Біле пальто• 07 апреля 2024

Вчора знайшла в секонді)

Вчора їздила по справам і зайшла в секонд
Купила 2 светри - НМ і новий СА, нову лляну сукню і плотну довгу коттонову сорочку НМ без сліду вдягання
Ще шкіряний ремінь (майже не купує те, що не можна попрати) з пряжкою- сонцем
А що цікавого останнім часом знаходили Ви?

П.С.
Завжди просять підтвердити фотографіями)
Фото светрів є, відправляла сьогодні подрузі рубашка і сукня вже були в "карантині" і стікають на балконі
Вилами по воде• 07 апреля 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
То що ж вас тягне в секондні теми? Питання риторичне. Ви вся така в дорогому, але цікавитесь секондом і фукаєте на людей. З чого б це?
Думала автор отхватила что-то дивной красоты и ценности, есть повод похвастаться.

автор Біле пальто • 07 апреля 2024
Ответ дляТворческий типаж
Ну знайшли, то носіть. Хіба ці речі варті теми на Совєтчіці?
А які теми можна створювати?
Є перелік десь, може в правилах?
Дякую за підказку!
Раз одела не бу• 07 апреля 2024
Класс. Где вы такой секонд хороший нашли?

Скучаю по временам, когда такие секонды были на каждом шагу
Продавчиня кіз• 07 апреля 2024
Ответ дляБіле пальто
А що потрібно купувати?
Чи під час війни не можна радувати себе нічим?
Автор, не зважайте. Люди різні і добре що находять собі психологічну розраду хто в чому. Я люблю секонд, а коли знаходжу щось потрібне, то прям кайф!
Чарочка діда• 07 апреля 2024
Ответ дляДобра всем!
Я рада за вас.
А у когось невистачає грошей і на їжу.
І секонд - це дуже хороший вихід із положення.
в мене грошей хватає. но я за раціональне їх використання. одяг з секонда, но люкса де все нове з бірками, но в рази дешевше ніж в оригінальних магазинах.
краще дитині старт накоплю чим оце дорого,стильно за дурні гроші..
Раз одела не бу• 07 апреля 2024
Ответ дляТворческий типаж
Думаете про войну и экономический кризис лучше? Нет.

Спасибо, автор
Кусюче сонечко• 07 апреля 2024
Ніколи в житті нічого не купувала в секонді.

Чарочка діда• 07 апреля 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
У справаХ.
Неплохие вещи.
На снконде на Шулявке много неплохого можна найти.
а він досі там є?
думала коли міст будували,все знесли..
Заставляличка• 07 апреля 2024
Дуже рідко заходжу в секонд (може раз у 1-2 міс, коли по дорозі) і майже ніколи нічого нормального не бачу. Щоб там щось купити потрібно певно щоденно навідуватись? Ціни на люкс, якщо не помиляюсь +-800 грн. За такі гроші вже нове краще. Але у вас гарна ціна. Вітаю з покупкою.
Татьяна_М5• 07 апреля 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Я знаходжу одне понищене гівно, вже пів року. Хожу два раза в тиждень
Если бы вы 2 раза в неделю уделили время доп роботе, то уже б купили бы себе новое, а не на секонде. Всегда удивляюсь, от куда у людей столько свободного времени?
Смурфетта• 07 апреля 2024
’нашла’ бюст МS (никогда в сторону белья не смотрела, а тут он прямо висит и на меня смотрит... мой 80 G)) и футболку COS
Підмітайло• 07 апреля 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Раньше Любила сек, сейчас отвернуло от него совсем.
Пока справляюсь, но с такими ценами вокруг, хз на ск меня хватит не ходить в сек.
Я там много рубашек покупаю и для дома и на улицу , но только в хумане , в другие не хожу .
Отличные рубашки , в том числе джинсовые , в обычных магазинах не нахожу такие как хочу , а в хумане , да
Підмітайло• 07 апреля 2024
Ответ дляВилами по воде
Нормальные вещи
Творческий типаж• 07 апреля 2024
Ответ дляБіле пальто
А які теми можна створювати?
Є перелік десь, може в правилах?
Дякую за підказку!
Щодня кожна щось купує. Всім бігти на Совєтчіцю зі своїми покупками? Невже в реальному житті ні з ким поділитися цією радістю від купленого в секонді светрика?
Благоуханочка• 07 апреля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Ми дякуємо вам, що були з нами на звʼязку. Ми цінуємо кожного абонента кидстаф і дякуємо за вашу відповідь. Амінь.
Підмітайло• 07 апреля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Я например , не нахожу именно рубашки классные в ТЦ , а в хумане всегда .
Больше ничего там и не покупаю .
автор Біле пальто • 07 апреля 2024
Ответ дляТворческий типаж
Так а Ви що робите в цій темі?
Вона називається так, що не сплутаєш з темою про глобальне потепління

Пройти мимо не вистачило сили волі чи чогось ще?)
Кумася• 07 апреля 2024
Ответ дляВилами по воде
Одна зайчиків купує, ви теж усяке барахло. Навіщо воно треба..
Так не Вам же покупают, что так взволновались-то?))
Свекруня• 07 апреля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Полиэстровый секонд. Прекрасный улов.
Так :). Всі виключно в мериносах , шовках , кашемірах ходять

Творческий типаж• 07 апреля 2024
Ответ дляБіле пальто
Так а Ви що робите в цій темі?

Зайшла подивитися скарб.
А тут звичайні речі, не варті навіть обговорення.
Сама купляю квіти• 07 апреля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
У меня одна работа и две подработки
ДеньгиНеСдаю• 07 апреля 2024
Як хто носить,то нормальні речі.В мене інший стиль-спорт або діловий,то нема куди таке і під шию не ношу.
Телячі ніжноСті• 07 апреля 2024
Скільки не зайду - один хлам. В студнтські роки любила поритися, знайти щось цікаве. Хіба що у дітей день моди в школі буде, зайшла купила те що на 1 раз карнавальне вдягнути треба буде.
Кондуктор троллейбуса• 07 апреля 2024
Автор мені подобається,гарні речі
Продавчиня кіз• 07 апреля 2024
Ответ дляВилами по воде
Ні, не голою. У мене дорогий капсульний одяг, стильний.
Тоді маленьке уточнення. Дорогий капсульний з секонду?
df364tye3• 07 апреля 2024
носите на здоровья
Гореотума• 07 апреля 2024
дві мої найкрутіші покупки в секонді це шкіряна сумка Баленсіага за 50 грн та вовняне пальто-бойфоенд Томі Хілфігер за 1 200 грн. Інші речі які купувала були звичайні, зараз взагалі тільки сину щось знаходжу, на себе нічого не можу знайти
Капитанша• 07 апреля 2024
А я за 8 грн купила вот такой хорошенький ремешок из кожи, правда очень длинный, нужно укоротить.
Галябалована• 07 апреля 2024
Ответ дляДобра всем!
А ви якій одяг купуєте? Чи голою ходите?
полиэстер не покупаю
Метелики на душі• 07 апреля 2024
Ответ дляВилами по воде
Такий ?