Львів на кілька днів. Що обовʼязково для відвідування?

Вітаю)

Не пройшло й кількох років, як назріла відпустка дівочою компанією. Обрали Львів для відпочинку та підзарядки.

Що порадите відвідати окрім опери, будинку вчених, палацу Потоцьких?

Які заклади для харчування можете рекомендувати?

Дякую заздалегідь за поради!
Зубожиння 07 апреля в 21:55
Там все файне
Тракторні війська 07 апреля в 21:56
Рараджанов з закладів їжі
3 1
Просто болталка 07 апреля в 21:58
склепы посмотрите, очень красивые, целая история
2 1 1
автор Пластилин_Колец 07 апреля в 22:00
Ответ дляПросто болталка
склепы посмотрите, очень красивые, целая история
Ви маєте на увазі цвинтар?
Просто болталка 07 апреля в 22:00
Ответ дляПластилин_Колец
Ви маєте на увазі цвинтар?
Да. Лычаковское кладбище
1 3 2
Кому там слова не давали 07 апреля в 22:02
Ответ дляПросто болталка
склепы посмотрите, очень красивые, целая история
Ой. Расскажите мне про кладбище. Там есть старое такое и могилы старые прямо в оврагах лесных ,между здоровенных сосен,на обрывах . Над дорогой.
Я там была в прошлом году . Я просто обалдела .
Пыталась найти в нете и ничего. Приличные фото . Не додумалась фотографировать
автор Пластилин_Колец 07 апреля в 22:05
Ответ дляПросто болталка
Да. Лычаковское кладбище
Дякую) Запропоную подругам, почитала про нього, схоже, що дійсно є на що подивитись, хоч в кладовище
1 3
Просто болталка 07 апреля в 22:05
Ответ дляКому там слова не давали
Ой. Расскажите мне про кладбище. Там есть старое такое и могилы старые прямо в оврагах лесных ,между здоровенных сосен,на обрывах . Над дорогой.
Я там была в прошлом году . Я просто обалдела .
Пыталась найти в нете и ничего. Приличные фото . Не додумалась фотографировать
забейте в гугле лычаковское кладбище склепы, много красивых фоток)
1 2
Кому там слова не давали 07 апреля в 22:06
Ответ дляПросто болталка
забейте в гугле лычаковское кладбище склепы, много красивых фоток)
Так я забивала , там все прилично . И видео смотрела.
А я о тех могилах которым по х,з сколько лет. Которые еле вдно и они по лесным оврагам
ТигрЛьвович 07 апреля в 22:06
Із закладів нам дуже сподобався 36 Po, Французські канікули. Армянка - дуже смачна кава.
На площі Ринок екскурсії, можна вибрати на свій смак. Від себе раджу Замки Львівщини, але це на цілий день поїздка. Ще сподобався океанаріум, були без дітей, дорослі, всі в захваті)
4 1
Просто болталка 07 апреля в 22:07
Ответ дляКому там слова не давали
Так я забивала , там все прилично . И видео смотрела.
А я о тех могилах которым по х,з сколько лет. Которые еле вдно и они по лесным оврагам
я, к сожалению сама почти их не видела, погода была плохая, осень, холодно, домой вернулась греться)... надеюсь в мае поеду опять, и осмотрю все тщательнее
Тракторні війська 07 апреля в 22:07
Ответ дляКому там слова не давали
Так я забивала , там все прилично . И видео смотрела.
А я о тех могилах которым по х,з сколько лет. Которые еле вдно и они по лесным оврагам
Можна замовити екскурсію і вам все розкажуть про поховання на Личаківському кладовищі
Тракторні війська 07 апреля в 22:08
Ответ дляТигрЛьвович
Із закладів нам дуже сподобався 36 Po, Французські канікули. Армянка - дуже смачна кава.
На площі Ринок екскурсії, можна вибрати на свій смак. Від себе раджу Замки Львівщини, але це на цілий день поїздка. Ще сподобався океанаріум, були без дітей, дорослі, всі в захваті)
Тільки Вірменка , а не Армянка
ТигрЛьвович 07 апреля в 22:09
Ответ дляТракторні війська
Тільки Вірменка , а не Армянка
Так, Вірменка.
Королева краси 07 апреля в 22:13
Пузата хата.
1 1
Королева краси 07 апреля в 22:17
Раджу золоту підкову Львівщини - замки, і Тустань. У Львові - лише те, що Ви написали, ще храми старі гарні, а так немає нічого більше цікавого.
Тут как тут 07 апреля в 22:23
Извините, а где посоветуете снять на букинг жилье во Львове, чтоб не дорого.
Конотопська відьма 07 апреля в 22:27
Ответ дляПластилин_Колец
Дякую) Запропоную подругам, почитала про нього, схоже, що дійсно є на що подивитись, хоч в кладовище
Ага, еще и сущностей на себе с кладбища привезете.
Спокойная и безпроблемная жизнь? ничего, это исправимо...
Посещайте кладбища и фотографируйте могилы.
Совсем люди подурели
3 3 2
Кому там слова не давали 07 апреля в 22:43
Ответ дляТракторні війська
Можна замовити екскурсію і вам все розкажуть про поховання на Личаківському кладовищі
Где это заказывают ?
Кому там слова не давали 07 апреля в 22:44
Ответ дляКонотопська відьма
Ага, еще и сущностей на себе с кладбища привезете.
Спокойная и безпроблемная жизнь? ничего, это исправимо...
Посещайте кладбища и фотографируйте могилы.
Совсем люди подурели
Ник вам дали
Тракторні війська 07 апреля в 22:44
Ответ дляКому там слова не давали
Где это заказывают ?
Можна на території Личаківського цвинтаря або в гіда. Колись були нічні екскурсії, прикольно. Зараз не знаю чи проводять
Кому там слова не давали 07 апреля в 22:44
Ответ дляТракторні війська
Можна на території Личаківського цвинтаря або в гіда. Колись були нічні екскурсії, прикольно. Зараз не знаю чи проводять
Ой не, мне там и днем было не по себе
Тракторні війська 07 апреля в 22:45
Ответ дляКому там слова не давали
Ой не, мне там и днем было не по себе
Мені подобається. Я відвідала багато цвинтарів в міста західно частини України, польські, єврейські і українські.
ТигрЛьвович 07 апреля в 22:45
Ответ дляТут как тут
Извините, а где посоветуете снять на букинг жилье во Львове, чтоб не дорого.
ми кілька разів зупинялись в хостелі Mini-Hotel Under The Roof, Львів (Під дахом), дуже пристойний, почитайте відгуки. До площі Ринок пішки хвилин 10-15, кімнати на двох дуже гарні, є кухня, в туалет-ванну ніколи черг не було, бо там їх декілька. Єдиний мінус - 5 поверх без ліфту, але нам це не заважало.
Тракторні війська 07 апреля в 22:53
Автор, ще згадала. Відкрили Високий замок для відвідувачів.
автор Пластилин_Колец 07 апреля в 22:59
Ответ дляКонотопська відьма
Ага, еще и сущностей на себе с кладбища привезете.
Спокойная и безпроблемная жизнь? ничего, это исправимо...
Посещайте кладбища и фотографируйте могилы.
Совсем люди подурели
Хіба обовʼязково фотографувати?

