Позаземний розум• 07 апреля 2024

Тур автобусний по Европі. Куди краще?

Забрызжу ядом• 07 апреля 2024
смотря что вам интересно

Леді Душка• 07 апреля 2024
А що Ви хочете побачити? Я була в автобусних турах 4 рази. Краще за все 1-2 країни обирайте. Якщо взагалі перший раз в Європі, то можна Чехію, наприклад. Я останній раз в Італію їздила
IQ 80• 07 апреля 2024
Краще просто поїхати в місто, яке вас цікавить
Кудлата хмаринка• 07 апреля 2024
Я в Австрію хочу. Нема з ким.
автор Позаземний розум • 07 апреля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Я в Австрію хочу. Нема з ким.
Я теж одна. Хочу від родини відпочити.
Метелик• 07 апреля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Я в Австрію хочу. Нема з ким.
а в одиночку? самой бронировать апарт или отель,купить билеты на автобус.Поехать в Вену.Там ой как много чего можно посмотреть,можно в оперу сходить)
автор Позаземний розум • 07 апреля 2024
Ответ дляМетелик
А вы не знаете сколько на Австрию денег нужно готовить?

Метелик• 07 апреля 2024
Ответ дляПозаземний розум
сейчас не знаю.Но все можно просчитать.-билеты.апарт,музеи. билеты в оперу дорогие,но есть дешевые на галерку.Были по 15-20 евро.Средний чек в кафе был 10-12 евро на человека.
Бесбардак• 07 апреля 2024
Самой ехать в город который хотите посмотреть. Выгодней и интересней.
Na_t_li• 07 апреля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Я в Австрію хочу. Нема з ким.
Едьте одна.
Я так в Рим сама полетела на неделю. Почему-то из всех моих путешествий с семьей с самым большим драйвом и теплотой вспоминаю именно это одиночное путешествие. Ух, есть особенный драйв в таких одиноких путешествиях, своя даже мистика.
Неместная Я• 07 апреля 2024
Ответ дляПозаземний розум
Якщо ви вперше і одна то беріть тур. Буде готель, сніданки, супроводження гіда і вільний час. І познайомитися з кимось з групи буде не сумно
Анонім Завгосп• 07 апреля 2024
Ррекомендую щось типу Будапешт- Прага тур. В порівнянні з іншими містами відносно не дорогі міста. Дійсно гарні і безпечні. Прага 2-3 дні щоб спокійно погуляти- насолодились містом. Відень , на мій погляд людини, яка там часто буває - робити нічого . Ціна , безпека для дівчини і переоцінені міста для відвідування
Вимагаю спілкування• 07 апреля 2024
Я ездила первый раз в Польшу, в Краков. Ночевали в отделе 3 ночи, днем ездили по экскурсиям. Второй раз ездила Прага, Карловы Вары и Дрезден. Точно также, три ночи в отделе и днем разные экскурсии. И третий раз Будапешт и Вена, тоже так, 3 ночи в отеле и экскурсии. Я не люблю жить в разных отелях и галопом по европам десять стран.
Неместная Я• 07 апреля 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Щоб мати свою думку,- потрібно хоч один раз але відвідати місто. Відень гарне місто. Чому б і не відвідати його
Кудлата хмаринка• 07 апреля 2024
Ответ дляПозаземний розум
Я теж одна. Хочу від родини відпочити.
Я зараз дивлюсь невеликі тури, днів на 3.
Але, правильно тут пишуть, можна і самій поїхати, куди зручніше і цікаво. Краков, Варшава недалеко. Будапешт - з Мукачево поїзди ходять
Анонім Завгосп• 07 апреля 2024
Ответ дляНеместная Я
Згодна, але є гарніші, дешевші міста для цього і безпечніші для дівчини, яка їде сама .
Анонім Завгосп• 07 апреля 2024
А в принципі , автор. Якщо ви збираєтесь в автобусний тур - то там все вже продумано і організовано, з вас лише гарний настрій на нові емоції. Тому вибирайте по програмі тур і подивіться погоду на ці дати . І гарного вам відпочинку!
Неместная Я• 07 апреля 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
У випадку автора тільки тур або ж компанія досвідченого друга/ подруги.
Навіть у Прагу чи Варшаву одній вперше не варто
Анонім Завгосп• 07 апреля 2024
Ответ дляНеместная Я
Дякую за вашу відповідь. Трохи не по адресу, я не рекомендувала автору їхати самій. Прочитайте увесь діалог .

Турагенція Tourdream• 07 апреля 2024
Ответ дляПозаземний розум
Я теж одна. Хочу від родини відпочити.
Як варіант, ретрит тільки для дівчат не розгадаєте?
Є до Греції та до Іспанії. Відпочинок, релакс, екскурсії.