08 апреля в 11:44

Хрещення онука і умови для мене.

Син запросив мене на хрестини до онука. Але це зробив син, а не невістка. Запитала в сина, чому ж так? Він відповів, що невістка не буде мене запрошувати. Якщо він (син) хоче, то може запросити. Він так і зробив. Але скоріше це зробили просто тому що не гарно. Бо невістки батьки будуть, вирішили і нас запросити. Але син назвав мені умови, при яких я можу прийти.
-Не чіпати невістку та не цеплятися зі своїми зауваженнями до неї.
-Розмовляти та запитувати питання, які у мене виникли тільки із сином.
-Нічого не висказувати її родині.
-Не виривати дитину з рук, брати дитину тільки з дозволу невістки.
Запросили тільки на церемонію хрещення, далі буде залежить від моєї поведінки.
Я коли почула такі умови, мені й перехотілося вже приймати таке запрошення і бути там на таких «умовах.» Це просто жах. І скоріше всього, це умови невістки. Дуже образливо. А ви, як би поставилися до таких умов?
Краля-Галя 08 апреля в 11:45
А ви себе так поводили раніше? Чи це безпідставно
Магиня 08 апреля в 11:46
Пізнаю ваш трольний почерк байок про свекруху)
По темі - просто так таких умов ніхто б не ставив.
219 1
Пишу, не читаю 08 апреля в 11:46
троляка-свекруня випускає нову серію драми
барабанщица 08 апреля в 11:46
скоріше за все,ви так допекли всім і набридли,мамо,що вам і такі умови виставили. Не просто ж так. как аукнется-так и откликнется.
77 2
ДеньгиНеСдаю 08 апреля в 11:46
Я на 100% на стороне невестки
🍿
Свекровь по ходу та еще…
1 4 123
Пацан к успеху шел 08 апреля в 11:46
Бгг, а вы все, что вам запретили, как раз планировали исполнять? Конечно обидно.
Однозначно 08 апреля в 11:46
Ну не безпідставно вам виклали такі умови?
Акуна_Матата 08 апреля в 11:48
Мені здається вашому психіатру необхідно переглянути схему вашого лікування
36 97
Ms. Iphone 08 апреля в 11:48
Йоханый бабай ... Опять вы ...
3 58
Лінива, не каюсь 08 апреля в 11:48
Зразу зрозуміла по назві теми, хто це.😂
Автор, нормальні умови. Ви на такі умови заслуговуєте.Радійте, що вас запросили.
AmazingLady 08 апреля в 11:49
Вы так поднадоели...не хотите то не идите..пройдет без вас
1 28
автор Ласковая_львица 08 апреля в 11:50
Ответ дляКраля-Галя
А ви себе так поводили раніше? Чи це безпідставно
Були сварки. І не дуже гарне ставлення до невістки по словам сина та самої невістки. Тому й такі умови. Але вже краще взагалі не запрошувати, чім так.
7 3 53
Меня много 08 апреля в 11:50
Ваша присутність там необов´язкова .Сидіть вдома
автор Ласковая_львица 08 апреля в 11:50
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Я на 100% на стороне невестки
🍿
Свекровь по ходу та еще…
Також поставили б такі умови? 🤦🏻‍♀️ Тоді нащо запрошувати?
4 19
Меня много 08 апреля в 11:51
Ответ дляЛасковая_львица
Були сварки. І не дуже гарне ставлення до невістки по словам сина та самої невістки. Тому й такі умови. Але вже краще взагалі не запрошувати, чім так.
Діло сина запросити вас ,а ваше вже відмовитись і не псувати свято їм
Пекельнi Борошна 08 апреля в 11:51
Боже, яка ви напряжна жінка, це капець. Не йдіть, зробіть нормальним людям свято, хай вони вас там не бачуть.
Ума Палата 08 апреля в 11:51
Знаючи вашу історію, сидіть вдома. У вас аж свербить зіпсувати свято
Прибираю щодня 08 апреля в 11:51
Щось давно вас не ’бачила’. Криза жанру була?
Пишу, не читаю 08 апреля в 11:51
це не у вас шарік лопнув? ех, перевелись тролі, таке нудне кліпають
Этожзвяздаяегообожаю 08 апреля в 11:51
Я не поняла.
А КТО вас должен был приглашать??? Почему если сын пригласил -это плохо???
Зачем в этой ситуации вообще невестка???

Хочу напомнить, что Вам сын - такой же опекун ребенка как и его жена. Он так же может делать все, что нужно в интересах ребенка. В том числе и гостей на крестины звать.
Невеста не должна захватывать инициативу, потому что мать
6 21
Всех в сад 08 апреля в 11:51
Ответ дляЛасковая_львица
Також поставили б такі умови? 🤦🏻‍♀️ Тоді нащо запрошувати?
Просто они надеятся, что Вы не прийдете 😂
БоХатая 08 апреля в 11:51
Сделайте детям праздник. Не ходите вообще.
49 1
автор Ласковая_львица 08 апреля в 11:52
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Я не поняла.
А КТО вас должен был приглашать??? Почему если сын пригласил -это плохо???
Зачем в этой ситуации вообще невестка???

Хочу напомнить, что Вам сын - такой же опекун ребенка как и его жена. Он так же может делать все, что нужно в интересах ребенка. В том числе и гостей на крестины звать.
Невеста не должна захватывать инициативу, потому что мать
Повинні разом запрошувати. Бо вони батьки і син, і невістка.
15 3 83
Пекельнi Борошна 08 апреля в 11:52
Ответ дляКраля-Галя
А ви себе так поводили раніше? Чи це безпідставно
Автор, позвонила матері невістки і такого бруду і лайна налила матері на доньку, що капець. А тепер дурнуваті теми строчить, що з неї не хоче знатися навіть син.
2 37
Ума Палата 08 апреля в 11:52
Ответ дляЛасковая_львица
Повинні разом запрошувати. Бо вони батьки і син, і невістка.
Особисто приїхати мали запрошення вручити?
ДеньгиНеСдаю 08 апреля в 11:52
Ответ дляЛасковая_львица
Також поставили б такі умови? 🤦🏻‍♀️ Тоді нащо запрошувати?
Для приличия. Свекровь видеть не хотят( это и понятно почему)
МамО вы изгой. Живите своей жизнью. Не портите людям ихнюю
Этожзвяздаяегообожаю 08 апреля в 11:53
Ответ дляЛасковая_львица
Повинні разом запрошувати. Бо вони батьки і син, і невістка.
Придти, поклониться в пол, и на «Вы»???

Ну-ну
Кудрі кручу сама 08 апреля в 11:53
Пока будут крестить внука, вы пройдите обряд экзорцизма
21 36
Всех в сад 08 апреля в 11:53
Ответ дляЛасковая_львица
Повинні разом запрошувати. Бо вони батьки і син, і невістка.
Вы такая тяжелая , шо капец, даже если б невестка пригласила , все равно не так бы пригласила
Жесть , а не человек
1 31
Пекельнi Борошна 08 апреля в 11:53
Ответ дляПишу, не читаю
це не у вас шарік лопнув? ех, перевелись тролі, таке нудне кліпають
Ця кліпає постійно. Чи троль чи ні, невідомо. Але , якщо реальна, то треба давно від неї втікати і блокувати номер. Це ж дурдом Сонечко у людини в голові
17 1