05 апреля в 16:10

Погана спермограма, хто проходив цей шлях?

Дівчата, кого в чоловіків була погана спермограмма, чи вийшло підлікуватися і завагітніти?
У мого Рухливих 24, вялих 32, нерухливих 44.
До уролога звісно вже записаний.
Рік стараємось, думала проблема в мені, але пішли разом по аналізам, і от перший отримали його.
Є дитина 9 років, зачали її тоді з першого разу, а зараз отаке .
Поділіться як позитивними історіями так і негативними
Плекаю думи 05 апреля в 16:11
Фігасе погана, стільки майже третина рухливих, все вийде 🌷
автор На_оба_рот 05 апреля в 16:15
Ответ дляПлекаю думи
Фігасе погана, стільки майже третина рухливих, все вийде 🌷
А по значенням має бути не менше 32. + Ще якесь склеювання є, тобто вони ті що активні плутаються між собою і не доходять до цілі, це те що я вже почитала
автор На_оба_рот 05 апреля в 16:16
Ответ дляПлекаю думи
Фігасе погана, стільки майже третина рухливих, все вийде 🌷
І де ж третина, навіть не 4 частина
Чесно брешу 05 апреля в 16:16
Нам казали, що рухливих взагалі 0.
Завагітніла природнім шляхом в процесі здачі аналізів для еко.
А, ще чоловік пив Карлів, думаю гарний препарат.
Organic 05 апреля в 16:20
Це моя історія, але старшому сину 10 років.Намагадись довго,здали спермограму 85% недієздатних,але ось був ЧЕМПІОН.Лежить лялька,вже скоро 2 міс. Все у вас вийде
1 5
автор На_оба_рот 05 апреля в 16:21
Ответ дляOrganic
Це моя історія, але старшому сину 10 років.Намагадись довго,здали спермограму 85% недієздатних,але ось був ЧЕМПІОН.Лежить лялька,вже скоро 2 міс. Все у вас вийде
Клас вітаю вас
Плекаю думи 05 апреля в 16:23
Ответ дляНа_оба_рот
І де ж третина, навіть не 4 частина
А ви песиміст.. Ну до чверті не вистачає одного) в´ялі це ж не дохлі
автор На_оба_рот 05 апреля в 16:25
Ответ дляПлекаю думи
А ви песиміст.. Ну до чверті не вистачає одного) в´ялі це ж не дохлі
Ну так, але є ще якась аглютннація, це я почитала, що ті що активні, хаотично мчуть, і плутаються між собою головкою або хвостиками, і недобираються через це до цілі. Тобто проблема не лише в рухливості
Снегопадка 05 апреля в 16:26
Это лечится. Проходила такое с мужем: пролечили, забеременела, все ок.
автор На_оба_рот 05 апреля в 16:26
Ответ дляСнегопадка
Это лечится. Проходила такое с мужем: пролечили, забеременела, все ок.
Як довго лікувались?
Снегопадка 05 апреля в 16:27
Ответ дляНа_оба_рот
Як довго лікувались?
Уже не помню. Курсом пропил препараты, еще ездил к урологу на лечение простатита. Потом полетели в Египет (часто советуют сменить климат), и там все получилось.
автор На_оба_рот 05 апреля в 16:28
Ответ дляСнегопадка
Уже не помню. Курсом пропил препараты, еще ездил к урологу на лечение простатита. Потом полетели в Египет (часто советуют сменить климат), и там все получилось.
Ну наразі ніхто нажаль нікуди летіти не може по зрозумілим причинам
Борщик 05 апреля в 16:32
Ответ дляНа_оба_рот
А по значенням має бути не менше 32. + Ще якесь склеювання є, тобто вони ті що активні плутаються між собою і не доходять до цілі, це те що я вже почитала
От нафига вы придумываете, вы ж не врач, хватит фантазировать, покажите своему гинекологу, она вам скажет, что спермограмма фертильна. И нет смысла посылать муза к урологу, только деньги выбросите. Пс врач
Самоучка 05 апреля в 16:46
Я співпрацюю з клінікою репродуктивної медицини. Нормальна спермограма в одиниць. Вагітніють практично всі згодом, просто для декого шлях довший і складніший.
