Уси Пуси• 06 апреля 2024
хто користувався косметикою Grown Alchemist?
І де купити окрім Мейкап, Нотіно і Єва? За адекватною ціною. Бачила на Амазоні, але щось підозріло дешево - більш ніж у два рази, ніж у самого продавця Grown Alchemist
спальное место• 06 апреля 2024
Знайдіть в продавайці дівчат, що з закордону викупають і замовте з Іспі, там знажки супер, я там завжди беру, Алхімік в тому числі.
Косметика дуже хороша.
Якщо ціна в продавайці чи шафі дуже приємна в нижче за Мейкап, Нотіно, то просто викуплено з Іпсі було, ось приклад ціни
Косметика дуже хороша.
Уси Пуси
• 06 апреля 2024
Ответ дляспальное место
Косметика дуже хороша.
Дівілася у продавалці, але майже нічого немає в наявності. Я сама вмію купляти. Дякую, про такий сайт не чула ніколи.
А які засоби у Вас були і що сподобалося?
Уси Пуси
• 06 апреля 2024
Ответ дляспальное место
Косметика дуже хороша.
Нічого собі знижки!!! Оцей сайт?
спальное место• 06 апреля 2024
Ответ дляУси Пуси
Іпсі це колишній боксічарм, як знаєте, там бьюбті бокси дуже класні і дешеві були, іспі викупило цю компанію, там реально величезні знижки, не знаю чи так можна викупити, там точно треба реєстрацію, щоб просто подивитись ціни і пропозиції. Якщо цікаво можу скинути кілька дівчат, груп в Телеграмі, що викупають, або з наявності .
А так був нічний крем, чорний, з ніциаміном в зеленій тубі, денний(я вже тут радила, ось доюзую його) і умивалка. За ті ціни, що купляю то прям супер. Сайт ispy назив´ється, зареєструйтесь і почитайте умови, я все через посередників замовляю,але як собі щось брати багато, то думаю без проблем можна замовити
Уси Пуси
• 06 апреля 2024
Ответ дляспальное место
Дякую)) Щось не бачу на сайті Алхіміка
спальное место• 06 апреля 2024
Ответ дляУси Пуси
Дякую)) Щось не бачу на сайті Алхіміка
Так, цей сайт, там акції щотижня змінюються, просто чекайте, там Алхімік не постійно, але дуже часто, просто раз на тиждень заходьте і дивіться, що нового. В мене звідки купа косметики і все супер, по термінам також все гаразд, меньше пів року ще не було. Я от на подарунок форео фофо щітку замовила, вона так десь 70 чи 90 баксів, я за 22 замовила. Купу косметики яка 50 баксів +, замовляла по 3-5 $
Уси Пуси
• 06 апреля 2024
Ответ дляспальное место
Ааа, тобто це сайт закритих розпродажів? А можете дати контакти, де можна наявність подивитися?
спальное место• 06 апреля 2024
Ответ дляУси Пуси
Ви там зареєструйтесь, там як я зрозуміла треба бьюті бокси замовляти, тоді зможете і з розпродажу щось замовляти. Я в цих дівчат замлаляю більше ніж 10 років все. І ще раджу сайт фіт фаб фан, це аля бьюті боксів з ясякими аксесуарами і милими речами для дому, там також є такі розпродажі. Умовно за 59 баксів ви купляєте бокс з наповненням 500-600 баксів, перші 4 чи 5 категорій можна обрати, інше що попаде, або окремо самій вибрати і купити на розпродажі
Уси Пуси
• 06 апреля 2024
Ответ дляспальное место
Дякую! З другого фото знайшла групу, а з першого - не знаю як шукати
спальное место• 06 апреля 2024
Ответ дляУси Пуси
Спробуйте вбити ’Косметика і одяг з США і країн Європи’ця дівчина зі Львова, Галя, там просто немає коду і я не знаю як дати посилання. Друга дівчинка посередник з Києва, Юля
Уси Пуси
• 06 апреля 2024
Ответ дляспальное место
не знайдено((