06 апреля в 10:33

Как вы маскируете свои галифе?

Ушки на бедрах

В какой одежде их не видно? Что выбираете ?
Галябалована 06 апреля в 10:35
З віком і роботою над самооцінкою я перестала із-за них комплексувати . А раніше так, намагалася приховати
автор Хачапууури 06 апреля в 10:36
Ответ дляГалябалована
З віком і роботою над самооцінкою я перестала із-за них комплексувати . А раніше так, намагалася приховати
Но что-то более выигрышное все равно надеваете ?
So_so 06 апреля в 10:36
Скинни ношу
1 7
Tammy21 06 апреля в 10:38
От тільки зараз бачила жінку з ОБ десь 100+ в легінсах. Офігезна. Я чесно не розумію навіщо то ховати. Це в навпаки створює перепад від талії.
5 2 4
Допоможіть знайти 06 апреля в 10:39
Я себе нравлюсь в широких , прямых штанах. Верх люблю тоже прямой, широкий пошив, чуть ниже пояса.
Галябалована 06 апреля в 10:39
Ответ дляХачапууури
Но что-то более выигрышное все равно надеваете ?
Я обираю просто те що подобається як сидить. А так, щоб це саме ховало галіфе , навіть не замислювалася. Чесно
Наприклад, раніше я нізащо не одягнула б джинси скіні. Чи високу талію. Бо із-за цього мені здавалося, що моя попа просто необ´ятна.
автор Хачапууури 06 апреля в 10:40
Ответ дляTammy21
От тільки зараз бачила жінку з ОБ десь 100+ в легінсах. Офігезна. Я чесно не розумію навіщо то ховати. Це в навпаки створює перепад від талії.
Укорачивает ноги визуально
1 3
автор Хачапууури 06 апреля в 10:41
Ответ дляГалябалована
Я обираю просто те що подобається як сидить. А так, щоб це саме ховало галіфе , навіть не замислювалася. Чесно
Наприклад, раніше я нізащо не одягнула б джинси скіні. Чи високу талію. Бо із-за цього мені здавалося, що моя попа просто необ´ятна.
Но ведь так и есть ☹️
Силиконочка 06 апреля в 10:41
Ответ дляХачапууури
Укорачивает ноги визуально
уродские фото. уродские джинсы.
с такой фигурой некрасиво в облипку.
автор Хачапууури 06 апреля в 10:41
Ответ дляСиликоночка
уродские фото. уродские джинсы.
с такой фигурой некрасиво в облипку.
Какая вы душевная однако
Нежная милая добрая
Галябалована 06 апреля в 10:43
Ответ дляTammy21
От тільки зараз бачила жінку з ОБ десь 100+ в легінсах. Офігезна. Я чесно не розумію навіщо то ховати. Це в навпаки створює перепад від талії.
Бо навішали комплексів от і мучаться. Я в юності думала що я жирна , товста, з великими вухами, що стирчать. Дякую тітонькам за ці комплекси.
При тому, що була якраз худа з гарною апетитною фігурою: вузькі плечі, великі в міру груди, тонка талія і широкі бедра.
Я витратила купу часу , нервів , щоб це все побороти в собі і прийняти . Тільки в 25 років почала наносити зібране волосся і не паритися. А сприймати себе гарною, з чудовою фігурою тільки після 30😥
Пригаю-цибаю 06 апреля в 10:44
Ответ дляХачапууури
Какая вы душевная однако
Нежная милая добрая
Блин, но это же правда. С такой фигурой нужно что то другое носить.
Если вам скажут - все прекрасно, вам можно и лосины носить - так лучше ?
9 1
Tammy21 06 апреля в 10:44
Ответ дляХачапууури
Укорачивает ноги визуально
На другому фото штани замалі? Вони перетискають. Якщо приймете пораду -- для більш гармонійного (це суб´єктивно) силуету я б підкреслила/відкрила лінію талії та розширила плечі. Можна вправами, можна одягом.
ПС. У вас все ок!
2 4
Галябалована 06 апреля в 10:44
Ответ дляХачапууури
Но ведь так и есть ☹️
Так , ні ні ні))) це ваше сприйняття себе.
А мені подобається. Навіть зараз, коли я дещо набрала вагу . Більше того, чоловікам також подобається
3 1 1
Tammy21 06 апреля в 10:46
Ответ дляГалябалована
Бо навішали комплексів от і мучаться. Я в юності думала що я жирна , товста, з великими вухами, що стирчать. Дякую тітонькам за ці комплекси.
