Я погнала• 06 апреля 2024

Свекор обізвав поза очі.

Совєтчіци, відбулась така ситуація. Дочка 6 років розмовляла по вайберу з батьками чоловіка. В той час вона їла, я їй дала кусок хліба, приходжу - а інший хліб розковиряний, кругом накришено - і на столі, і на підлозі. Я її почала виховувати, не кричала, але сказала, що так робити не треба, она отримала свй хліб (до того ще теж копирсалась у буханці) і хай прибирає. Свекри видно подумали, що ми відключились чи що і тут я чую - "Да, вона ненормальна, конешно.". Я в шоці, але нічого не сказала їм. Сказала чоловіку. Але толку з того?
Як би ви поступили на моєму місці?
ЖонДуан• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ погнала
Повторюю ще раз - з самооцінкою у мене все добре
Тому ви створили тему, щоб вам люди це підтвердили?
В того, в кого з самооцінкою все ок не створюють теми і не звертають увагу на такі слова

автор Я погнала • 06 апреля 2024
Ответ дляЖонДуан
+
Погоджуюсь з вами
Я питаю поради, а не оцінки мене
Чучало яблуні• 06 апреля 2024
Відношення до хліба у дитини неприпустиме.
Нас,дітей,вчили шанувати хліб.
Навіть,якщо впав на землю-підняти і поцілувати.
Я Вас,автор,підтримую.
А свекру розказала б,що все почули,і запитала б його ставлення до хліба.
автор Я погнала • 06 апреля 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Нас,дітей,вчили шанувати хліб.
Я Вас,автор,підтримую.
Дякую за підтримку. Так, треба було його запитати, але вже пройшов той час, тепер не знаю, як краще поступити.
автор Я погнала • 06 апреля 2024
Ответ дляЖонДуан
Ви б не звернули уваги, якби хтось обізвав ненормальною на рівному місці??
ЖонДуан• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ погнала
Я питаю поради, а не оцінки мене
Порада 1.
Вказувати дитині на її косяки ви повинні один на один.
Порада 2.
Сходіть до психолога або почитайте книжки про самооцінку і як її підняти.
Порада 3.
Перестаньте скаржитися чоловіку і оточуючим
ЖонДуан• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ погнала
Ні, не звернула б увагу, бо я себе такою не вважаю, а думка інших мене не дуже цікавить
Туфли в чешуе• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ погнала
и поэтому вы прибежали сюда жаловаться? оно и видно
Астоновитесь!• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ погнала
Я питаю поради, а не оцінки мене
Раджу не верещати на дитину, особливо в прямому ефірі. Тримайте себе в руках

З понеділка на дієті• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ погнала
Ви не виховуете дітей?
Це треба було робити після того, як дитина закінчить розмову. А так як ви зробили, то да, ви таки не нормальна.
Туфли в чешуе• 06 апреля 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Нас,дітей,вчили шанувати хліб.
Я Вас,автор,підтримую.
я крайне сомневаюсь, что замечание было сделано
Маша! не разбрасывай хлеб!
и свекр обозвал ее ненормальной. вероятно, автору только кажется, что она проявила олимпийское спокойствие. а на самом деле все было сооовсем не так
Inconvenient• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ погнала
я б так само зробила, як і ви - заставила б все прибрати і більше не копирсатися в хлібі, а відрізати.
После шести ни-ни• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ погнала
Який спосіб? Вони знають, що я строга
Строга, але любопитна?
Давно без алко• 06 апреля 2024
рожева душніла вривається в чат
Курочка• 06 апреля 2024
Ну обозвал и что теперь,скажите ему,что вы слышали и вам не нравится,что в при ребенке,в чем проблема?
Айпишница• 06 апреля 2024
Я б не звернула увагу.
автор Я погнала • 06 апреля 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
не жалуваться, а спитати поради!
автор Я погнала • 06 апреля 2024
Ответ дляАстоновитесь!
З чого ви взяли, що я верещала? Я спокійно сказала, що так не можна і хай прибере
автор Я погнала • 06 апреля 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Строга, але любопитна?
ну звичайно)

пАлАвинкА• 06 апреля 2024
Ответ дляЖонДуан
Тобто в такий спосіб, при інших то нормально дитину «виховувати»?
Я згодна зі свекром
А что такого в замечании не крошить хлеб?
Чучало яблуні• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ погнала
Якщо вас гризе ця ситуація і не попускає-наберіть і поясніть.
А ще краще,запитайте чи його батьки вчили до хліба з повагою відноситись
Чучало яблуні• 06 апреля 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Маша! не разбрасывай хлеб!
Навіть і якщо на підвищених нотах-я підтримую автора.
Діти зараз нічого не цінять
пАлАвинкА• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ погнала
Я питаю поради, а не оцінки мене
Делайте так, как считаете нужным.
Не волнуйтесь, как бы вы не сделали, вы будете виновата для них. И не за горами тот день, когда они вас упрекнуть, что ребёнка вы воспитали плохо. Забейте.
пАлАвинкА• 06 апреля 2024
Ответ дляДавно без алко
рожева душніла вривається в чат
Ахах она сегодня активна, вы заметили?)
Давно без алко• 06 апреля 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Ахах она сегодня активна, вы заметили?)
мабуть з бану вийшла
пАлАвинкА• 06 апреля 2024
Ответ дляДавно без алко
мабуть з бану вийшла
Возможно
автор Я погнала • 06 апреля 2024
Дівчата, дякую за підтримку! А то перші на мене накинулись, я вже почала думати, що свекор правий .

Як на мене, в тих, тих то критикує, виходить так: ’А что ти сделала чтоб он тєбя нє біл?’, Але ж я нічого не робила і щоб він мене обзивав...
автор Я погнала • 06 апреля 2024
Ответ дляДавно без алко
рожева душніла вривається в чат
Я не рожева душніла, навіть не знаю, хто це)
На Совєтчиці давно, але останнім часом заходжу дуже рідко.
Давно без алко• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ погнала
це не ви)
PmB• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ погнала
То тамми с нелепыми коментами . У нее что не комент то посообие для разбора в психиатрии