БоВжеВільна• Изменено 07 апреля 2024

Забрала ложку для взуття у дитини в магазині, так батьки почали кричати

Прийшла з сином кросівки купляти, вибрали модель. Сіли міряти, не має ложки. Дивлюся дитина грається як шпагами двома. Кажу дай нам одну і взяла. Дитина не плакала. Стояла и дивилася як мій син міряє взуття. Тато підійшов і каже -навіщо відібрали? І мама теж-зачем забрали у ребенка? Я і не придумала, що відповісти. Промовчала собі. Поміряли, я поклала ту ложку на стілець і пішли собі на касу. Дивні люди.
Svs19• 07 апреля 2024
Удалено администрацией...
Анютины ласки• 07 апреля 2024
Вы под стать им: странный автор со странной темой . Нашли друг друга.
Кіна не буде• 07 апреля 2024
Ответ дляАнютины ласки
При чем здесь автор?
Тану на сонці• 07 апреля 2024
яжемамка с яжебатей Вам попались
Знаю бакси• 07 апреля 2024
Удалено администрацией...
Svs19• 07 апреля 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Удалено администрацией...
Ой бо, яка страшна
Знаю бакси• 07 апреля 2024
Ответ дляSvs19
Ой бо, яка страшна
Да. Я такая. Бойтесь.
Кіна не буде• 07 апреля 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Удалено администрацией...
Скучно дома?
Любви вам!• 07 апреля 2024
Я б ее послала далеко и надолго с таким вопросом
Svs19• 07 апреля 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Да. Я такая. Бойтесь.
Ага, начинаю
Сокодавка ще та• 07 апреля 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Удалено администрацией...
І отримали б самі тією ложкою 🤣
Знаю бакси• 07 апреля 2024
Ответ дляКіна не буде
Скучно дома?
Автору скучнее. Я еще не дошла до ручки, что б трольные темы создавать. Так, в ответах тролю потихоньку.
Знаю бакси• 07 апреля 2024
Ответ дляСокодавка ще та
І отримали б самі тією ложкою 🤣
Сомневаюсь. Сильно сомневаюсь
Дайте подумать• 07 апреля 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Удалено администрацией...
Себе?
Щастя-здоровля• 07 апреля 2024
Дивні люди, як ви самі і написали. На цьому може тему і закінчимо?)
Знаю бакси• 07 апреля 2024
Ответ дляДайте подумать
Себе?
У меня нет мазохистких наклонностей. Только садизм.
Кицюююня• 07 апреля 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Да. Я такая. Бойтесь.
Откуда писк доносится? Не пойму...
Рожева юбка• 07 апреля 2024
Я б позвала продавца и спросила, где ложка
Теща дочки• 07 апреля 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Удалено администрацией...
И получила бы ты ответку.
Все буде Україна• 07 апреля 2024
У Трускавці в магазині Snowimage ті лопатки для взуття прив´язані шнурками Мабуть ,щоб не вкрали
Рожева юбка• 07 апреля 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Учитывая, что сейчас везде камеры минимум админка вам гарантирована
Знаю бакси• 07 апреля 2024
Ответ дляРожева юбка
Ха- ха- ха.
Дело было давно• 07 апреля 2024
Ну ложку мав би дати продавець. Тому я б попросила її в нього. А він би хай з чужими дітьми розбирався, якщо не зробив батькам зауваження, що чужого брати не можна без дозволу.
автор БоВжеВільна • 07 апреля 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Та будь ласка. Просто я такого не очікувала. Я ж не власну річ забрала чиюсь. Це якби там дитина плакати почала чи що. А так. Чого вони причепилися?
НеВРотик• 07 апреля 2024
Я подзатыльник дала одному вредному ребенку, так мамаша разоралась, скандал устроила, проблемы мне обещала. Когда уходила, то тому мальчику сказала, что его усыновили.
У меня нет детей, я не люблю их. Мамок тоже не люблю.
Щастя-здоровля• 07 апреля 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Бо дивні)
Тану на сонці• 07 апреля 2024
Ответ дляНеВРотик
считаю что Вы правы. мамка не научила, так улица научит
Б´ю байдики• 07 апреля 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Удалено администрацией...
Кросівками по голові ще не настучали вам? Не страшно, то ще попереду.
Вишнёвая Леди• 07 апреля 2024
Автор, все ок, ви нормально попросили ложку! 😅 А батькам тре було сказати, скільки на ложці мікробів, і їхня дитина їх тягне до рота. Хай би переварювали інфу, поки ви взуваєте малого
Б´ю байдики• 07 апреля 2024
Ответ дляБоВжеВільна
А що вам хотілося тоді зробити?