Я погнала• 06 апреля 2024
Свекор обізвав поза очі.
Совєтчіци, відбулась така ситуація. Дочка 6 років розмовляла по вайберу з батьками чоловіка. В той час вона їла, я їй дала кусок хліба, приходжу - а інший хліб розковиряний, кругом накришено - і на столі, і на підлозі. Я її почала виховувати, не кричала, але сказала, що так робити не треба, она отримала свй хліб (до того ще теж копирсалась у буханці) і хай прибирає. Свекри видно подумали, що ми відключились чи що і тут я чую - "Да, вона ненормальна, конешно.". Я в шоці, але нічого не сказала їм. Сказала чоловіку. Але толку з того?
Як би ви поступили на моєму місці?
После шести ни-ни• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ погнала
ну звичайно)
Просто Ваш сурж узнаваем уже в каждой теме). Удивлена, что эта новая тема не о том же коллеге)
ЖонДуан• 06 апреля 2024
Ответ дляпАлАвинкА
А что такого в замечании не крошить хлеб?
Нічого, якщо це не зроблено публічно
пАлАвинкА• 06 апреля 2024
Ответ дляЖонДуан
Нічого, якщо це не зроблено публічно
Прям публично... это дед и бабка
пАлАвинкА• 06 апреля 2024
Ответ дляЖонДуан
Так, це публіка
Это родственники.
А дед обосрал невестку, это нормально?
Я погнала
• 06 апреля 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Я не знаю, про що ви
ЖонДуан• 06 апреля 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Это родственники.
А дед обосрал невестку, это нормально?
То факт, тому не має чого ображатися