Сладкий лимончик• 06 апреля 2024
В який колір покрасити стіни у ванній і туалеті?
Дівчата, добрий день.
Орендуєм квартиру і хочемо трошки косметично обновити (господарі згодилися на витрати 50/50).
В ванній і туалеті вітчизняна плитка 10*10 сірого кольору. Дуже давить на голову. Порадьте будь ласка, в який колір перекрасити, щоб світло і приємно і не як в лікарні.
Дякую.
Сладкий лимончик
• 06 апреля 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
в светлый :) молочный, слоновая кость, кремовый
дякую!
Голодаю• 06 апреля 2024
І картинки в чорній рамочці на стіни, як квадратики в рекламі)))
Беж і сірий вже набрид в інтер’єрах.
Тракторні війська• 06 апреля 2024
Ответ дляГолодаю
Фото
В темні кольори можна фабувати тільки якщо є багато світла
Голодаю• 06 апреля 2024
Ответ дляТракторні війська
Гарну лампочку вкрутити
Пані з калабані• 06 апреля 2024
Сірий - нейтральний колір, чудово сполучається з будь-яким, крім бежевого, коричневого і гірчичного. Білий виглядатиме, як лікарня.
Любите колір весняної зелені? Вишневого цвіту? Води в Месиканській затоці? Обирайте улюблений яскравий колір. Я б обрала червоний
Шмоточницаца• 06 апреля 2024
Ответ дляПані з калабані
Вибачте, але сірий з усіма вами перерахованими ’не сполучаємими’ кольорами чудово сполучається, бо він базовий, під усілякий колір.
Пані з калабані• 06 апреля 2024
Ответ дляШмоточницаца
На колір і смак товариш не всяк
Тракторні війська• 06 апреля 2024
Ответ дляГолодаю
Гарну лампочку вкрутити
Одна лампочка не зробить погоди при темних стінах
Голодаю• 09 апреля 2024
Ответ дляТракторні війська
Приміщення не велике. Однієї лампочки і дзеркала достатньо. На зразку темний відтінок. Це зразок. Пропонувала в переписці світлу оливку.
Тракторні війська• 09 апреля 2024
Ответ дляГолодаю
Обожнюю, коли роздають поради ті, хто в цьому не розбирається, а потім ще три тижні намагаються вести дискусію