07 апреля в 14:01

А ви користувалися лактаційними поокладками?

А ви користувалися лактаційними поокладками під час ГВ ?
З першою дитиною я користувалася, але вони як золоті по ціні. Інколи змінювала по 3 пари на день, бо протікали
Чи є якась альтернатива чи як зекономити на цьому?
Розбещена цяточка 07 апреля в 14:03
Та ладно. Прям золотые. И это ж только на первое время.
Кастрюлька 07 апреля в 14:04
Перший час користувалась
Я в дамках 07 апреля в 14:04
Я собі марлі нарізала, зробила такі собі салфетки і користувалася. Бо я не знала про ті прокладки. А от після других пологів купляла прокладки. Наче не дорогі були тоді.
Червона ікорка 07 апреля в 14:05
Користувалася, інакше ходила б мокрій білизні. І це справді ненадовго, мені здається однієї пачки вистачало, потім вже дитина їла більше і не потрібно було.
Бронетапці 07 апреля в 14:05
Не користувалась. В мене груди не текли майже. З першою дитиною тільки, перші пару тижнів може трішки поступало молоко, якщо довго спала мала.
Педиатор_я 07 апреля в 14:06
На Али поищите.
Не любовница 07 апреля в 14:09
Так , постійно , що там дорогого?
Ро30BbIu_CJIoHuK 07 апреля в 14:09
Є багаторазові Avent та на Алі ціла купа. Але одноразові кращі
автор Диверсификация 07 апреля в 14:11
Ответ дляРозбещена цяточка
Та ладно. Прям золотые. И это ж только на первое время.
Я годувала до 1 року, весь час з ними була
автор Диверсификация 07 апреля в 14:12
Ответ дляЧервона ікорка
Користувалася, інакше ходила б мокрій білизні. І це справді ненадовго, мені здається однієї пачки вистачало, потім вже дитина їла більше і не потрібно було.
Я годувала до 1р і молоко постійно протікало (
Червона ікорка 07 апреля в 14:12
Ответ дляДиверсификация
Я годувала до 1р і молоко постійно протікало (
Ого ви молочна). В мене після 3 місяців вже не наїдалися.
ДинамоКит 07 апреля в 14:12
Користувалася, молока було багато дуже і воно постійно підтікало. По ціні вони не сильно дорогі були, на фоні підгузок для дитини пшик
УжеВотДа 07 апреля в 14:16
обычные спонжи купите
автор Диверсификация 07 апреля в 14:19
Ответ дляУжеВотДа
обычные спонжи купите
😂😂😂
Ну да, вони допоможуть
УжеВотДа 07 апреля в 14:20
Ответ дляДиверсификация
😂😂😂
Ну да, вони допоможуть
сорри, значит у меня не текло молоко. мне и они не нужны были.
Котики-муркотики 07 апреля в 14:30
Ответ дляУжеВотДа
обычные спонжи купите
Обычные спонжи не подойдут. Они слишком маленькие и тонкие
ДваДваВісім 07 апреля в 14:45
Нет. Купила, но молока почти не было. И молокоотсос зря покупала.
Бегущаяпо 07 апреля в 14:45
Так, купувала, хоча так це витрати, але потім же лактація налагоджується і менше тече, в мене 1 залоза постійно підтікала, але через місяців 4-5 значно менше треба вкладишів.
Мені дуже сподобалися ось ці
Злюка бобер 07 апреля в 15:06
Я кормила до 1 год и 8 мес, все это время молоко подтекало. Покупала вкладыши. Мне нравятся из Евы в розовой пачке lingery, сейчас они без скидок ~ 105 грн за 30шт, и часто на олх покупала у тех, кому они не понадобились, разные.
Попельшка 07 апреля в 15:24
Оба раза кормила по году. Пользовалась прокладками все время. У меня не протекали они, Chicco.
СпайдерВумен 07 апреля в 15:26
С первой кормила до 4х месяцев и почти ничего не текло, потом двойня и кормила до 7ми месяцев и постоянно пользовалась, молока было прямо капец и текло постоянно, но не помню чтобы очень дорогие они были, раз не купила вовремя и марлю складывала с ватой, конечно неудобно, но дома норм.
AmazingLady 07 апреля в 17:00
Да,в Ватсона брала
Вишиванка 07 апреля в 17:57
Білосніжка були мої улюблені, інколи брала дешевші ашанівські, але не те зовсім. Молоко більше року підтікало. Груди манюнькі, а молока багато було.