Не зовсім зрозуміла, що за тест ви зробили, мають бути ризики у відсотках по кожній з патологій. Не так має виглядати заключення по скринінгу. Якщо вас це підбадьрить то всі мої скринінги були з зауваженнями, не було жодного без питань. Так ось, одна дитина з генетичним захворюванням, дві інші - ні. Тому і пишу, якщо хочете знати точно тільки днк дослідження
Ганна-df27• 05 апреля 2024
У вас повышен бета ХГЧ. Это может ничего плохого не значить,тем более что PAPP-А у вас отличный и узи хорошее. Но может и такое:
Повышенный уровень бета ХГЧ определяется в следующих ситуациях:

• Многоплодная беременность;
• Токсикоз;
• Сахарный диабет;
• Пороки развития плода (например, синдром Дауна);
• Прием некоторых лекарственных препаратов;
• Неправильно установленный срок беременности;
• Перенашивание беременности;
• Пузырный занос (заболевание плодного яйца и отсутствие полноценного развития эмбриона);
• Новообразования, секретирующие ХГ;
• Первые 4-5 суток после аборта.
автор Анна-8589 • 05 апреля 2024
Ответ дляГанна-df27

• Многоплодная беременность;
• Токсикоз;
• Сахарный диабет;
• Перенашивание беременности;
• Новообразования, секретирующие ХГ;
• Первые 4-5 суток после аборта.
Я була на прогестероні довгий час і гематома була((