Фісташкова кава• 06 апреля 2024

Чому життя таке складне?

Зараз мені 24, я все життя дуже багато працюю, постійно або дві роботи, або одна плюс підробіток. Все дуже дорого коштує, оренда квартири, продукти харчування, одяг. Я вже геть від всього втомилась та немає ніякого бажання жити далі, планувати плани на майбутнє, розуміючи, що воно буде бідним як і все проведене життя. Чому таке не справедливе життя? Я постійно працюю, а толком нічого не маю, а хтось навпаки.
Пишна молодиця• 06 апреля 2024
Мне 38, и самое страшное для меня - проблемы со здоровьем, все остальное плюнь и разотри)

Працівниця року• 06 апреля 2024
Та ви ще й особливо те життя не жили, а вже плачете.
автор Фісташкова кава • 06 апреля 2024
Ответ дляПишна молодиця
Та для мене теж. Але я боюсь, раптом захворію і не буду мати грошей на лікування.
автор Фісташкова кава • 06 апреля 2024
Ответ дляПрацівниця року
Жила, ще зі школи сама за все несла відповідальність, фінансово також. Працюючи з 17 років без вихідних, вже втомиламь так жити.
Працівниця року• 06 апреля 2024
Ответ дляФісташкова кава
Як бачите вихід із ситуації?
Kuziapetrovna• 06 апреля 2024
У вас тільки початок життя. Все буде
Ну шо не так?• 06 апреля 2024
Ответ дляФісташкова кава
Може треба вчитись на більш високооплачуваєму роботу?
автор Фісташкова кава • 06 апреля 2024
Ответ дляПрацівниця року
Як бачите вихід із ситуації?
Поки не знаю, працюю і дальше так, хоча бачу, що вже не витримую
автор Фісташкова кава • 06 апреля 2024
Ответ дляНу шо не так?
За освітою я вчитель, тут багато не заробиш. Думаю записатись на якісь курси, але поки не маю часу.

СкрипяСердцем• 06 апреля 2024
Ответ дляФісташкова кава
Який предмет?
автор Фісташкова кава • 06 апреля 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Який предмет?
Історія
Працівниця року• 06 апреля 2024
Ответ дляФісташкова кава
То так діла не буде. Потрібен план. Але ви втомилися. Що з орендою? Є можливість орендувати дешевше, в іншому місці, з кимось ділити плату, жити з батьками якийсь період?
СкрипяСердцем• 06 апреля 2024
Ответ дляФісташкова кава
Історія
Репетитором, готувати до зно?
автор Фісташкова кава • 06 апреля 2024
Ответ дляПрацівниця року
Я живу з подругою, виходить оренда 6500. Мама живе у селі, там взагалі роботи немає.
автор Фісташкова кава • 06 апреля 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Репетитором, готувати до зно?
Я підробляю написанням дипломних, не лише з історії. Пробувала репетитором, але в мене всього декілька клієнтів було, то це не вигідно виходило.
Працівниця року• 06 апреля 2024
Ответ дляФісташкова кава
Ще одну подругу знайти? Чи іншу квартиру? Ви всеодно цілий день на роботі, вам умов для навчання, як студентам не треба
Murzeelka• 06 апреля 2024
Ответ дляФісташкова кава
Без выходных- очень тяжело. Сочувствую вам
автор Фісташкова кава • 06 апреля 2024
Ответ дляПрацівниця року
Я на роботі, але ввечері та на вихідних вдома працюю.
автор Фісташкова кава • 06 апреля 2024
Ответ дляMurzeelka
Дякую((

автор Фісташкова кава • 06 апреля 2024
Ответ дляПрацівниця року
6500 з комуналкою
Панна Кота• 06 апреля 2024
То не життя складные, а ваша система цінностей. Робота не в напряг, коли вона улюблена. А гроші, як бонус. І на улюбленій роботі їх можна заробити багато.
Тому сідайте і починайте думати: як працювати мало, в задоволення і мати багато грошей.
автор Фісташкова кава • 06 апреля 2024
Ответ дляПанна Кота
Всі роботи, що мені пропонують зп 12-16 тисяч
Працівниця року• 06 апреля 2024
Ответ дляФісташкова кава
6500 з комуналкою
Ким працюєте?
Продавчиня кіз• 06 апреля 2024
Є хоббі?
автор Фісташкова кава • 06 апреля 2024
Ответ дляПрацівниця року
Ким працюєте?
Представник виробника у магазині мебелі, а вдома пишу дипломні на замовлення.
автор Фісташкова кава • 06 апреля 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Є хоббі?
Є, люблб готувати, читати книги на історичну тематику, подорожувати. Але часу немає на це(
Панна Кота• 06 апреля 2024
Ответ дляФісташкова кава
У вас проблема. Я її описала. Вам потрібно її вирішити. Фраза ’всі роботи, які мені пропонують з малою зарплатою’ проблему не вирішать. Ваша ціль знайти роботу, яка буде приносити більше грошей. Своїй підсвідомості треба дати команду ’шукати’ і зробити все, щоб знайти
автор Фісташкова кава • 06 апреля 2024
Ответ дляПанна Кота
Та я ж шукаю і пробую, але такі роботи де пропонують тисяч 40-50 виявляють лохотроном, і не платять в результаті нічого. Вже дві такі роботи поміняла.
Галябалована• 06 апреля 2024
А что с личной жизнью? Замуж за толкового парня как вариант
Панна Кота• 06 апреля 2024
Ответ дляФісташкова кава
Подивіться фільм Секрет. Зрозумієте чого так.