Пластилин_Колец• 07 апреля 2024
Львів на кілька днів. Що обовʼязково для відвідування?
Вітаю)
Не пройшло й кількох років, як назріла відпустка дівочою компанією. Обрали Львів для відпочинку та підзарядки.
Що порадите відвідати окрім опери, будинку вчених, палацу Потоцьких?
Які заклади для харчування можете рекомендувати?
Дякую заздалегідь за поради!
Королева краси• 08 апреля 2024
Ответ дляКуда_бежать
Несколько дней - убитое зря время. Возьмите дней 10. Сходите в Крыивку, шахту Кавы, Оперу. По городу погуляйте есть на что поглядеть.
Що там 10 днів робити, скукота?