ТАЗератти 05 апреля в 16:53
Мой муж пил в похожей ситуации витамин С. Дозировки не помню. Помогло )
В курсі діла 05 апреля в 16:57
Ответ дляБорщик
От нафига вы придумываете, вы ж не врач, хватит фантазировать, покажите своему гинекологу, она вам скажет, что спермограмма фертильна. И нет смысла посылать муза к урологу, только деньги выбросите. Пс врач
ну как бы год попыток без результата - это бесплодие, люди причину ищут
автор На_оба_рот 05 апреля в 17:01
Ответ дляБорщик
От нафига вы придумываете, вы ж не врач, хватит фантазировать, покажите своему гинекологу, она вам скажет, что спермограмма фертильна. И нет смысла посылать муза к урологу, только деньги выбросите. Пс врач
Я не придумую, в аналізі пишеться його показник і допустимий. Звідси і дивлюсь
Борщик 05 апреля в 17:03
Ответ дляВ курсі діла
ну как бы год попыток без результата - это бесплодие, люди причину ищут
Правильно, обследуют и мужа, и жену
Борщик 05 апреля в 17:03
Ответ дляНа_оба_рот
Я не придумую, в аналізі пишеться його показник і допустимий. Звідси і дивлюсь
Вы не врач, поэтому адекватно оценить ничего не можете
автор На_оба_рот 05 апреля в 17:04
Ответ дляБорщик
Правильно, обследуют и мужа, и жену
Ну то ми разом і проходимо. Я пройшла гінеколога і всі аналізи по гінекології, все ок. Зараз буду здавати на гормони, але вони всі в різний період циклу здаються, паралельно і чоловік пішов зі своєї сторони перевіритись, що не так?
Борщик 05 апреля в 17:05
Ответ дляНа_оба_рот
Ну то ми разом і проходимо. Я пройшла гінеколога і всі аналізи по гінекології, все ок. Зараз буду здавати на гормони, але вони всі в різний період циклу здаються, паралельно і чоловік пішов зі своєї сторони перевіритись, що не так?
Вам трубы проверили, каким методом?
автор На_оба_рот 05 апреля в 17:05
Ответ дляБорщик
Вы не врач, поэтому адекватно оценить ничего не можете
Ну так, тому чоловік записався на консультацію до лікаря, а я просто цікавлюсь. Ви якась агресивна, вибачте
Борщик 05 апреля в 17:06
Ответ дляНа_оба_рот
Ну так, тому чоловік записався на консультацію до лікаря, а я просто цікавлюсь. Ви якась агресивна, вибачте
Давайте так: я- гинеколог, всю жизнь занимаюсь бесплодными парами.
автор На_оба_рот 05 апреля в 17:06
Ответ дляБорщик
Вам трубы проверили, каким методом?
Труби ні, бо для початку потрібно гормони перевірити. Бо проблема може бути в цьому. Якщо з гормонами все буде ок, тоді вже прохідність труб перевіряти. Але і чоловік при цьому має бути здоровим. Бо перевірка труб то таке собі задоволення, тому воно і останнє після всіх результатів аналізів
автор На_оба_рот 05 апреля в 17:09
Ответ дляБорщик
Давайте так: я- гинеколог, всю жизнь занимаюсь бесплодными парами.
Це вам дає право так агресивно поводитись, наче я вам щось навящую. І я не запевняю що проблема в чоловікові, просто його аналіз перший прийшов і він судячи з заключення не дуже. Ж не тільки 24 рухливих, а ще якесь склеювання сперматозоїдів. Що вкупі не є ок
Борщик 05 апреля в 17:09
Ответ дляНа_оба_рот
Труби ні, бо для початку потрібно гормони перевірити. Бо проблема може бути в цьому. Якщо з гормонами все буде ок, тоді вже прохідність труб перевіряти. Але і чоловік при цьому має бути здоровим. Бо перевірка труб то таке собі задоволення, тому воно і останнє після всіх результатів аналізів
Ваш врач не компетентен. 1. Делают спермограмму, лучше в 2-3 местах.2. обслед на иппп. 3 проверчют проходимость труб. 4 отслеживают овуляцию и все остальное.
Вы так уверены в своей правоте, это очень печально, с таким подходом вы просто потеряете время
автор На_оба_рот 05 апреля в 17:10
Ответ дляБорщик
Ваш врач не компетентен. 1. Делают спермограмму, лучше в 2-3 местах.2. обслед на иппп. 3 проверчют проходимость труб. 4 отслеживают овуляцию и все остальное.
Вы так уверены в своей правоте, это очень печально, с таким подходом вы просто потеряете время
Иппп чисто
Тобто по вашому спочатку перевірка труб, і якщо все ок тоді перевірка на гормони, які також впливають на запліднення?
whisky 05 апреля в 17:13
У нас с подвижностью проблем не было, но были аномалии головки процентов 95-97. Ребенок так и не получился, было 2 замершие на ранних сроках. Если у вас нет других проблем, то с такой спермограммой, думаю, все получится.
автор На_оба_рот 05 апреля в 17:17
Ответ дляwhisky
У нас с подвижностью проблем не было, но были аномалии головки процентов 95-97. Ребенок так и не получился, было 2 замершие на ранних сроках. Если у вас нет других проблем, то с такой спермограммой, думаю, все получится.
По спермограммі картина така, там не тільки в рухливості. Але може + ще й у мене проблеми є, то дізнаємось трошки пізніше. Але вважаю, що якщо і у чоловіка є проблеми, то їх також потрібно починати вирішувати одразу
Борщик 05 апреля в 17:17
Ответ дляНа_оба_рот
Иппп чисто
Тобто по вашому спочатку перевірка труб, і якщо все ок тоді перевірка на гормони, які також впливають на запліднення?
Вы правильно поняли