Пліткарка• 16 июля в 00:10
Хто підкаже? Не для вразливих
Маю 51 рік. Вчора почалися місячні, які останнім часом нерегулярно . І цілий день сильно кровить. Але вранці несла важкий чемодан.
Ввечері милася і відчула якби все "там" випало. Я з переляку,то заправила назад. Тепер думаю що це таке, випадіння матки?
Лама_мама• 16 июля в 09:00
Ответ дляПрикуси Язика
Это эстроген все?
Не тільки він звісно , але і його дефіцит теж має значення
Пліткарка
• 16 июля в 09:45
Ответ дляЛама_мама
Так, не багато. Але це вік, коли в організмі жінки суттєві зміни. Головне не нехтувати і вчасно звертатися за допомогою до лікарів
Я поїхала вчора в пункт швидкої допомоги. Лікар зробила вагінальне УЗД, сказала, що не бачить нічого, крім сильної кровотечі. Виписала ліки і відправила додому.
Я тепер думаю, після закінчення місячних треба йти до гінеколога хірурга?
Лама_мама• 16 июля в 09:54
Ответ дляПліткарка
Для початку сходіть просто до гінеколога. Ви коли останній раз були?
Пліткарка
• 16 июля в 10:07
Ответ дляЛама_мама
Навіть не пам´ятаю.
Просто із за мовного барєру
ЯкаКраля• 16 июля в 11:27
Я от не можу зрозуміти, а що Ви заправляли назад? Що в руці чи пальцями відчули? Якийсь орган, м´ясо чи що?
Марьянка-1fe9• 16 июля в 11:37
Ответ дляПліткарка
Що виписала?
Пліткарка
• 16 июля в 11:54
Ответ дляЯкаКраля
Незнаю як пояснити, бачила в зеркало і відчувала рукою одна велика куля і дві менші,просто коли присіла митися,то рукою відчула наче при родах головка дитини виходить