Куди приткнутись провізору після аптеки?

Якщо крім аптеки більше ніде не працювала( після університету, два роки в аптеці. А щоб піти в клін дослідження чи реєсрацію потрібен досвід роботи саме на цій посаді(явно не робота за касою). Якесь замкнене коло
Пік Антна 08 апреля в 10:52
подруга регіональний представник фарм компанії, не погано заробляє.
Пік Антна 08 апреля в 10:53
Ще одна подруга перевчилась на косметолога.
Капитошечка 08 апреля в 10:54
В мене одногрупниця пішла після першого курсу біотехнології в фармацевтичну компанію займатися інструкціями до ліків, напрямок у нас був харчова біотехнологія навіть не фарм, інший закінчив магістратуру саме фарм біотехнологія, та працює непогано медичним представником фірми, вчився найгірше влаштувався найкраще
Телячі ніжноСті 08 апреля в 10:55
В медпредставители. Или вы хотите только по специальности развиваться?
Красавица писяная 08 апреля в 10:56
є вакансії і в клін дослідженнях і в реєстрації на початковий рівень, без досвіду роботи. Шукайте, пишіть всюди, не лініться мотиваційний лист додати де можна))
Кидстаффовка 08 апреля в 10:57
Не хочете в аптеці працювать?
автор МатьЧасть 08 апреля в 10:58
Ответ дляКидстаффовка
Не хочете в аптеці працювать?
Набридло просто( хочу більше заробляти
Королева спама 08 апреля в 11:13
Я пошла в регистрацию без опыта
автор МатьЧасть 08 апреля в 11:15
Ответ дляКоролева спама
Я пошла в регистрацию без опыта
Там англійську вимагали?
Королева спама 08 апреля в 11:16
Ответ дляМатьЧасть
Там англійську вимагали?
Да, досье иностранных препаратов на английском и подавать можно на этом языке.
Королева спама 08 апреля в 11:21
Я с репетитором занималась английским.
Можете тоже позаниматься.
автор МатьЧасть 08 апреля в 11:22
Ответ дляКоролева спама
Я с репетитором занималась английским.
Можете тоже позаниматься.
Це краще акцент робити на медичну термінологію?
автор МатьЧасть 08 апреля в 11:23
Ответ дляКоролева спама
Я пошла в регистрацию без опыта
А яка заробітня плата на старті, якщо не секрет? Чи є таке як в аптеці, що знімають грогі з зп, штрафи? Умови праці комфортні?
СКИБИДЫШь 08 апреля в 11:34
Ответ дляМатьЧасть
Набридло просто( хочу більше заробляти
Медпредсиавитель. Кума региональный, зарабатывает хорошо
Королева спама 08 апреля в 11:36
Ответ дляМатьЧасть
Це краще акцент робити на медичну термінологію?
Да, я именно и занималась терминологией
Королева спама 08 апреля в 11:45
Ответ дляМатьЧасть
А яка заробітня плата на старті, якщо не секрет? Чи є таке як в аптеці, що знімають грогі з зп, штрафи? Умови праці комфортні?
Стартовую зп сейчас не подскажу. Я 8 лет назад начинала с 10 тысяч на испытательном.
Никаких штрафов не платила, но я работаю в европейской компании, они очень чтят кзот, у них в принципе нет штрафов.
Сижу в отдельном кабинете, с водителем езжу по городу, отхожу документы, мед страховка, питание.
Вижу, что девочки из других компаний приезжают и сами за рулём.
По зп не знаю сколько у них.
КаваЗМолоком 08 апреля в 11:51
на фарм склад можно
автор МатьЧасть 08 апреля в 12:01
Ответ дляКоролева спама
Стартовую зп сейчас не подскажу. Я 8 лет назад начинала с 10 тысяч на испытательном.
Никаких штрафов не платила, но я работаю в европейской компании, они очень чтят кзот, у них в принципе нет штрафов.
Сижу в отдельном кабинете, с водителем езжу по городу, отхожу документы, мед страховка, питание.
Вижу, что девочки из других компаний приезжают и сами за рулём.
По зп не знаю сколько у них.
Дякую за відповідь. Отже буду підтягувати свій English) бо знаєте, вже щось піднабридла мені аптека(( втомилась
Королева спама 08 апреля в 12:02
Ответ дляМатьЧасть
Дякую за відповідь. Отже буду підтягувати свій English) бо знаєте, вже щось піднабридла мені аптека(( втомилась
Английский там специфический, да
Досье на английском принимают и все документы от иностранных производителей на нем.
автор МатьЧасть 08 апреля в 12:27
Ответ дляКоролева спама
Английский там специфический, да
Досье на английском принимают и все документы от иностранных производителей на нем.
В мене звичайний англійський(не мед термінологія) був рівень А2, але я хочу до В2 підтягнути, плюс термінологія. Напевно, це ще мінімум рік часу займе, цей рік ще в аптеці доведеться бути, поки вчитиму
Королева спама 08 апреля в 12:43
Ответ дляМатьЧасть
В мене звичайний англійський(не мед термінологія) був рівень А2, але я хочу до В2 підтягнути, плюс термінологія. Напевно, це ще мінімум рік часу займе, цей рік ще в аптеці доведеться бути, поки вчитиму
Eudrа

Брали тексты с учителем на этом сайте и разбирали)
автор МатьЧасть 08 апреля в 13:01
Ответ дляКоролева спама
Eudrа

Брали тексты с учителем на этом сайте и разбирали)
Дяже дякую, вже зайшла на той сайт. А ви до звичайного репетитора ходили, чи спеціально шукали, який саме медичну термінологію викладає?
Королева спама 08 апреля в 13:07
Ответ дляМатьЧасть
Дяже дякую, вже зайшла на той сайт. А ви до звичайного репетитора ходили, чи спеціально шукали, який саме медичну термінологію викладає?
Она переводчик вообще. Она учила терминологию вместе со мной.
З горіха зерня 08 апреля в 13:10
Ответ дляПік Антна
Ще одна подруга перевчилась на косметолога.
Ваша подруга врач?
Пік Антна 08 апреля в 13:23
Ответ дляЗ горіха зерня
Ваша подруга врач?
ні, фармацевт після харківської фарм академії.
автор МатьЧасть 08 апреля в 13:31
Ответ дляКоролева спама
Она переводчик вообще. Она учила терминологию вместе со мной.
А скільки часу у вас пішло на вивчення термінології?
Королева спама 08 апреля в 14:05
6 мес
Виннипуховна 09 апреля в 07:08
Ответ дляКоролева спама
Я пошла в регистрацию без опыта
Розкажить трішки про специфіку роботи. Думаю теж переходити в реєстрацію. Яке навантаження? Вам допомогали з нюансами?
Королева спама 09 апреля в 11:17
Ответ дляВиннипуховна
Розкажить трішки про специфіку роботи. Думаю теж переходити в реєстрацію. Яке навантаження? Вам допомогали з нюансами?
Первая регистрация была с юристом. Она готовила документы, я была ассистентом.
Потом уже сама.
Консультировалась у одногруппников, знакомых и т д. Иногда было тяжело.