Залізний занавіс• Изменено 19 мая 2024

Знаете что такое бараки?

Бывали когда-то в них? Мне доводилось в детстве быть в гостях, с трудом могу вспомнить как там, но интересно, живут ли сейчас так люди в таких условиях
Марфа Українівна• 19 мая 2024
Да, живуть. Це як общага?
Ms. Скромность• 19 мая 2024
Да. Не бывала
Мексиканочка• 19 мая 2024
В бараках не бывала, но была в коммуналке в Питере на 17 комнат.
АсобеннАя• 19 мая 2024
Бывала. Сама из маленького шахтерского посёлка на Донбассе. Видела весь мрак и ужас. Ходила в гости к однокласснице
Ганцю в кєдах• 19 мая 2024
Они и сейчас есть в Ха области
Физрукая• 19 мая 2024
Родители жили в бараке до моих 5 лет.
Я мало что помню, помню, как переезжали оттуда в новострой.
Мама говорит, что там было тепло, вода была подведена холодная, а отвод воды был в ведро, которое надо было выносить в помойную яму. Печка-грубка, беленые стены.
Соседи, помогающие смотреть за детьми.
Со многими родители дружили и общались уже после расселения.
Топтунша• 19 мая 2024
Да, бывала. И не раз. Нормально все
Захекалася читать• 19 мая 2024
Вони і зараз існують
Як правило одна довга будівля, поділена на кімнати. Ідеш по коридору а кімнати зліва та справа.
Спочатку ці бараки були поділені лише частково. Приїздили люди підіймати промисловість, колгоспи, а житла ще не було, то будували нашвидкуруч бараки. Зазвичай в них до 20 людей в кімнаті було. Але взагалі то вони різні бувають. Щось схоже на армійські казарми.
Я ще малою застала бараки вздовж ДВРЗ, та річки Либідь.
Потім їх перебудували на маленькі кімнати для сімей, хто чекав житло.
Еленка14• 19 мая 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Вони і зараз існують
І де зараз вони існують?
База_птеродактилей• 19 мая 2024
Бараки є у Дніпрі (вул. Призаводська, Енергетична, Будівельників тощо). Але вони вже так би мовити майже викуплені мешканцями. Тобто хто хотів та мав кошти, той повикупляв сусідські кімнати.
Забобонний фрукт• 19 мая 2024
Часть одноклассников жили в таких. Потом их родителям постепенно выдали квартиры от фабрики.
Типа длинной одноэтажной общаги. У каждой комнаты был отдельный вход с улицы. Некоторые возле такого входа разводили крошечный цветник. Вода и туалет на улице. Готовили, насколько помню, на настольных электропечках. Отопление печное( вроде припоминаю заслонки в стенах, но в гостях была летом). Не грязно, но затхло и темно. И тесно.
Год постройки не знаю. Бабушка говорила, что когда они приехали в город(1956г), бараки уже были.
До недавних пор бараки ещё стояли и там жили люди.
Фабрика ещё в конце 90-х закрылась.
Захекалася читать• 19 мая 2024
Ответ дляЕленка14
І де зараз вони існують?
Вони перебудовані під тимчасове житло. На ДВРЗ в промзоні точно є.Люди які приїздять на роботу з сіл на сутки-ночують там при бажанні,а зранку їдуть додому.
В моєї бабусі в селі теж є. Колись використовували для сезонних робітників з заходу України.Потім ця практика відійшла, а житло лишилося. Згодом переробили на багатоквартирний будинок. Живуть ті, кому не пощастило з якихось причин мати власне житло.
Ось такі бараки були на ДВРЗ, і зараз є. Тільки це просто фото з інету. Дійсного немає. Знайшла просто для загального розуміння. А в селі на другому фото.
ХтоЯкщоНеЯ• 19 мая 2024
Броварський р- н, Калинівка, вперше побачила, жах.
Захекалася читать• 19 мая 2024
Зовсім нещодавно позносили на Відрадному. Там людям пощастило - у них викупали за реальні гроші. Не знаю скільки зараз давали, а років 10 назад 70000$ отримала знайома, і купила трикімнатну за Києвом. Були задоволені. На місці їх бараку зараз два котеджі.
Еленка14• 19 мая 2024
Ответ дляЗахекалася читать
По-перше, вже ж перебудовані, тобто далеко не барак.
По-друге, я аж в Гугл звернулася, щоб бува не забула , що таке барак ’Барак (фр. baraque, кат. barraca) — тимчасова, швидко збудована, недорога будова. Як правило, одноповерхова і дерев´яна ’ на вашому фото зовсім не барак.

Колись в молодості теж жили з чоловіком в такій одноповерховий будівлі, як на вашому фото. Але це був не барак, бо, по перше, кам´яний, і звався він гуртожиток: в ньому була каналізація з водою, ванною кімнатою. Ну кухня загальна - як і зазвичай у гуртожитках.
Захекалася читать• 19 мая 2024
Ответ дляЕленка14

В селі саме дерев´яні і лишилися. На ДВРЗ і вздовж Либіді також були дерев´ яні на початку . Потім вздовж Либіді знесли повністю, а на ДВРЗ побудували згодом з цегли. Бо залізниця мала гроші. Каналізації там не було спочатку-туалет на дворі,зараз є. Так само рукомийники в кімнаті стояли. Тумбочки такі, а в них відро. Набралося-виніс. Митися ходили в міську баню, або душові на заводі. Те що вони з цегли, нічого не значило. В кімнатах 4 вікна, до 10 кроватей, тумбрчкі та пара шаф.Довгий загальний коридор. Всі зручності або на дворі, або рукомийники в кімнаті Плитка електрична зазвичай була одна на двох.
Були звичайні бараки, а були сімейні. Де вже поділили перегородками.
Еленка14• 19 мая 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Зрозуміло, значить я не була в таких селах. Бачила для сезонних робітників лише гуртожитки. Я взагалі жодного дерев´яного будинку не бачила, окрім як переїхала в центр, і тут є дві чи три будівлі дерев´яні на все місто і мають архітектурну цінність. Але вони навіть не гуртожитки. Такі красиві, з різьбленням, верандами, терасами, двоповерхові.
Амелі на мілені• 19 мая 2024
Моя мама в раннем детстве жила в бараке с родителями в 50-х. Киев. Могу узнать, как они выглядели.
Ашолюдискажуть• 19 мая 2024
В Запорожье полно, особенно на Кичкасе, промзону строили люди со всего союза, им надо было где-то жить. Моя коллега, 1985го года рождения родилась в таком бараке и прожила до замужества. Благодаря этой прописке получила квартиру в новострое, в порядке расселения, уже где-то в 2015.
как тебе такое илон маск• 19 мая 2024
Днепр, сейчас живу. Ну просто как частный дом, только соседи за стенкой есть. Я люблю свой дом. Один этаж, свой дворик, три комнаты, горячая вода от бойлера, отопление газ, когда захотела, тогда включила.