08 апреля в 07:02

Старий пес важко і часто дихає, відмовляється від їжі

Чим допомогти в домашніх умовах? Німецька вівчарка, кобель, 10,5 років. Собака моєї мами, знаходиться від мене дуже далеко, в селі. Ветеринарної клініки там немає і везти їй на чому не має. Ми розуміємо, що старий і його рятувати ніхто не візьметься у районі. Що може бути? З хронічного в нього аденома простати, але зараз мочиться. Воду п´є, але зовсім не їсть, часто лягає, втомлюється. Задні лапи наче притискає одна до одної при ходьбі.
автор Крижана бурулька 08 апреля в 07:03
Може хоч можна йому якісь уколи зробити вдома, щоб обезболити?
Жена сантехника 08 апреля в 07:08
Є онлайн консультації ветеренарів
автор Крижана бурулька 08 апреля в 07:08
Ответ дляЖена сантехника
Є онлайн консультації ветеренарів
Підкажіть в яких клініках?
Скромняшка 08 апреля в 07:10
Мэри Попкинс 08 апреля в 07:26
Его мог укусить клещ, но в этом случае без лечения в ветклинике никак
БершкомангоЗар 08 апреля в 08:32
Это может быть клещ…
ШанельКуКу 08 апреля в 09:07
Клещ, сердце, брать машину и везти. 10 лет не такой и старый
автор Крижана бурулька 08 апреля в 09:49
Ответ дляЖена сантехника
Є онлайн консультації ветеренарів
Звернулася, на жаль, ніхто не надав консультації.
автор Крижана бурулька 08 апреля в 09:50
Ответ дляШанельКуКу
Клещ, сердце, брать машину и везти. 10 лет не такой и старый
Ще раз кажу, собака у мами в селі. Авто в неї немає. В таксі ніхто таку собаку велику брати не хоче, вже дзвонили.
ШанельКуКу 08 апреля в 09:53
Ответ дляКрижана бурулька
Ще раз кажу, собака у мами в селі. Авто в неї немає. В таксі ніхто таку собаку велику брати не хоче, вже дзвонили.
Ещё есть соседи. При желании все можно найти. А желания видимо нет. Цвет десен? Моча какая? Темная? Светлая? Температура?
1 1
автор Крижана бурулька 08 апреля в 10:09
Ответ дляШанельКуКу
Ещё есть соседи. При желании все можно найти. А желания видимо нет. Цвет десен? Моча какая? Темная? Светлая? Температура?
Машини в сусідів немає, мужиків на вулиці не залишилося вже. І не кажіть того, чого не знаєте. Коли я була на місці, то возила його в ветеринарну клініку і рятувала не раз.

Температури наче немає, ніс же вологий. Про сечу не знаю, уточню.
ШанельКуКу 08 апреля в 10:39
Ответ дляКрижана бурулька
Машини в сусідів немає, мужиків на вулиці не залишилося вже. І не кажіть того, чого не знаєте. Коли я була на місці, то возила його в ветеринарну клініку і рятувала не раз.

Температури наче немає, ніс же вологий. Про сечу не знаю, уточню.
Странная вы. Или сам придет в себя, или умрет. Какие ещё варианты?
Inconvenient 08 апреля в 13:22
В мого було важке дихання - виявили передінфартний стан, якщо лягає, ветеринар казала - це теж серце. Ми лікували, і ветеринар дуже досвічена, але не допомогло. Лікування, до речі, схема, як у людей.
Inconvenient 08 апреля в 13:24
Ответ дляБершкомангоЗар
Это может быть клещ…
Кліщ - жовті очі і збільшена печінка.
Inconvenient 08 апреля в 13:25
Ответ дляШанельКуКу
Клещ, сердце, брать машину и везти. 10 лет не такой и старый
Це вівчарка, вони, нажаль, старіють раніше.
ШанельКуКу 08 апреля в 13:44
Ответ дляInconvenient
Це вівчарка, вони, нажаль, старіють раніше.
У меня 3 таких. Поэтому и знаю, что 10 это не 12-13, можно побороться.
Inconvenient 09 апреля в 16:36
Ответ дляШанельКуКу
У меня 3 таких. Поэтому и знаю, что 10 это не 12-13, можно побороться.
Тогда вам виднее, это замечательно, если можно вылечить, но в Ирландии знаю овчарку, ей 8, и уже проблемы со здоровьем, лапы.
ШанельКуКу 09 апреля в 17:25
Ответ дляInconvenient
Тогда вам виднее, это замечательно, если можно вылечить, но в Ирландии знаю овчарку, ей 8, и уже проблемы со здоровьем, лапы.
У собаки могут быть проблемы с детства, врождённое, но это не повод не лечить.