Непозбувна Бентега• 08 апреля 2024

Кто удалял пудровые брови лазером? Зайдите плиз

Бели серые брови. Первый раз удаляла лазером, получились светлее, но цвет стал персиково-оранжевым. Сейчас сделала второй раз, и волоски стали белые, спаленные, цвет кожи красный, на одной брови прям кровоподтёки, вижу будто корочка образовывается. Чешется и опухло немного. Вокруг бровей тоже кровоподтёки. Это нормально?(
Фенте Фря• 08 апреля 2024
Ужас який.
Навіщо ви це робите?! Ніколи не розуміла цих уродських брів.
Бажаю вам швидше позбавитись цього і ніколи більше не вестися
автор Непозбувна Бентега • 08 апреля 2024
Ответ дляФенте Фря
Ужас який.
Спочатку було гарно, натурально. Но змінила майстра, і зробили не якісно, мало того, пройшли роки і колір змінився, тому тільки видалення(
Тріль підпільний• 08 апреля 2024
Ответ дляФенте Фря
Ужас який.
Когда на них пошла мода, то я об этом узнала, посетив Синево. Пришла сдать анализы и залипла. 3 девушки на рецепции и 4 медсестры. И у всех разные лица, но совершенно одинаковые брови. Даже цвет один и тот же, под разный цвет волос. Видимо одна сделала, а всем понравилось и они тоже к этому мастеру сходили
вАлнуюся сильнА• 08 апреля 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Скажіть будь ласка а можно видаляти лазером перманент зараз у весняно - літній сезон коли сонячна погода?
Чи то не є протипоказанням
Хочу так само зайнятись видаленням, але чи зараз чи чекати осінні, бо треба декілька процедур
Фенте Фря• 08 апреля 2024
Ответ дляТріль підпільний
Це якийсь ужас. Ніколи не подобались. Навіть, коли кажуть натурально і красиво, то не бачила, щоб красиво.
При чому свої брови дуже мало в кого некрасиві. Як понароблюють...а потім за голову беруться
Ответ длявАлнуюся сильнА
Чи то не є протипоказанням
Мені сказали що можна. Просто користуйтеся кремом з захистом від сонця. Я теж хотіла до літа все зробити, і тепер не знаю як все закінчиться(
вАлнуюся сильнА• 08 апреля 2024
Ответ дляФенте Фря
До чого ваші коментарі в цій темі? Ви чимось автору допомогли, чи маєте татуаж, з пустого в порожнє
вАлнуюся сильнА• 08 апреля 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Дякую, а скільки сказали треба процедур і через який проміжок часу можна робити
Ответ дляФенте Фря
У мене брів майже немає, волоски світлі, рідкі, тому і зробила
Фенте Фря• 08 апреля 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Та може хоч одну вмовлю не робити
Ответ длявАлнуюся сильнА
Я консультувалася з багатьма спеціалістами. Лазер не всі кольора видаляє, але є якийсь лазер, який видаляє зелені , червоні відтінки. Треба дивитися по ситуації, який у Вас буде колір після першої процедури. Перерив між процедурами 4-5 тижнів
Для драки• 08 апреля 2024
Вообще странно, что не предупредили. Брови, особенно пудру, лазером почти не удалить. Пигмент краснеет и не уходит в ноль. Надо было ремувером.
Ответ дляДля драки
Мне Майстер , который удаляет ремувером сказал сначала попробовать лазером.
Для драки• 08 апреля 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Попробовали.. Теперь хоть бы без шрамов вышли(
Вчителька з мікрорайону• 08 апреля 2024
Удалила лазером без шрамов и всего за 5 раз в ноль , с промежутками раз в 2 месяца . Было тоже самое и кровоподтеки и корочки вы главное ничего не трогайте
Незламна Україна• 08 апреля 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Больно?
Вчителька з мікрорайону• 08 апреля 2024
Ответ дляНезламна Україна
Больно?
Да больно то там 2 минуты можно потерпеть , чтоб это уродство убрать, лучше конечно его не делать сразу
Незламна Україна• 08 апреля 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Спасибо! Да, криворуких мастеров полно. Нормальных - единицы
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Через сколько прошли кровоподтёки? У Вас тоже после лазера были красные?
Вчителька з мікрорайону• 08 апреля 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Уже не помню но неделю точно