пневмонія в дитини. вірусна.

дочка 7 років пару днів просто легенько кашляла, а потім дуже злягла: 38-39 і сильний кашель.
в суботу ввечері лікар сказав, що легені чисті.
сьогодні вранці наша лікар (інша, минулого разу був черговий) сказала, що є хрипи і призначила антибіотик сумамед.
дитина випила біля 12 год, але їй не є краще, далі до 38"5, нема сил.
Хвора ще я - кашляю, тому це вірус.
От я думаю:
1) якщо це вірусна пневмонія, то може а/б не поможуть і треба бігти в лікарню?
2) краще ж має одразу стати, а не через 2-3 дні?
1 3
Нашли в капусте 08 апреля в 16:46
1. Чтоб поставить дз пневмония , нужен рентген
2. То, что вы кашляете, не значит, что у ребенка вирус
3. Аб нужен и он не может сразу снизить темп до нормы
Черпак_для_фантазий 08 апреля в 16:47
а де ви бачите пневмонію? хрипи не означають пневмонію. антибіотики призначають по аналізам. а хрипи зазвичай викашлюють за допомогою інгаляцій. змініть лікаря.
Стильна штучка 08 апреля в 16:47
Ну, не після 1 прийому стане краще. 2-3 прийоми і треба спостерігати тоді. Не панікуйте, діти легше одужують від пневмоній, ніж дорослі
Стильна штучка 08 апреля в 16:48
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
а де ви бачите пневмонію? хрипи не означають пневмонію. антибіотики призначають по аналізам. а хрипи зазвичай викашлюють за допомогою інгаляцій. змініть лікаря.
Досвідчений лікар за характером хрипів може майже безпомилково визначити.
Наприклад, різний звук хрипів з двох сторін
2 1
Черпак_для_фантазий 08 апреля в 16:50
Ответ дляСтильна штучка
Досвідчений лікар за характером хрипів може майже безпомилково визначити.
Наприклад, різний звук хрипів з двох сторін
що визначити? вивчайте доказову медицину. хрипи не лікують. хрипи не діагноз. для постановки діагнозу треба більше даних і обстежень.
3 1
ОноВамнадо 08 апреля в 16:50
треба робити рентген, щоб підтвердити пневмонію або виключити
у нас так було, часто був абструктивний бронхіт, і щоб виключити його, відправляли на рентген
одного разу відправили до лікарні. Вихідний був. Зробили ренген і ми похали додому лікувати абструкцію.
І правильно пишуть за 1 антибіотиків прийом легше зразу не стане
Черпак_для_фантазий 08 апреля в 16:51
Ответ дляНашли в капусте
1. Чтоб поставить дз пневмония , нужен рентген
2. То, что вы кашляете, не значит, что у ребенка вирус
3. Аб нужен и он не может сразу снизить темп до нормы
по яким параметрам ви визначили, що потрібен АБ? хрипи бувають наприклад при бронхіті. бронхіт лікується інгаляціями. але у нас полюбляють скрізь пхати антибіотики.
автор Джага-джага 08 апреля в 16:53
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
а де ви бачите пневмонію? хрипи не означають пневмонію. антибіотики призначають по аналізам. а хрипи зазвичай викашлюють за допомогою інгаляцій. змініть лікаря.
дитині дійсно погано і вона така ’затягнута’.
кашляла постійно і висока темпа.
сили нема.
але при вірусі по-іншому, а тут цей кашель жахливий.
думаю без а/б не обійшлось би
Мона Лиза 08 апреля в 16:54
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
по яким параметрам ви визначили, що потрібен АБ? хрипи бувають наприклад при бронхіті. бронхіт лікується інгаляціями. але у нас полюбляють скрізь пхати антибіотики.
У нас? То Ви ещё в Европах не видели как лечат
автор Джага-джага 08 апреля в 16:54
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
по яким параметрам ви визначили, що потрібен АБ? хрипи бувають наприклад при бронхіті. бронхіт лікується інгаляціями. але у нас полюбляють скрізь пхати антибіотики.
я за кордоном
Пэрисхилтонша 08 апреля в 16:54
может быть и пневмония, антибиотик может оказаться недостаточно эффективным. лучше съездить и сделать рентген
Черпак_для_фантазий 08 апреля в 16:54
Ответ дляМона Лиза
У нас? То Ви ещё в Европах не видели как лечат
’відєлі’ і в Європах
автор Джага-джага 08 апреля в 16:55
Ответ дляПэрисхилтонша
может быть и пневмония, антибиотик может оказаться недостаточно эффективным. лучше съездить и сделать рентген
думаю, почекаю ще 1 день. якщо стане гірше то просто поїду в стаціонар. а там вже зроблять що треба, думаю
Черпак_для_фантазий 08 апреля в 16:56
Ответ дляПэрисхилтонша
может быть и пневмония, антибиотик может оказаться недостаточно эффективным. лучше съездить и сделать рентген
краще за все здати аналізи плюс до всього. в мого малого рентген не показав нічого. зато після аналізів його вже не випустили з лікарні з діагнозом гостра пневмонія. має бути в се в комплексі - прослуховування, простукування, рентген, аналізи. тоді можна ставити діагноз.
