Вчора влісі, зовсім поряд з містом, гуляла з песиком своїм, і зустріла 2-х бабусь божих одуванчиків, яких супроводжували 3 великих собаки, коли собаки наблизились до нас, одна з них почала ричати, я свого собаку завжди беру на повідок коли ми наближаємось до інших собак, великих чи малих, немає різниці.. але ці бабусі, вирішили обійтися фразою "не трогай его..":
Хоча є дуже багато випадків коли собаки, які ніколи не нападали на людей, нападали ВПЕРШЕ на людей і саме гірше на дітей..невже важко взяти на 2 хв собаку на повідок..
Далі..хай вибачать мене військовополонені, що темку я почала з собак а не них.. але сьогодні читаю як росіяни поводять з нашими полоненими, цитата
"Їх можуть вишикувати в лінію, випустити агресивних собак, і не дозволяють захищатися. І передусім страждає стегнова частина ноги, б´ють дуже часто теж по ногах. Хлопці кажуть, що важко відновлювати саме ноги. Більшість із них втратили зуби, а також мають дуже великі проблеми зі здоров´ям по всіх напрямках, бо відсутність сну, харчування, побиття, тортури, холод, незабезпечення медициною – це все має свій вплив, і про це треба пам´ятати.
Так от питання, як може психічно здорова людина вести себе так по відношенню до іншої людини..
Так, є певний відсоток психів в суспільстві, але я думала, що їх не настільки багато.. чи виходить дай кожному з нас владу та можливість і ми будемо принижувати, знущатись та вбивати подібних нам..
Чому прирівняла тих бабусь до кончених , тому що колись в лісі буде йти дитина з собакою, і ці бабусі зі своїми 3 собаками, можуть стати причиною великої трагедії, чи на очах дитини загризуть великі собаки її собаку, чи що гірше нападуть на дитини
Чи коли люди їдуть зі швидкістю 150 - 200 км/год, невже не розуміють що машина на такій швидкості некерована??
Ответ для7_кг_рыбы
Я иду с работы недавно. На меня мужик с овчаркой бес поводка. Овчарка бежит на меня с агрессией. Ну думаю сейчас недайбог, собачке станет плохо.. Лезу рукой в карман курточки. Хозяин этот мой жест увидел и только тогда соизволил забрать своего блоховоза. Кондом..
Тварюка... і на жаль в Україні на таких управи не найдеш
Кайдашева дочка• 07 апреля 2024
Ответ дляJave
Потрібен закон про тварин.Особливо агресивних.Якісь правила тримання,налоги.Тоді не буде собачок у більшості бо геморно і дорого буде
АлександраА• 07 апреля 2024
Ваше питання дуже складносоставне. Але, так, людина, як вид - дуже агресивна в самій своїй суті. Подумайте самі: людина, порівняно з багатьма живими істотами, не найбіша, не найсильніша, не найзахишиніша від навколишнього середовища. Немає гострих ікол, пазурів і отрути. Але стала вищім хижаком на планеті. Розум - так. Але, до розуму, в пару, йде саме висока агресивність.
Засади гуманності - це надбання лише останніх десятиріч. Порівняно із історичним періодом існування людства, це як одноденний пил на поверхні меблів в чистій оселі - тонкий і легкий шар, який здувається від найменшого вітерця.
Ответ дляКайдашева дочка
Є закон, який зобов´язує тримати собак на повідку і певні породи в наморднику але поліція не займається попушниками..
Кайдашева дочка• 07 апреля 2024
Ответ дляJave
Я мала на увазі інші законо.Що б не всі могли тримати собак .Деякі породи взагалі заборонити
Кайдашева дочка• 07 апреля 2024
Я не боюся великих собак.Вони якось психічно-здоровіші отих малих пиздиків які гавкають треба і не треба.То лютий треш
АлександраА• 07 апреля 2024
Ответ дляJave
Автор, ну давайте будемо об´єктивні: цей закон прописано для громадських місць. Ліс до таких місць не відноситься.
Я шла как-то с 6- летним ребенком, а хозяин на кошек, которых подкармливают возле школы, бойцовской породы собаку натравливал и мы рядом, не успеем уйти. Я вытащила телефон и начала этого придурка снимать, сразу смылся и собаку отозвал. Я против бесконтрольного разрешения заведения животных, которые могут принести другим людям вред. Очень много хозяев собак полностью неадекватных.
Кайдашева дочка• 07 апреля 2024
Ответ дляАлександраА
Всі вирішили піти в ліс с собаками бо там більше нікого не буде:))Ну буває.Я б звернулась бы до бабусь с проханням взяти на повідомлення свої собак.
Кайдашева дочка• 07 апреля 2024
Ответ дляSeehund
Согласна.Питбулей приравнять к огнестрелу
Кайдашева дочка• 07 апреля 2024
Ответ дляZelenkа
Сама агресивна собака, яку я бачила - той-терʼєр. Реально кидалась на всіх, хто підходив до хазяйки ближче, ніж на метр🤣
Так отож.Сумашечі.Ну реально ідеш нікого не чіпаешь і тут воно кидається за ноги і гавкає історично.В такі моменти хочу і хазяйку і собачку попідсраку
Кайдашева дочка• 07 апреля 2024
Ответ дляZelenkа
І реально стоїш і розумієш, що пендальнути негуманно, собака не винна, що вона така.
Но в мислях вона летить далеко:)))
АлександраА• 07 апреля 2024
Ответ дляКайдашева дочка
В нас в будинку така собачка є. І, що цікаво, завжди без повідка. Я виходжу із своєю собакою - вона завжди в громадському місці на короткому повідку, бо, хоч і абсолютно не агресивна, але є ж люди, які просто бояться собак. Ну і просто - це нормально, що собака контрольована господарем там, де люди, діти, автівки і інші тварини. І цей йорк кидається з лаєм, біжить за нами, хазяйка біжить за йорком... А я йду і думаю, що пнути - не гуманно і, взагалі, собака не винна, що хазяйка про неї не думає...
Ответ дляZelenkа
А у нас в місті поліція на двох машинах привезла в парк заблукавшу білочку❤️
От які маладци! Народ в коментарях в ах… каком восторгє!
Не в парк, а в лікарню. Було фото білки під крапельницею. Чисто по людськи вони не праві? І не дві машини, а двоє поліцейських
Ответ дляИрина_Б_
не каждый, но то что люди у нас стали мега агрессивными, злыми и с отсутствием эмпатии это факт. В благополучных странах такого нет
Таку глупость пишите..німецька компанія допомагає росіянам відбудовувати Маріуполь, європейські та американські компанії продають росіянам комплектуючі, які використ при будівництві ракет, які потім летять в українців, американські ЗМІ публікували неправдиву інформацію про Ірак, а потім через 20 років вибачались про це, в Іраці було вбито та поранено 1 млн іракців, тому не обманюйте себе
Ответ дляJave
вы поражены потому что ваш мозг наполнен неправдивой информацией, все просто.