Вартість БЦЖ

Питання до тих, хто новонародженим не планує робити БЦЖ в пологовому- скільки платити за вписання БЦЖ в карту?
Прохання мам, які роблять всі вакцини не писати нічого - адже маю першого сина, з тяжкими наслідком після вакцини БЦЖ(
ВсеПроВсехЗнаю 05 апреля в 21:22
Просто відмовитись не варіант?Може і нема вакцини зараз.
бювет_в_обед 05 апреля в 21:22
Відмовилася і все. Дитину в руки і додому.
автор Лиса Патрикевна 05 апреля в 21:23
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Просто відмовитись не варіант?Може і нема вакцини зараз.
Відмовитись - варіант, але потім будуть постійно смикати через цю вакцину (
Хочу просто її вписати в карту, і все
ВсеПроВсехЗнаю 05 апреля в 21:23
Ответ дляЛиса Патрикевна
Відмовитись - варіант, але потім будуть постійно смикати через цю вакцину (
Хочу просто її вписати в карту, і все
Не будуть.
автор Лиса Патрикевна 05 апреля в 21:25
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Не будуть.
В нас родичі не робили в пологовому , то педіатр в школу справку не підписував( Скільки нервів витратили(
ВсеПроВсехЗнаю 05 апреля в 21:25
Ответ дляЛиса Патрикевна
В нас родичі не робили в пологовому , то педіатр в школу справку не підписував( Скільки нервів витратили(
Ну підписав?
бювет_в_обед 05 апреля в 21:28
Ответ дляЛиса Патрикевна
В нас родичі не робили в пологовому , то педіатр в школу справку не підписував( Скільки нервів витратили(
Коли старша народилася в 2014 не було в пологовому ( я й не хотіла) то завжди говорила - не було в пологовому і все
На пів ставки 05 апреля в 21:28
Ответ дляЛиса Патрикевна
В нас родичі не робили в пологовому , то педіатр в школу справку не підписував( Скільки нервів витратили(
Нам не робили в пологовому бо був мала вага, потім робили в поліклініці

БЦЖ я робила, а АКДС - ні, записалась на вакцинацію, лікар заповнив всі папери, ми з медсестрою пішли в процедурну вдвох, я медсестрі сказала що нам не колоти а тільки підписати, вони все розуміють, вона кивнула я поклала гроші, вона сказала приходьте ще)
автор Лиса Патрикевна 05 апреля в 21:52
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Ну підписав?
Ні. Шукали людину, та платили кошти
автор Лиса Патрикевна 05 апреля в 21:53
Ответ дляНа пів ставки
Нам не робили в пологовому бо був мала вага, потім робили в поліклініці

БЦЖ я робила, а АКДС - ні, записалась на вакцинацію, лікар заповнив всі папери, ми з медсестрою пішли в процедурну вдвох, я медсестрі сказала що нам не колоти а тільки підписати, вони все розуміють, вона кивнула я поклала гроші, вона сказала приходьте ще)
І скільки заплатили? Мене цікавить такий же варіант.
Сосиска_Втесте 05 апреля в 22:05
Ответ дляЛиса Патрикевна
Відмовитись - варіант, але потім будуть постійно смикати через цю вакцину (
Хочу просто її вписати в карту, і все
Візьміть чиюсь медкарту і перепишіть звідти
Герцогиня 05 апреля в 22:24
В роддомі можна відмовитись, мотивуючи що зробите вже у свого педіатра. А там на місці вже як піде. Мені безкоштовно, бо батьки медики і нас знають, по дзвінку медсестра все пише.
Хвець-тець 05 апреля в 23:38
Ответ дляЛиса Патрикевна
В нас родичі не робили в пологовому , то педіатр в школу справку не підписував( Скільки нервів витратили(
Візьмете в часного
Пиу!Пиу! 06 апреля в 00:43
Тут справа не в грошах, а скоріше, в сімейному лікарю. Вам потрібно знайти такого щоб з ним домовитися, я останній раз хотіла вписати то кажуть що зараз не просто написати на папері а лікар повинен вносити в електронній формі. Ті писульки, що купують від 300-1000грн за один запис не усі лікарі приймають.