Блиск думки• 05 апреля 2024

Екскурсія в Кам´янець-Подільський з Києва

Хочу на ексурсію в Кам´янець - Подільський, на 2-3 дні з турагенством.
Порекомендуйте, або навпаки не рекомендуйте, турагенство з яким їздили.
На що звернути увагу? Що вам знадобилося в поїздці?
Дякую.
АнтиТроль• 05 апреля 2024
їдемо з дітьми самі. нахалєру мені хтось?)))я вже їду другий раз)) екскурсовода по замку і місту брали на місці. шикарні кав*ярні...я вже хочу)))не дочекаюсь кінця квітня. Квартиру забронювали біля озера з лебедями)в центрі
автор Блиск думки • 05 апреля 2024
Ответ дляАнтиТроль
Дякую, за запрошення! де зупинялися?
АнтиТроль• 05 апреля 2024
Ответ дляБлиск думки
Дякую, за запрошення! де зупинялися?
квартира. ми теж з Києва
Уравнобешенная• 05 апреля 2024
Ответ дляАнтиТроль
А где именно экскурсовода брали ? Очень хочется в Каменец . Была лет 6 назад , экскурсия только по крепости была . И в костел с минаретом .
автор Блиск думки • 05 апреля 2024
Ответ дляАнтиТроль
квартира. ми теж з Києва
чи довго до замків добиратися?
Які саме рекомендуєте?
Хочеться на екскурсії, щоб аж дух захватило!
Ноунэйм• 05 апреля 2024
я нещодавно там була..мало не через день хоронять героїв(( плакала у вікна завжди
Незламна• 05 апреля 2024
Я би радила їхати в Кам´янець потягом і брати екскурсії на місці. Готелі мають контакти гідів (і по секрету - навіть отримують від них процент за приведених людей).
Протру пилюку• 05 апреля 2024
про Хотів, Бакоту не забудьте
AnyaSkazka• 05 апреля 2024
Ответ дляАнтиТроль
Можете поділитися контактами квартири в особисті, будь ласка?
Kot-2e6b• 05 апреля 2024
Ответ дляАнтиТроль
Можно дізнатися ціну квартири?
автор Блиск думки • 05 апреля 2024
Ответ дляНоунэйм
і в нас хоронять
Дитину тре вивезти кудись, хоч не на довго
Повітруля• 05 апреля 2024
Я як людина, яка народилася у Кам’янці- Подільському і 16 років живу у Києві, також рекомендую їхати на потязі своїм ходом. Готелів та мініготелів повно, кафешок також. До Старої Фортеці легко дістатися пішки або місцевим транспортом з будь-якого куточка міста. Єдине, що якщо хочете Хотинську фортецю та Бакоту подивитися, то треба буде знайти як туди дістатися, але думаю, що пропозицій вдосталь.
АнтиТроль• 05 апреля 2024
Ответ дляБлиск думки
чи довго до замків добиратися?
Які саме рекомендуєте?
замок в місті.пішки йти.близько.замок один)))
автор Блиск думки • 05 апреля 2024
Ответ дляПовітруля
Дякую!
Хочеться, щоб дитина пишалася свєю країною і знала історію.
АнтиТроль• 05 апреля 2024
Ответ дляKot-2e6b
Можно дізнатися ціну квартири?
600 на добу
АнтиТроль• 05 апреля 2024
Ответ дляAnyaSkazka
https://www.dobovo.com/ua/камянець-подільський-ква...
автор Блиск думки • 05 апреля 2024
Ответ дляАнтиТроль
600 на добу
нормуль!
AnyaSkazka• 05 апреля 2024
Ответ дляАнтиТроль
Дякую!
автор Блиск думки • 05 апреля 2024
Дякую, дівчата! Як зберемося, то самостійно поїдемо
Цвіпканя• 05 апреля 2024
Ответ дляБлиск думки
Дивилася недавно екскурсію 3900 з людини із Києва . Правда, ще в Чернівці екскурсія там входила
Библиотекарь• 05 апреля 2024
Удобно одевайтесь, там ходить много, замки смотреть
автор Блиск думки • 09 апреля 2024
Ответ дляЦвіпканя
і не все входить в цю суму
Незнакомлюся• 06 мая 2024
Снимите квартиру в старом городе и будет вам счастье. Там того Камянца- за день все обойти со всеми экскурсиями.