Булку Дай• 06 апреля 2024

Заспокойте мене...

Раптово зі стіни впав годинник і розбився.
Всі спали...протягів не було...його ніхто не чіпав...Сам цвяшок на місці...Наче його хтось скинув.....вісив над дверима...
Начиталась всякого...всю трусить...
автор Булку Дай • 07 апреля 2024
Ответ дляВся в кредитах
Вчора читала, що біля папи Римського ікона впала. Сумніваюся, що його чекає щось погане. А він мокшанському чорту продався.
Так що не переживайте, це всього лиш падіння годинника. Так само могла впасти чашка зі столу, якби погано стояла. Десь зʼїхав від вібрацій.
Від того,що продався,ікона і падала..

Сяду на шию, дорого!• 07 апреля 2024
Ответ дляБулку Дай
Під ними дверей нема..
Він же на стіні вісить. Не в повітрі ж літає. Вібрація в домі завжди є
Швабристка• 07 апреля 2024
Ответ дляБулку Дай
Під ними дверей нема..
Автор , не накручуйте себе.В будь-якому випадку по стінах йде якась вібрація, машина проїхала, діти бігають..., чи той цвяшок криво прибитий був
Воленс-неволенс• 07 апреля 2024
Ответ дляВся в кредитах
То йому знак, як янеку був.
Що пора золоті батони пакувати й до ростова бігти чимдужче
Бо він останній час дуже збагато зайвого наговорив.
Вся в кредитах• 07 апреля 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
То йому знак, як янеку був.
Так отож. Тут вже знаки просто кричать, що ж ти робиш?
А автор за годинник розпереживалась.
автор Булку Дай • 07 апреля 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Ну я ось цим трохи заспокоїлась,бо зачинялись двері навпроти,то вібрація по гіпсокартону передалась
Воленс-неволенс• 07 апреля 2024
Ответ дляБулку Дай
Під ними дверей нема..
Ну в комнате же есть? От двери часто вибрации по стенам идут и потоки воздуха тоже. Часы ж нетяжелые, считайте их ’ветром сдуло’ )))

автор Булку Дай • 07 апреля 2024
Дякую, дівчата.
Полегшало.
ПушАпница• 07 апреля 2024
Ответ дляБулку Дай
Я дуже скептична людина.Но зараз я сама для себе не можу пояснити чого вони впали...
Приватний будинок,ніяких вибухів -вібрацій не було ,двері вікна зачинені,всі сплять,котів собак нема..
Значить цвях не витримав. Це сила тяжіння автор
90x60x90• 07 апреля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Були два схожих випадки.
Перший раз серед ночі розірвався скляний пустий стакан. Всі спали. Його ніхто не чіпав і він був пустий. Нічого потім ні з ким не трапилось.
Другий впала ікона і тріснуло скло. Помер мій чоловік(((
Аж мурашки по тілу(((