автор Джага-джага 08 апреля в 16:57
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
краще за все здати аналізи плюс до всього. в мого малого рентген не показав нічого. зато після аналізів його вже не випустили з лікарні з діагнозом гостра пневмонія. має бути в се в комплексі - прослуховування, простукування, рентген, аналізи. тоді можна ставити діагноз.
ренген робити мені точно не будуть.
кров також здають не завжди, хіба як в стаціонарі будемо
Черпак_для_фантазий 08 апреля в 16:57
Ответ дляДжага-джага
дитині дійсно погано і вона така ’затягнута’.
кашляла постійно і висока темпа.
сили нема.
але при вірусі по-іншому, а тут цей кашель жахливий.
думаю без а/б не обійшлось би
погано звичайно. вірус інтоксикує організм. моя донька при грипі просто блювала . її ’вимивали’ і відкапувли в стаціонарі саме від інтоксикації.
Черпак_для_фантазий 08 апреля в 16:58
Ответ дляДжага-джага
ренген робити мені точно не будуть.
кров також здають не завжди, хіба як в стаціонарі будемо
ну от так. лікар шось послухав, шось призначив. я взагалі не знаю як вони там ставлять діагнози пальцем в небо.
автор Джага-джага 08 апреля в 16:58
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
погано звичайно. вірус інтоксикує організм. моя донька при грипі просто блювала . її ’вимивали’ і відкапувли в стаціонарі саме від інтоксикації.
в неї кашель такий ’затягнутий’ і просто рот не закривається.
я не люблю давати антибіотики, але тут виглядало, що треба.
капец, дочка була 3 роки без антибіотиків, а тут за третій місяць вже третій антибіотик
Черпак_для_фантазий 08 апреля в 17:00
Ответ дляДжага-джага
в неї кашель такий ’затягнутий’ і просто рот не закривається.
я не люблю давати антибіотики, але тут виглядало, що треба.
капец, дочка була 3 роки без антибіотиків, а тут за третій місяць вже третій антибіотик
а інгаляції вам зовсім не виписали? треба чимось розріжджати в´язке мокротиння, знімати набряк і давати йому вихід. але все це має призначати лікар.
автор Джага-джага 08 апреля в 17:02
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
а інгаляції вам зовсім не виписали? треба чимось розріжджати в´язке мокротиння, знімати набряк і давати йому вихід. але все це має призначати лікар.
сироп з діючою речовиною амброксол
автор Джага-джага 08 апреля в 17:04
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
а інгаляції вам зовсім не виписали? треба чимось розріжджати в´язке мокротиння, знімати набряк і давати йому вихід. але все це має призначати лікар.
я схильна довіряти лікарю.
дочку в грудні три лікарі лікували від чогось, а їй ставало гірше і гірше.
потім просто призначили а/б.
потім попала до цієї лікарки, а вона сказала, що це скарлатина атипова і аналіз пізніше підтвердив.
а три лікарі до того говорили, що висип - то алергія на нурофен.
Нашли в капусте 08 апреля в 17:08
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
по яким параметрам ви визначили, що потрібен АБ? хрипи бувають наприклад при бронхіті. бронхіт лікується інгаляціями. але у нас полюбляють скрізь пхати антибіотики.
По клинической картине
Не боюся осуду 08 апреля в 17:11
Ответ дляДжага-джага
в неї кашель такий ’затягнутий’ і просто рот не закривається.
я не люблю давати антибіотики, але тут виглядало, що треба.
капец, дочка була 3 роки без антибіотиків, а тут за третій місяць вже третій антибіотик
А кажуть, що це тільки у нас антибіотики всім призначають, а за кордоном - ні, бо всі дуже ’доказові’.
Любовь Калистратовна 08 апреля в 18:13
Ответ дляДжага-джага
в неї кашель такий ’затягнутий’ і просто рот не закривається.
я не люблю давати антибіотики, але тут виглядало, що треба.
капец, дочка була 3 роки без антибіотиків, а тут за третій місяць вже третій антибіотик
Кашлюк виключили?
Кондуктор маршрутки 08 апреля в 18:18
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
по яким параметрам ви визначили, що потрібен АБ? хрипи бувають наприклад при бронхіті. бронхіт лікується інгаляціями. але у нас полюбляють скрізь пхати антибіотики.
Не лікується бронхіт інгаляціями, лише обструкція
автор Джага-джага 08 апреля в 18:32
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Кашлюк виключили?
а які там симптоми?
аа в дочки ще одне око почались виділення
Черпак_для_фантазий 09 апреля в 09:36
Ответ дляКондуктор маршрутки
Не лікується бронхіт інгаляціями, лише обструкція
ще й як лікується
Кондуктор маршрутки 09 апреля в 09:40
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
ще й як лікується
Ні, це хибне твердження, яке може призвести до погіршення результату.
Інгаляції використовують при лікуванні лише обструктивного бронхіту гормонами.
Черпак_для_фантазий 09 апреля в 09:42
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ні, це хибне твердження, яке може призвести до погіршення результату.
Інгаляції використовують при лікуванні лише обструктивного бронхіту гормонами.
антибіотики приймають виключно при бактеріальній інфекції. якщо бронхіт не викликаний бактеріями, то чим ви зібралися його лікувати? інгалюють не лише гормони, є маса протизапальних, протинабрякових, слизорозжижаючих розчинів.