08 апреля в 13:36

4 години між прибуттям поїзда та вилітом норм?

Дівчата підкажіть будь ласка! Поїзд до Варшави прибуває о 10:15. Виліт 14:15 Так не хочу добу втрачати + платити за хостел. А заселення у всіх хостелах майже с 15:00 а то і з 16:00, це вештатись по місту до заселення з валізами (( Але й боюся, що поїзд запізниться . Який у вас був мінімальний час до вильоту?
Пугачиха 08 апреля в 13:37
мало конечно
Куда ж без меня 08 апреля в 13:37
Яка відстань між вокзалами?
автор 40каградусная 08 апреля в 13:37
Ответ дляКуда ж без меня
Яка відстань між вокзалами?
15 км
Куда ж без меня 08 апреля в 13:39
Ответ для40каградусная
15 км
Це година півтори, бо скоріш по заторам.
Малуватий зазор. Дуже впритик.
Мої всі знайомі при такому зазорі брали добу запасу
Бо хостел коштує 30 євро, а квитки, наприклад 300 євро
1 5
Сорока-ворона 08 апреля в 13:42
Если поезд из Украины, то высока вероятность опоздания. Рискованно.
Тишком_нишком 08 апреля в 13:46
Ответ для40каградусная
15 км
Нет, опоздание понадлімітне часто
Тишком_нишком 08 апреля в 13:47
У нас в Кракові на 5 часов опоздал
Цвіпканя 08 апреля в 13:47
Все норм, если поезд не опоздает
Зоя Жорівна 08 апреля в 13:47
Не знаю, как в Польше, но в Германии опоздание на 1-1,5 в порядке вещей. Мы ж не знаем, откуда вы едете.
Щас ухожу 08 апреля в 13:50
Я бы не рисковала
Приезжать лучше заранее, погуляйте по городу
Счастье_же_вот_оно 08 апреля в 14:02
Слишком мало.
Кнопкотиць 08 апреля в 14:03
Ви можете лишити багаж на ресепшені і гуляти містом до заселення.
автор 40каградусная 08 апреля в 14:03
Ответ дляЗоя Жорівна
Не знаю, как в Польше, но в Германии опоздание на 1-1,5 в порядке вещей. Мы ж не знаем, откуда вы едете.
З Києва
Сонячний день 08 апреля в 14:09
Ответ для40каградусная
З Києва
Регистрация начинается за три часа + вам еще нужно добраться до аэропорта. Плюс возможные опоздания поезда
Папина дочка 08 апреля в 14:12
Ответ дляСорока-ворона
Если поезд из Украины, то высока вероятность опоздания. Рискованно.
Польські потяги теж часто запізнюються. 2 тижні тому друг доньки їхав із Вроцлава, то потяг запізнювався на 2 години і у Вроцлав приїхав на годину пізніше. А сьогодні донька їде по Польщі від друзів, то по графіку і до друзів доїхала по графіку 2 дні тому
ЛісАпетная 08 апреля в 14:19
Ми їхали поїздом Київ-Пшемисль то спізнився майже на дві години. Так само може і ваш. То є великий ризик. Не вартує тих грошей і нервів
Тишком_нишком 08 апреля в 14:20
Ответ дляЛісАпетная
Ми їхали поїздом Київ-Пшемисль то спізнився майже на дві години. Так само може і ваш. То є великий ризик. Не вартує тих грошей і нервів
у нас еще на 3 опоздал реджо поезд до Кракова
ЛісАпетная 08 апреля в 14:22
Ответ дляТишком_нишком
у нас еще на 3 опоздал реджо поезд до Кракова
Я так розумію, що людина прямим поїздом збирається їхати Київ-Варшава. На жаль точність не є властива і поїздам.
Тишком_нишком 08 апреля в 14:22
Ответ дляЛісАпетная
Я так розумію, що людина прямим поїздом збирається їхати Київ-Варшава. На жаль точність не є властива і поїздам.
ну в любом случае.. лучше день на потратить на эксурсию
ДлинноНожка 08 апреля в 15:39
Якщо вильот з шопена то встигнете . Але ми ж не можемо точно знати як чи приїде по розкладу потяг . Якщо так , то встигаєте . Ну а якщо модлін то НІТ .
автор 40каградусная 08 апреля в 16:07
Ответ дляЛісАпетная
Я так розумію, що людина прямим поїздом збирається їхати Київ-Варшава. На жаль точність не є властива і поїздам.
Так. Прямий Київ- Варшава
автор 40каградусная 08 апреля в 16:08
Ответ дляДлинноНожка
Якщо вильот з шопена то встигнете . Але ми ж не можемо точно знати як чи приїде по розкладу потяг . Якщо так , то встигаєте . Ну а якщо модлін то НІТ .
Шопен.
ДлинноНожка 08 апреля в 16:13
Ответ для40каградусная
Шопен.
Тут вам ніхто не відповість , бо не знає чи приїде потяг без запізнень . Там близько і у Вас часу вдосталь буде . Але це при умові ……