я Кукарача• 06 апреля 2024
Улюблений український виробник
Накидайте, будь ласка, своїх улюблених українських виробників. Нещодавно тут для себе відкрила одяг від Болгар, за що вдячна 👍
Шикаю і викаю• 06 апреля 2024
Ответ дляПоросенка
Я не проверяю фото каждой советчицы на авторство. Для меня по умолчанию выложила - фото ее. Ещё вопросы?)
Мочалкин блюз• 06 апреля 2024
Ответ дляПоросенка
Развивайтесь.
Поросенка• 06 апреля 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Развивайтесь.
Вы развиваетесь на советчице?😆 смешно
Мочалкин блюз• 06 апреля 2024
Ответ дляПоросенка
Вы развиваетесь на советчице?😆 смешно
Для вас развитие возможно только в контексте форума? Развивайтесь 2.0.
Поросенка• 06 апреля 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Душно стало что-то от вас))
13чудоСВЕТА• 06 апреля 2024
Ответ дляШикаю і викаю
А можно подробнее, разве это не просто ребрендинг?
Ну ось вам приклад атб замовляє ковбасу в мʼясокомбіната Фарро (це приклад я не знаю де вони роблять свої)і ті клепають їм низькоякісну продукцію щоб можна було запропонувати дешеву ціну, вчилася в цій сфері і якраз за 5 років досліджень власні торгові марки показали себе з найнижчою якістю
Мочалкин блюз• 06 апреля 2024
Ответ дляПоросенка
Душно стало что-то от вас))
Это вам от себя душно стало. Дышите глубже.
Поросенка• 06 апреля 2024
Ответ дляМочалкин блюз
От вас от вас, думаю не я первая вам это говорю))
Мочалкин блюз• 06 апреля 2024
Ответ дляПоросенка
У вас какие-то нездоровые проекции на людей своих фантазий и самоощущений.
Поросенка• 06 апреля 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Вы сейчас задушите этим тошнотством🤣
Вільний митець• 06 апреля 2024
Одяг Стімма, нижня білизна Жасмін, взуття Солді, Валіенте, сумки Естро.
Мочалкин блюз• 06 апреля 2024
Ответ дляПоросенка
Вы сейчас задушите этим тошнотством🤣
У вас токсикоз? Или почему вы людям вываливаете про свое тошнотство?
Поросенка• 06 апреля 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Это о вашем))
У меня все хорошо, ношу ttswtrs, а вы только пришли потошнить))
Мочалкин блюз• 06 апреля 2024
Ответ дляПоросенка
Это о вашем))
Лечитесь (вместо развивайтесь). Кому интересно что вы носите?)) И кто ещё душнила?
Поросенка• 06 апреля 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Не всем нужно лечиться, только вам🤷♀️
На сей ноте завершим этот бессмысленный разговор))
Чао, тошнотик!
Мочалкин блюз• 06 апреля 2024
Ответ дляПоросенка
Не всем нужно лечиться, только вам🤷♀️
Чао, тошнотик!
Чао, маразматик.
Там-тарарам• 06 апреля 2024
Ответ дляv.melnik_km
Бембі, виробник дитячого одягу, Ажур, жіноча білизна, Насолода, кондитерка, Мамин хліб, хлібна продукція, це перше що прийшло в голову, і все моє рідна Хмельниччина. А в цілому у нас багата країна і працьовиті люди, тільки от з сусідом довбо❌бом не пощастило, одна біда…
Ви з Хмельницького?
Upd. Ой, там же написано. Але по ТМ я здогадался. Насолода ж наше лише по Хм?
Я б що додала одяг Helena
я Кукарача
• 06 апреля 2024
Ответ дляВільний митець
Щойно на сайті Естро обрала сумку, але вказано що вона вироблена в Італії..