Екскурсія в Кам´янець-Подільський з Києва

Хочу на ексурсію в Кам´янець - Подільський, на 2-3 дні з турагенством.
Порекомендуйте, або навпаки не рекомендуйте, турагенство з яким їздили.
На що звернути увагу? Що вам знадобилося в поїздці?
Дякую.
АнтиТроль 05 апреля в 12:27
їдемо з дітьми самі. нахалєру мені хтось?)))я вже їду другий раз)) екскурсовода по замку і місту брали на місці. шикарні кав*ярні...я вже хочу)))не дочекаюсь кінця квітня. Квартиру забронювали біля озера з лебедями)в центрі
автор Блиск думки 05 апреля в 12:26
Ответ дляАнтиТроль
їдемо з дітьми самі. нахалєру мені хтось?)))я вже їду другий раз)) екскурсовода по замку і місту брали на місці. шикарні кав*ярні...я вже хочу)))не дочекаюсь кінця квітня. Квартиру забронювали біля озера з лебедями)в центрі
Дякую, за запрошення! де зупинялися?
АнтиТроль 05 апреля в 12:27
Ответ дляБлиск думки
Дякую, за запрошення! де зупинялися?
квартира. ми теж з Києва
Уравнобешенная 05 апреля в 12:31
Ответ дляАнтиТроль
їдемо з дітьми самі. нахалєру мені хтось?)))я вже їду другий раз)) екскурсовода по замку і місту брали на місці. шикарні кав*ярні...я вже хочу)))не дочекаюсь кінця квітня. Квартиру забронювали біля озера з лебедями)в центрі
А где именно экскурсовода брали ? Очень хочется в Каменец . Была лет 6 назад , экскурсия только по крепости была . И в костел с минаретом .
автор Блиск думки 05 апреля в 12:33
Ответ дляАнтиТроль
квартира. ми теж з Києва
чи довго до замків добиратися?
Які саме рекомендуєте?
Хочеться на екскурсії, щоб аж дух захватило!
Ноунэйм 05 апреля в 12:37
я нещодавно там була..мало не через день хоронять героїв(( плакала у вікна завжди
Незламна 05 апреля в 12:43
Я би радила їхати в Кам´янець потягом і брати екскурсії на місці. Готелі мають контакти гідів (і по секрету - навіть отримують від них процент за приведених людей).
Протру пилюку 05 апреля в 13:03
про Хотів, Бакоту не забудьте
AnyaSkazka 05 апреля в 13:07
Ответ дляАнтиТроль
їдемо з дітьми самі. нахалєру мені хтось?)))я вже їду другий раз)) екскурсовода по замку і місту брали на місці. шикарні кав*ярні...я вже хочу)))не дочекаюсь кінця квітня. Квартиру забронювали біля озера з лебедями)в центрі
Можете поділитися контактами квартири в особисті, будь ласка?
Kot-2e6b 05 апреля в 13:27
Ответ дляАнтиТроль
їдемо з дітьми самі. нахалєру мені хтось?)))я вже їду другий раз)) екскурсовода по замку і місту брали на місці. шикарні кав*ярні...я вже хочу)))не дочекаюсь кінця квітня. Квартиру забронювали біля озера з лебедями)в центрі
Можно дізнатися ціну квартири?
автор Блиск думки 05 апреля в 13:37
Ответ дляНоунэйм
я нещодавно там була..мало не через день хоронять героїв(( плакала у вікна завжди
і в нас хоронять
Дитину тре вивезти кудись, хоч не на довго
Повітруля 05 апреля в 13:41
Я як людина, яка народилася у Кам’янці- Подільському і 16 років живу у Києві, також рекомендую їхати на потязі своїм ходом. Готелів та мініготелів повно, кафешок також. До Старої Фортеці легко дістатися пішки або місцевим транспортом з будь-якого куточка міста. Єдине, що якщо хочете Хотинську фортецю та Бакоту подивитися, то треба буде знайти як туди дістатися, але думаю, що пропозицій вдосталь.
АнтиТроль 05 апреля в 13:42
Ответ дляБлиск думки
чи довго до замків добиратися?
Які саме рекомендуєте?
Хочеться на екскурсії, щоб аж дух захватило!
замок в місті.пішки йти.близько.замок один)))
автор Блиск думки 05 апреля в 13:43
Ответ дляПовітруля
Я як людина, яка народилася у Кам’янці- Подільському і 16 років живу у Києві, також рекомендую їхати на потязі своїм ходом. Готелів та мініготелів повно, кафешок також. До Старої Фортеці легко дістатися пішки або місцевим транспортом з будь-якого куточка міста. Єдине, що якщо хочете Хотинську фортецю та Бакоту подивитися, то треба буде знайти як туди дістатися, але думаю, що пропозицій вдосталь.
Дякую!
Хочеться, щоб дитина пишалася свєю країною і знала історію.
АнтиТроль 05 апреля в 13:44
Ответ дляKot-2e6b
Можно дізнатися ціну квартири?
600 на добу
АнтиТроль 05 апреля в 13:45
Ответ дляAnyaSkazka
Можете поділитися контактами квартири в особисті, будь ласка?
автор Блиск думки 05 апреля в 13:45
Ответ дляАнтиТроль
600 на добу
нормуль!
AnyaSkazka 05 апреля в 14:55
Дякую!
автор Блиск думки 05 апреля в 15:06
Дякую, дівчата! Як зберемося, то самостійно поїдемо
Цвіпканя 05 апреля в 15:12
Ответ дляБлиск думки
Дякую, дівчата! Як зберемося, то самостійно поїдемо
Дивилася недавно екскурсію 3900 з людини із Києва . Правда, ще в Чернівці екскурсія там входила
Библиотекарь 05 апреля в 18:07
Удобно одевайтесь, там ходить много, замки смотреть
автор Блиск думки 09 апреля в 15:03
Ответ дляЦвіпканя
Дивилася недавно екскурсію 3900 з людини із Києва . Правда, ще в Чернівці екскурсія там входила
і не все входить в цю суму
Незнакомлюся 06 мая в 21:37
Снимите квартиру в старом городе и будет вам счастье. Там того Камянца- за день все обойти со всеми экскурсиями.