При тому, що була якраз худа з гарною апетитною фігурою: вузькі плечі, великі в міру груди, тонка талія і широкі бедра.
Я витратила купу часу , нервів , щоб це все побороти в собі і прийняти . Тільки в 25 років почала наносити зібране волосся і не паритися. А сприймати себе гарною, з чудовою фігурою тільки після 30😥
Який чудовий комент, і який гіркий досвід. Обіймаю♥️
Бджолина королева 06 апреля в 10:46
Ответ дляХачапууури
Укорачивает ноги визуально
Вам подойдёт высокая посадка и прямой крой,не обтягивающие брюки,а свободные. Тогда будут скрадываться галифе,и будет женственный переход от талии к бёдрами. И ещё смотрите чтобы ваш верх(пиджаки,куртки и тд) не заканчивался там,где самое широкое место галифе
1 1
4есотка 06 апреля в 10:46
Ответ дляХачапууури
Укорачивает ноги визуально
Длину верха чуть ниже галифе. Юбки клеш от талии или кокетка до начала галифе. С узкими брюками топ+сверху пиджак, кардиган ниже галифе.
автор Хачапууури 06 апреля в 10:46
Ответ дляПригаю-цибаю
Блин, но это же правда. С такой фигурой нужно что то другое носить.
Если вам скажут - все прекрасно, вам можно и лосины носить - так лучше ?
Правду (хотя это не правда а ваша мнение) можно выражать по разному
автор Хачапууури 06 апреля в 10:47
Ответ дляTammy21
На другому фото штани замалі? Вони перетискають. Якщо приймете пораду -- для більш гармонійного (це суб´єктивно) силуету я б підкреслила/відкрила лінію талії та розширила плечі. Можна вправами, можна одягом.
ПС. У вас все ок!
Да, я поправилась немного и стали узковаты
Галябалована 06 апреля в 10:47
Ответ дляTammy21
Який чудовий комент, і який гіркий досвід. Обіймаю♥️
Дякую 😊
Ну просто реально ж, як глянеш іноді. Дівчина красуня. А страждає, що товста, страшна, не такі груди,не така попа, не таке волосся .
Галябалована 06 апреля в 10:48
Ответ дляХачапууури
Да, я поправилась немного и стали узковаты
Ну тоді просто купити за розміром одяг. )
Без QR коду 06 апреля в 10:49
Не ношу скини.
Силиконочка 06 апреля в 10:50
Ответ дляХачапууури
Какая вы душевная однако
Нежная милая добрая
фил труйте. и ищите другие штаны.
4есотка 06 апреля в 10:50
Ответ дляХачапууури
Укорачивает ноги визуально
Пригаю-цибаю 06 апреля в 10:50
Ответ дляХачапууури
Правду (хотя это не правда а ваша мнение) можно выражать по разному
Согласна.
Вам не идут эти джинсы. Хотя ничего критичного я не вижу. Просто прикрыть галифе. Возможно просто пиджак надеть длинный и будет совсем другой вид.
Цветочница 06 апреля в 10:51
Ответ дляTammy21
От тільки зараз бачила жінку з ОБ десь 100+ в легінсах. Офігезна. Я чесно не розумію навіщо то ховати. Це в навпаки створює перепад від талії.
У меня 99 см, жопа плоская
автор Хачапууури 06 апреля в 10:52
Ответ дляПригаю-цибаю
Согласна.
Вам не идут эти джинсы. Хотя ничего критичного я не вижу. Просто прикрыть галифе. Возможно просто пиджак надеть длинный и будет совсем другой вид.
Вот все время эти балахоны и тряпки должны висеть

В если лето ? Жарко в пиджаке
Хропочка з гривкою 06 апреля в 10:52
Зараз є брюки палаццо,маскують все і гарно виглядають,багато кому підходять.Худеньким дуже гарно,і з надмірною вагою теж.
1 3
автор Хачапууури 06 апреля в 10:53
Ответ дляХропочка з гривкою
Зараз є брюки палаццо,маскують все і гарно виглядають,багато кому підходять.Худеньким дуже гарно,і з надмірною вагою теж.
А я кто ? Вроде не надмирна вага ще
4есотка 06 апреля в 10:53
Ответ дляХачапууури
Вот все время эти балахоны и тряпки должны висеть

В если лето ? Жарко в пиджаке
Сарафан со свободной юбкой. Шорты+блузка, футболка свободного фасона, длина ниже галифе