Ходжу регулярно на кладовища, де захоронені радні, все ок.
хутряна володарка 07 апреля в 23:22
А может кто то подскажет- где можно-удобнее оставить во Львове машину, желательно в подземном паркинге, на пару недель. Купила билеты с вылетом из Кракова, машину что то страшно в Харькове оставлять(
Куда_бежать 07 апреля в 23:23
Несколько дней - убитое зря время. Возьмите дней 10. Сходите в Крыивку, шахту Кавы, Оперу. По городу погуляйте есть на что поглядеть.
Пуки-куки 07 апреля в 23:37
Авторе, обов´язково залізти на ратушу, без цього ну ніяк) Також рекомендую до відвідування музей пивоваріння, там і цікаво, і дегустація. Личаківський цвинтар дійсно буде цікаво відвідати.
Якщо часу вистачатиме, то однозначно при гарній погоді відвідайте Шевченківський гай. Це - село-музей, мені сподобалось більше київського. А от замки не раджу, то в Збаражі є гарний, а навкруги Львова відвідала пару - пусто, розруха. Хіба за гроші на конячці прикольно катались навкруги)))
До Палацу Потоцьких за декілька візитів я так і не потрапила. То ремонт, то прийом когось там. Досі не знаю який він і чи варто.
Конотопська відьма 08 апреля в 09:21
Ответ дляКому там слова не давали
Ник вам дали
Случайности не случайны))