Ласковая_львица• 08 апреля 2024
Хрещення онука і умови для мене.
Син запросив мене на хрестини до онука. Але це зробив син, а не невістка. Запитала в сина, чому ж так? Він відповів, що невістка не буде мене запрошувати. Якщо він (син) хоче, то може запросити. Він так і зробив. Але скоріше це зробили просто тому що не гарно. Бо невістки батьки будуть, вирішили і нас запросити. Але син назвав мені умови, при яких я можу прийти.
-Не чіпати невістку та не цеплятися зі своїми зауваженнями до неї.
-Розмовляти та запитувати питання, які у мене виникли тільки із сином.
-Нічого не висказувати її родині.
-Не виривати дитину з рук, брати дитину тільки з дозволу невістки.
Запросили тільки на церемонію хрещення, далі буде залежить від моєї поведінки.
Я коли почула такі умови, мені й перехотілося вже приймати таке запрошення і бути там на таких «умовах.» Це просто жах. І скоріше всього, це умови невістки. Дуже образливо. А ви, як би поставилися до таких умов?
-Нічого не висказувати її родині.
Пекельнi Борошна• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Повинні разом запрошувати. Бо вони батьки і син, і невістка.
Вас то запросили, але дуже хочуть почути вашої відмови. Зробіть хоч щось приємне дітям і батькам невістки, відмовьтеся.
ЛеньГуглить_правда• 08 апреля 2024
Ржунеможу
А ви вже сподівалися показати їм усім там кузькіну мать
Але достали жовту картку від сина
ОйЙой• 08 апреля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Ця кліпає постійно. Чи троль чи ні, невідомо. Але , якщо реальна, то треба давно від неї втікати і блокувати номер. Це ж дурдом Сонечко у людини в голові
Якщо це реальна персона, то це аут. Сподіваюсь, що просто троляка.
Хоча я маю не кращу, але, слава яйцям не спілкуюсь з ними практично, вже 3 роки не бачила, за цей раз отримала одну смс-ку
БоХатая• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Також поставили б такі умови? 🤦🏻♀️ Тоді нащо запрошувати?
Я бы поставила условия вообще вас не приглашать. Радуйтесь что хоть так.
Пишу, не читаю• 08 апреля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
вже б навіть відбита змирилися. але тут ще почерк такий, явна провокація на емоції
Пекельнi Борошна• 08 апреля 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Троляка? Скоріш за все.
Голубка миру• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Були сварки. І не дуже гарне ставлення до невістки по словам сина та самої невістки. Тому й такі умови. Але вже краще взагалі не запрошувати, чім так.
ну вас так запросили, щоб ви гарантовано не прийшли)) але ж ви підете)
щоб потім нові теми клепати тут))
Ваше все життя звузилось до стосунків з невісткою і обговорення цього на порадниці.
Вам би до лікаря.
щоб потім нові теми клепати тут))
Вам би до лікаря.
Пекельнi Борошна• 08 апреля 2024
Ответ дляГолубка миру
щоб потім нові теми клепати тут))
Вам би до лікаря.
щоб потім нові теми клепати тут))
Вам би до лікаря.
По легенді у автора ще чоловік і діти є) Ну чоловік ладно, іншу знайшов, десь тихенько шпиле і все по барабану. Дітей жалко.
Идите и ведите себя свободно
.
Родители или другие лица, с которыми проживает ребенок, не имеют права препятствовать в осуществлении бабушкой, дедушкой, прабабушкой, прадедом своих прав относительно воспитания внуков, правнуков. Если такие препятствия создаются, указанные родственники имеют право на обращение в суд с иском об их устранении.
.
Домашня Зюзя• 08 апреля 2024
Доброго дня. Я скучила за вами. Вже турбувалася, що вас немає.
Не йдіть нікуди. Вас запросив син для годиться, не псуйте свято людям.
Заикальница• 08 апреля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Нє, чоловіки ж розбіглись, всі троє.
Ума Палата• 08 апреля 2024
Ответ длячаревна
Идите и ведите себя свободно
.
Оце ви, нам зараз ще три сезони цього серіалу організували. Красотка
Домашня Зюзя• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Ви можете гордо відмовитися, зробіть таку ласку.
Оч@ров@Шк@• 08 апреля 2024
Дареному приглашению в зубы не смотрят. Это Ваш единственный шанс на ближайшие 18 лет.
Пекельнi Борошна• 08 апреля 2024
Ответ дляЗаикальница
Нє, чоловіки ж розбіглись, всі троє.
Фух, слава Богу)
А то ще б хто страждав.
Люблю_смаколики• 08 апреля 2024
Вчіться себе нормально поводити і не порушувати особистий простір інших людей.А на хрестини йдіть звичайно.Буде вам міні-тренінг))))
Домашня Зюзя• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Невістка вам нічого не повинна. А після того, як ви її обсирали - тим паче.
Пекельнi Борошна• 08 апреля 2024
Ответ длячаревна
Идите и ведите себя свободно
.
А ви вмієте вдохновити в мертве тіло життя))))
Тепер автор разайдьотся во всю)
Заикальница• 08 апреля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Фух, слава Богу)
А то ще б хто страждав.
Ніт. Чоловіки і свекрухи у безпеці. То з дітей поки що тільки перший пішов
Ms. Сама прямота• 08 апреля 2024
Я бы не пошла бы на крестины. Какой-то бред. Почему еще в условиях не написали
- не брать с собой автомат и не расстреливать гостей
- не подсыпать крысиный яд в тарелки гостей, невестки, сына
- не приходить на крестины голой
- не кидать ребенка на пол
Условия, как для полоумной. Если они поставили вам такие условия, значит считают вас неадекватом, я бы не шла к ним. И на сына бы очень обиделась, как он мог вообще подумать, что вы можете себя так вести. С приветом ваш сын походу и его дена в том числе
- не приходить на крестины голой
- не кидать ребенка на пол
Паспортний стіл• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Вы хотите на крестины?
Условия нормальные.
Или вы хотели все это делать на крестинах?
Условия нормальные.
Паспортний стіл• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Не должны. Я много лет замужем.
Муж на праздники приглашает своих родителей, я своих.
Домашня Зюзя• 08 апреля 2024
Ответ длячаревна
Идите и ведите себя свободно
.
Вільно - це срати де вийде? А автор так і робить вже років зо два, як син одружився
Пекельнi Борошна• 08 апреля 2024
Ответ дляparele
У Вашей невестки железные нервы.
Невістка просто послала і не спілкується. Там сину не повезло, між двух вогнів) Але добре, що на стороні дружини.Бо якщо це все правда))) То це ж цирк дю Солєй відпочиває)
Всех в сад• 08 апреля 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
- не приходить на крестины голой
- не кидать ребенка на пол
- не приходить на крестины голой
- не кидать ребенка на пол
Вы даже трейлер не смотрели этого сериала ?
Ms. Сама прямота• 08 апреля 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Вы хотите на крестины?
Условия нормальные.
Нормальные? Вы бы пошли, как гость, на крестины, если бы вам, в приглашении, написали бы такие условия?